Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

care ar fi cea mai buna combinatie lemn+fete,pana in 100euro?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • care ar fi cea mai buna combinatie lemn+fete,pana in 100euro?

    sunt f interesat.

  • #2
    nimeni de pe forum nu-ti poate recomanda combinatia perfecta pt.tine...tu o sa-ti dai seama in timp...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      Cea mai pentru ce? Pentru autoaparare recomand o paleta veche Hanoi (aveau undeva la 300gr cu tot cu fete). Pentru sapat gradina ar merge un lemn simplu, mai patratos, cu carbon (pentru rezistenta). Pentru facut v?nt, ia un lemn cat mai usor: un Matsushita ceva sau poate de la Mizzone care am inteles ca reuseste sa faca si pe la 45gr.
      Pentru a invata "jocul" de tenis de masă, cred ca ai putea lua un stiga clipper SH si niste fete cu mult control gen Nittaku Learner sau Yasaka Zap 36.
      Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

      Comentariu


      • #4
        Poți face combinații bune cu cei de la Yasaka sau Stiga....ambele firme au dealeri la București. De altfel pasionații m. vechi din Arad ?ți pot da detalii suficiente,despre ce și cum sa faci...Eu ți-am recomandat producatorii aștia pt ca au și promoții...unde m. prinzi un discount, cum ar fi la Stiga, în funcție de valoarea cumparaturilor...Domnul Tibi are oferte bune de Yasaka și Donic...De altfel pe Forum vei gasi și alte linkuri cu site-uri ale unor firme specializate în vânzarea materialelor de ping pong. Succes !

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X