Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EXPIRAT - Vand lemn Andro Tempert Tech All +

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • EXPIRAT - Vand lemn Andro Tempert Tech All +

    Lemnul a fost folosit foarte putin. E usor (70 g) si are un control excelent.
    Pretul de magazin: 55 USD + 7 USD transport (63 USD)
    Pretul meu: 120 lei + transport (exclus posta romana, datorita investitiei mari de timp necesare expedierii)
    Gasiti aici cateva aprecieri pentru acest lemn:
    http://www.tabletennisdb.com/blade/a...-all-plus.html

    Media valorilor indicate de 12 utilizatori pe tabletennisdb e urmatoarea:
    Viteza: 8 din 10
    Control: 9.7 din 10
    Rigiditate: 6.2 din 10
    Duritate: 6.5 din 10
    Consistenta: 8.2 din 10
    Ultima editare de tudorprecup; 04.oct.2011, 06:36.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

  • #2
    Ma intereseaza Palio Macro Era. Detalii despre ea te rog. ce varianta este? 47 sau 42? ce dimensiuni are? fotografii? grosime burete?

    Comentariu


    • #3
      E 47, grosime max, dar nu o vand separat intrucat s-a tensionat putin de la uleiul de parafina si e greu de lipit. Am aplicat o singura data uleiul pe cauciuc, in strat fff subtire, pentru a face fata o idee mai lipicioasa. Nu era insa cazul.
      Am o fata Palio Thor's rosie nou nouta la care-s dispus sa renunt, dar numai dupa ce-mi confirma un prieten ca n-o vrea el.
      DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
      Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de tudorprecup Vezi post
        E 47, grosime max, dar nu o vand separat intrucat s-a tensionat putin de la uleiul de parafina si e greu de lipit. Am aplicat o singura data uleiul pe cauciuc, in strat fff subtire, pentru a face fata o idee mai lipicioasa. Nu era insa cazul.
        Am o fata Palio Thor's rosie nou nouta la care-s dispus sa renunt, dar numai dupa ce-mi confirma un prieten ca n-o vrea el.
        Imi pare rau sa aud asta. Voiam doar fata. Mai am 4lemne nu am ce face cu el! Daca va hotarati sa dati fata va rog sa ma contactati. O seara buna!

        Comentariu


        • #5
          E disponibila fata Macro Era daca va mai intereseaza. Am schimbat-o cu iarba si am inca 2 fete noi Palio Thor's, deci nu merita s-o adaug la colectie.
          Nu ati avea probleme cu lipitul ei, fiind doar putin tensionata.
          Pret: 50 Lei + transport.
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X