Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salut!
    Ma intereseaza o paleta formata din lemn LKT Instinct+, fete Focus Snipe III si LKT Red Diamond. As vrea sa o asamblezi cu banda de cant din burete.

    Astept MP
    Multumesc!

    Comentariu


    • Salut !

      Ce spuneti de configuratia asta: LKT Instinct+, fh LKT Red Diamond si bh LKT Rapid Soft ?
      Se potrivesc impreuna elementele ? Daca nu, va rog sa-mi recomandati altceva.
      Multumesc !

      Comentariu


      • Postat în original de Marmonu Vezi post
        Salut !
        Ce spuneti de configuratia asta: LKT Instinct+, fh LKT Red Diamond si bh LKT Rapid Soft ?
        Se potrivesc impreuna elementele ? Daca nu, va rog sa-mi recomandati altceva.
        Multumesc !
        Aveti MP.
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • Salut,
          Lemn Galaxy N-9 aveti?
          Multumesc.

          Comentariu


          • Postat în original de adi84_g Vezi post
            Salut,
            Lemn Galaxy N-9 aveti?
            Multumesc.
            Nu am N-9, imi pare rau. Doar N-10 si N-11.
            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

            Comentariu


            • Am primit astazi coletul. Multumesc.
              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

              Comentariu


              • Cat m-ar costa: lemn galaxy N-10 cu fete 729 oem montat + husa dubla + transpot?
                Multumesc

                Comentariu


                • Postat în original de adi84_g Vezi post
                  Cat m-ar costa: lemn galaxy N-10 cu fete 729 oem montat + husa dubla + transpot?
                  Multumesc
                  Aveti MP.
                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                  Comentariu


                  • Mai aveti mingi Gambler?

                    Comentariu


                    • salutare
                      as vrea 1 pereche de fețe SANWEI GEARS-aduci cumva?

                      Comentariu


                      • Postat în original de tony-braila Vezi post
                        salutare
                        as vrea 1 pereche de fețe SANWEI GEARS-aduci cumva?
                        Nu aduc de la Sanwei, imi pare rau.
                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                        Comentariu


                        • salut, am si eu o intrebare: din toate fetele chinezesti care sunt pe sait, care este cea mai buna pt topspin? multumesc
                          Ma Lin Soft
                          Yasaka Rakza 7
                          Xiom Yanus

                          Comentariu


                          • Postat în original de lus76 Vezi post
                            salut, am si eu o intrebare: din toate fetele chinezesti care sunt pe sait, care este cea mai buna pt topspin? multumesc
                            V-am raspuns si pe privat. Dintre fetele nelipicioase (tip euro/japonez) Galaxy Moon imi place cel mai mult pt. topspin.
                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                            Comentariu


                            • Am primit coletul. Multumesc !

                              Comentariu


                              • Salut,
                                Daca mai aveti o pereche de 729 OEM de 2,1 mm (varianta cu burete albastru si roz) va rog sa mi-o retineti pentru saptamana viitoare.
                                Multumesc!

                                Comentariu


                                • V-am trimis un pm, l-ati primit?
                                  Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                                  FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                                  BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de bbogdanmircea Vezi post
                                    V-am trimis un pm, l-ati primit?
                                    Da, e in regula. Va sun maine dimineata.
                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                    Comentariu


                                    • Primul post este actualizat. Am mai adus cateva fete: DHS Skyline 2 Neo, LKT Rapid Sound, LKT Rapid Power si Galaxy Neptune OX.
                                      Am mai multe produse second hand in sectiunea ocazii: http://ttmall.ro/home/index.php/produse/ocazii
                                      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                      Comentariu


                                      • Ar fi ok daca la sectiunea de ocazii ptr fete ati trece si cat timp au fost jucate fetele si la ce nivel.
                                        Nu am primit inca notificare ptr Focus 3 Snipe, din pacate saptamana viitoare voi fi in concediu, aveti idee cat sta un colet la oficiul postal in asteptarea destinatarului sa-l ridice?
                                        Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                                        FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                                        BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de bbogdanmircea Vezi post
                                          Ar fi ok daca la sectiunea de ocazii ptr fete ati trece si cat timp au fost jucate fetele si la ce nivel.
                                          Nu am primit inca notificare ptr Focus 3 Snipe, din pacate saptamana viitoare voi fi in concediu, aveti idee cat sta un colet la oficiul postal in asteptarea destinatarului sa-l ridice?
                                          Asa este, insa nici eu nu stiu sigur. Le am de la altcineva... Pot sa va spun insa, ca agata foarte bine.
                                          In legatura cu Snipe-ul, ar fi trebuit sa ajunga; va sun astazi putin mai tarziu.
                                          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                          Comentariu


                                          • Nu e problema sunt sigur ca a ajuns dar cei de la posta trimit avizul mai tarziu cel putin cu o zi dupa ce ajunge coletul.
                                            Sper sa nu-l returneze intr-o saptamana deoarece sapt viit nu voi fi in localitate de-abia pe 24 ma intorc in Iași.
                                            O sa sun la oficiu luni sa le spun sa-l tina pana pe 24.
                                            Imi pare rau de aceasta situatie, poate aveati nevoie de bani, dar asa e cu cei de la posta romana, intotdeauna am avut interzieri la colete din partea lor...
                                            Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                                            FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                                            BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                                            Comentariu


                                            • Am adaugat multe palete la oferta, pe site: http://ttmall.ro/home/index.php/produse/palete
                                              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                              Comentariu


                                              • O sugestie: ar fi fain daca ati putea trimite printr-un curier mai ieftin in tara, parca Urgent Curier au preturi destul de bine cam 16 RON la un colet.
                                                Cel putin la un site unde mai comand eu chestii ptr telefoane si anume gsmnet ei trimit parca prin urgent curier si daca faci comanda azi pana la 12 coletul ajunge maine pana la 12 si la doar 16 ron ceea ce este super.
                                                Din punctul meu de vedere posta romana se misca multe prea greu, dureaza cam 3 zile pana ajunge un colet, inca 2 zile pana ajunge notificarea la servici, si uite-asa un colet pe care l-am comandat ajung sa-l ridic de-abia la o saptamana.
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Cred ca am vorbit degeaba, tocmai ce am ridicat coletul.
                                                Merci Vlad, ar fi fain daca ai putea pune la un curier un pic mai ieftin adica pe la 15 ron
                                                Toate bune, ne mai auzim pana la urmatoare comanda, sper sa gasesc pana la urma o fata chinezeasca ptr FH pe care sa raman.
                                                Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                                                FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                                                BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de bbogdanmircea Vezi post
                                                  O sugestie: ar fi fain daca ati putea trimite printr-un curier mai ieftin in tara, parca Urgent Curier au preturi destul de bine cam 16 RON la un colet.
                                                  Cel putin la un site unde mai comand eu chestii ptr telefoane si anume gsmnet ei trimit parca prin urgent curier si daca faci comanda azi pana la 12 coletul ajunge maine pana la 12 si la doar 16 ron ceea ce este super.
                                                  Din punctul meu de vedere posta romana se misca multe prea greu, dureaza cam 3 zile pana ajunge un colet, inca 2 zile pana ajunge notificarea la servici, si uite-asa un colet pe care l-am comandat ajung sa-l ridic de-abia la o saptamana.
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Cred ca am vorbit degeaba, tocmai ce am ridicat coletul.
                                                  Merci Vlad, ar fi fain daca ai putea pune la un curier un pic mai ieftin adica pe la 15 ron
                                                  Toate bune, ne mai auzim pana la urmatoare comanda, sper sa gasesc pana la urma o fata chinezeasca ptr FH pe care sa raman.
                                                  Salut,
                                                  Trimisesem deja de ieri. As fi trimis cu ce firma doreai, daca mi-ai fi sugerat una cand am vorbit la telefon.
                                                  O sa iau in considerare sugestia si o sa cercetez mai mult in legatura cu firmele de curierat. Este posibil ca magazinele de unde ai mai comandat prin curier sa aiba contract cu firma respectiva de curierat si sa fie mai ieftin din cauza asta. Eu trimit mai rar prin curier si nu stiu daca pot face o colaborare cu vreo firma in situatia asta. Totusi, o sa ma interesez sa vad care este cea mai ieftina optiune.
                                                  In ceea ce priveste posta romana, poti sa te duci cu buletinul in ziua in care ar trebui sa ajunga coletul; nu trebuie neaparat sa astepti avizul.
                                                  Pot trimite si prin serviciul expres al postei (prioripost), care in general ajunge intr-o zi.
                                                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                  Comentariu


                                                  • salut,

                                                    Postat în original de RBlade Vezi post
                                                    Multumesc! Deocamdata nu am un stoc f mare ca sa vad cum merge treaba; sper sa le am tot timpul si sa aduc si altele.
                                                    am o intrebare daca se poate sa imi raspunzi , macar cu aproximatie, ok?

                                                    am un lemn yasaka classic sweden si as dori sa imi spui cu aprox cam ce fete ar merge pe acest lemn, binenteles ca nu m-ai vazut cum joc insa joc bine, deci ce c rezi ca fete ar merge pe acest lemn? pe rever joc fff bine am ceva probleme pe forehand.
                                                    multumesc si sper sa primesc un raspm cat mai curand posibil.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X