Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • s-a reglementat problema cu fețele ??? galaxy moon? inca mai astept

    Comentariu


    • (at)Pronicul, nicuHD: Aveti MP.
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • Vlad, ti-am trimis MP... Te rog daca poti sa imi dai un raspuns.. Mersi anticipat
        FH: Rakza 9
        Lemn: Temper Tech
        BH: Impuls Powersponge

        Comentariu


        • Postat în original de BlonduSB Vezi post
          Vlad, ti-am trimis MP... Te rog daca poti sa imi dai un raspuns.. Mersi anticipat
          Gata
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • Am primit astazi coletul de la Vlad. Este a treia paleta pe care o cumpar de la el...
            Aceeasi promptitudine in expedierea coletului, aceeasi calitate a paletei... Toate sunt de nota 10+. Desi fata Impuls si lemnul Temper Tech au fost folosite de el de cateva ori, acestea arata ca noi. Nimic de reprosat. Am mai primit in colet si un mic bonus constand in 2 postere si o revista cu produse. Mersi pentru ele
            Toata stima si respectul meu.
            Inca o data mersi pentru tot si spor la vanzare in continuare
            FH: Rakza 9
            Lemn: Temper Tech
            BH: Impuls Powersponge

            Comentariu


            • Spor la vandut! Marfa buna si ieftina! Recomand!
              Apropo cum merge treaba?

              Comentariu


              • Postat în original de tudorc Vezi post
                Spor la vandut! Marfa buna si ieftina! Recomand!
                Apropo cum merge treaba?
                Merge ok
                Multumesc pt. mesaj
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • Buna ziua,sunt nou pe acest forum si vreau sa confirm calitatea produselor lui RBlade si corectitudinea,interesul fata de cumparator si ajutorul dat pentru ati gasi produsul optim.Am comandat un lemn Friendship 729 Fighter Arylate Carbon si fete
                  LKT Red Diamond si LKT Black Power.Raportul calitate pret este indiscutabil.Apelati la el cu toata increderea.Vine intradevar in ajutorul celor pasionati de tenis de masă.Mutumesc frumos.

                  Comentariu


                  • Recomand cu drag. Marfa buna preturi rezonabile!
                    Marius Moldovan

                    Comentariu


                    • Aveti un mail cu o comanda. Multumesc.
                      Lemn: Andro Temper Tech Off+
                      Fețe: FH - Andro Rasant Turbo; BH - Donic Acuda S2

                      Comentariu


                      • Ai mp. Multumesc!
                        Viscaria
                        Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Salut,
                          Vezi ca sunt ceva probleme cu site-ul. Oricare pagina, în afara de cea de home, da o eroare: "404 - Nu a fost gasita categoria"
                          Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                          FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                          BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                          Comentariu


                          • O sa cercetez astazi, multumesc pt. mesaj.
                            - - - Actualizat - - -
                            Postat în original de sochaux_s Vezi post
                            Salut,
                            Vezi ca sunt ceva probleme cu site-ul. Oricare pagina, în afara de cea de home, da o eroare: "404 - Nu a fost gasita categoria"
                            Gata, merge acum
                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                            Comentariu


                            • Salutare, vreau si eu paleta LKT Loopsonic + 729 OEM. V-am dat un mesaj privat, astept coletul

                              Comentariu


                              • Respectele mele pt Dl. Vlad (RBlade). Un om de nota 10+. Am comandat si eu o paleta de la dansul, binenteles dupa ce l-am bombardat cu intrebari si i-am cerut o gramada se sfaturi si recomandari, avand in vedere ca e prima paleta profesionala pe care o achizitionez. Am avut tot sprijinul necesar in alegerea setup-ului.
                                Urmare a discutiilor avute, recomandarile d-lui Vlad (lemn+fete) s-au potrivit la fix cu stilul meu de joc.
                                Paleta a ajuns in 2 zile , asamblata perfect, calitatea materialelor ireprosabila, numai buna de testat.
                                Recomand cu incredere.
                                Multumesc frumos.

                                Comentariu


                                • Tot respectu' pentru acest om. Am luat azi paleta de la posta si am incercat-o, este foarte buna!
                                  Mai comand una pentru un prieten

                                  Comentariu


                                  • (at)dorinmo & Raule: Multumesc pt. cuvintele frumoase!
                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                    Comentariu


                                    • sal...sa nu ma uiti ce galaxy v 14 cand apare......ms..
                                      fh-xiom vega-pro 2mm
                                      blade--galaxy-v16
                                      bh-xiom omega tour--max

                                      Comentariu


                                      • Il recomand.am comandat de cateva ori de la el si totul a fost ca la carte.azi am comandat maine am luat coletul de la posta.numai de la el primesc asa repede coletul nu imi dau seama de ce)
                                        Am o intrebare.aduci ai dhs h3 neo provincial?daca da la ce pret.da mi pm.nu te am mai sunat ca sa nu te deranjez.

                                        Comentariu


                                        • sal vlad...am ridicat azi lemnul,este ok i-am lipit niste fete si are un simt excelent,are un simt soft mediu,cu sunet inalt......dar sa stii ca lemnul de la suprafata este ayous nu limba......nu am apucat sa joc la masa dar este pe masura asteptarilor mele....bafta si vanzare buna.....
                                          fh-xiom vega-pro 2mm
                                          blade--galaxy-v16
                                          bh-xiom omega tour--max

                                          Comentariu


                                          • Salut,
                                            Am primit si eu pachetul azi. E totul ok.
                                            Mersi.

                                            Comentariu


                                            • Vreau o sticluta de lipici pe baza de apa rev.nr.3 la 80 lei
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • (at)marcu vasile: Am trimis lipiciul. Multumesc pt. comanda.
                                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                Comentariu


                                                • Friendship 729 Cream Transcend are burete alb ?

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de ovidiuu Vezi post
                                                    Friendship 729 Cream Transcend are burete alb ?
                                                    Crem
                                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X