Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am facut o comanda pe site.
    Ti-am dat si un MP

    Comentariu


    • Am facut si eu o comanda pe site de 3 fete..Focus Snipe..Gambler Reflectoid si CTT National Pogo OX..poti sa-mi spui dc ai pus-o la Posta..merci

      Comentariu


      • Multumesc pentru comanda. Ca si data trecuta, este o placere sa cumpar de la tine.
        Blade: Mizutani ZLC
        FH Nittaku Fastarc G1
        BH Xiom Sigma II Euro

        Comentariu


        • Am primit fetele. Multumesc

          Comentariu


          • Postat în original de dorinmo Vezi post
            Am facut o comanda pe site.
            Ti-am dat si un MP
            A ajuns coletul.
            E totul OK.
            Multumesc.
            Sarbatori fericite!

            Comentariu


            • Postat în original de dorinmo Vezi post
              A ajuns coletul.
              E totul OK.
              Multumesc.
              Sarbatori fericite!
              Multumesc
              Un an nou fericit!
              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

              Comentariu


              • aveti mp !! la multi ani !
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • Vlad esti in concediu???? Astept raspuns la mp ,multumesc !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • Goleste te rog casuta, ca nu iti pot trimite MP!

                    Comentariu


                    • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                      Goleste te rog casuta, ca nu iti pot trimite MP!
                      Gata, am rezolvat.
                      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                      Comentariu


                      • Poti aduce lemn andro treiber k ?

                        Comentariu


                        • Postat în original de sobi Vezi post
                          Poti aduce lemn andro treiber k ?
                          Pot, insa nu o sa reusesc sa fac foarte curand urmatoarea comanda andro.
                          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                          Comentariu


                          • Cam in cat timp? Multumesc !

                            Comentariu


                            • Daca ofertele de pe site mai sunt de actualitate,as dori urmatorul setup:
                              LKT Instinct-blade
                              LKT Rapid Soft(negru)
                              Friendship 729 802(rosu)(sau DHS PF4 tot pe rosu)
                              Zedler Csaba,str.A.Iancu nr.76,555100-Agnita(SB),colet postal cu ramburs.Cel:0766.293.569
                              Multumesc!
                              Ultima editare de csabazedler; 27.ian.2014, 13:41.
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                Daca ofertele de pe site mai sunt de actualitate,as dori urmatorul setup:
                                LKT Instinct-blade
                                LKT Rapid Soft(negru)
                                Friendship 729 802(rosu)(sau DHS PF4 tot pe rosu)
                                Zedler Csaba,str.A.Iancu nr.76,555100-Agnita(SB),colet postal cu ramburs.Cel:0766.293.569
                                Multumesc!
                                Am intrat in posesia paletei in cursul diminetii. Sunt satisfacut pentru serviciul prompt si ireprosabil.
                                Multumesc Vlad!Recomand mai departe!
                                I love table tennis !

                                Comentariu


                                • salut vlad ti-am trimis mp sper ca lai vazut am nevoie de lemn pina vineri !! multumesc !
                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                  Comentariu


                                  • Salut vlad am primit coletul totu e ok multumesc !
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • DHS SKYLYNE TG 2 ROSU GR MAX AVETI SI DAca da ce pret ? ,
                                      daca aveti si daca nu datimi mp ca sa stiu ce fac mai departe !! multumesc !
                                      Ultima editare de DAN TT; 08.feb.2014, 00:37.
                                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                      Comentariu


                                      • Salut Vlad,

                                        Nu au mai ajuns mingile Gambler de 3 stele?
                                        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                                        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                                        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                          DHS SKYLYNE TG 2 ROSU GR MAX AVETI SI DAca da ce pret ? ,
                                          daca aveti si daca nu datimi mp ca sa stiu ce fac mai departe !! multumesc !
                                          adishorul . multumesc pt unlike , oare cu ce am gresit aici ?
                                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                            adishorul . multumesc pt unlike , oare cu ce am gresit aici ?
                                            Danutule cu scuzele de rigoare cred ca a fost prea gros degetul pentru ecranul telefonului, nici nu am stiut ca s-a intamplat asta... dar iti dau un like in postul de mai sus si iti repar onoarea
                                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                            Comentariu


                                            • cand dai drumul siteului?

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                Daca ofertele de pe site mai sunt de actualitate,as dori urmatorul setup:
                                                LKT Instinct-blade
                                                LKT Rapid Soft(negru)
                                                Friendship 729 802(rosu)(sau DHS PF4 tot pe rosu)
                                                Zedler Csaba,str.A.Iancu nr.76,555100-Agnita(SB),colet postal cu ramburs.Cel:0766.293.569
                                                Multumesc!
                                                Buna Vlad,
                                                as dori o fata neagra Yasaka Rakza 7 si lipici Revolution No 3-110 ml.
                                                Multumesc.
                                                Ultima editare de csabazedler; 25.feb.2014, 13:19.
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu


                                                • RBlade, ai un mesaj de la mine pe TTMall.ro, sectiunea formular/comanda. Mersi!
                                                  Lemn: Andro Temper Tech Off+
                                                  Fețe: FH - Andro Rasant Turbo; BH - Donic Acuda S2

                                                  Comentariu


                                                  • salut... poti sa-mi faci o paleta de all + de 100 de lei ? asa ca ptr un incepator ambitios ?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X