Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ai PM
    Mizutani ZLC | MX-S

    Comentariu


    • Postat în original de cristake Vezi post
      Ai PM
      Si tu
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • Super baiat RBlade | Multumesc
        Nu uita de alte hobby-uri forum.audiofil.ro/
        Mizutani ZLC | MX-S

        Comentariu


        • Respect pentru acest om RBlade

          Comentariu


          • va salut.sunt incepator si doresc o paleta dar nu mai scumpa de 100ron,ceva mai ieftin. mentionez ca nu ma impac cu cele usoare.multumesc.astept un pm

            Comentariu


            • Postat în original de gabriel03 Vezi post
              va salut.sunt incepator si doresc o paleta dar nu mai scumpa de 100ron,ceva mai ieftin. mentionez ca nu ma impac cu cele usoare.multumesc.astept un pm
              Aveti MP.
              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

              Comentariu


              • Valabil. Adidasi Yasaka, fete TSP si lemn Tulpe cu carbon in primul post.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • Vlad este un om extraordinar....va recomand produsele lui...fetele sunt foarte bune si sunt ieftine si nu au nimik in special cele din magazine de 5 ori mai scumpe...sunt multumit de cum mi-a ansamblat 3 palete...va recomand...
                  ---------- Post added 27.01.2012 at 20:36 ----------
                  Vlad,cand o sa mai ai 2 sau 3 palete dealea cu 60 lei...de care mi-ai tr pt profu de Ed...akuma ultima data stii tu...ori sa ma suni ca akuma ai nr meu de tel...ori sa imi lasi aici postat...0758.647.655
                  Blade:Galaxy T-11
                  FH:Yasaka Rakza 7 max
                  BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                  Comentariu


                  • Ai PM in legatura cu fete pentru Classic Sweden Cred ca sapt asta rezolvam si cutia de 100
                    Mizutani ZLC | MX-S

                    Comentariu


                    • ce inseamna PM???
                      Blade:Galaxy T-11
                      FH:Yasaka Rakza 7 max
                      BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                      Comentariu


                      • PM private message = MP mesaj privat

                        Comentariu


                        • am primit astazi paleta.a durat mult transportul.vremea asta..... totul este super ok,multumit 100%. mai astpt un coleg de servici sa se hotarasca ce paleta vrea de la dumneavoastra si va contactez.va multumesc inca o data.numai bine va doresc

                          Comentariu


                          • Postat în original de gabriel03 Vezi post
                            am primit astazi paleta.a durat mult transportul.vremea asta..... totul este super ok,multumit 100%. mai astpt un coleg de servici sa se hotarasca ce paleta vrea de la dumneavoastra si va contactez.va multumesc inca o data.numai bine va doresc
                            Multumesc, imi pare rau ca a ajuns greu.
                            Numai bine si dumneavoastra!
                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                            Comentariu


                            • Ai PM pt TG2 & Co Take your time.
                              Mizutani ZLC | MX-S

                              Comentariu


                              • Sal,ce imi poti recomanda in jurul sumei de 150+/-(asamblat de tine)?!?Stima

                                Comentariu


                                • Postat în original de Interzis_16 Vezi post
                                  Sal,ce imi poti recomanda in jurul sumei de 150+/-(asamblat de tine)?!?Stima
                                  Salut, ai mp.
                                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                  Comentariu


                                  • Ai mp :P

                                    Comentariu


                                    • Salut am primit mingile si multumesc...
                                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                      Comentariu


                                      • Thx again for the weapons cristake
                                        Mizutani ZLC | MX-S

                                        Comentariu


                                        • ai mesaj!

                                          Comentariu


                                          • Radu668, ti-am trimis mai multe mesaje private si n-ai raspuns la niciunul...
                                            Ori ai mesageria plina ori le ignori...
                                            Vreau sa stiu daca sa-ti mai raspund la mesaje sau nu...
                                            Multumesc si scuze celorlalti pentru off topic...
                                            Blade: lemn off...ce lemn !
                                            Bh: cu tepi
                                            Fh: fara tepi

                                            Comentariu


                                            • Vlad, vreau si eu o punga de Mingi de antrenament Gambler Gold albe se poate?

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de rhemaxos Vezi post
                                                Vlad, vreau si eu o punga de Mingi de antrenament Gambler Gold albe se poate?
                                                Ai mp.
                                                ---------- Post added 15.02.2012 at 15:38 ----------
                                                Postat în original de sorin_client Vezi post
                                                Radu668, ti-am trimis mai multe mesaje private si n-ai raspuns la niciunul...
                                                Ori ai mesageria plina ori le ignori...
                                                Vreau sa stiu daca sa-ti mai raspund la mesaje sau nu...
                                                Multumesc si scuze celorlalti pentru off topic...
                                                Nicio problema.
                                                ---------- Post added 15.02.2012 at 17:40 ----------
                                                Am adus Skyline 3 Neo la 82 de lei. Am ieftinit adidasii Yasaka Xplore (sunt 120 lei acum). Primul post este actualizat.
                                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                Comentariu


                                                • marfa foarte buna . Preturi super bune , all is GOOD.
                                                  Blade : Dr.Alehandro
                                                  Forehand : Donic Bluefire M2 2.0
                                                  Backhand : Yasaka Rakza 7 Soft 2.0

                                                  Comentariu


                                                  • Pasionatilor de tenis de masă isi pot face o paleta foarte buna de aici pentru ca:
                                                    Este marfa foarte buna,Preturi foarte bune,pe langa are acest om RBlade care le recomanda ce fel de lemn si de fete sa isi ia...etc...va recomand acest site
                                                    Blade:Galaxy T-11
                                                    FH:Yasaka Rakza 7 max
                                                    BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X