Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

MEMORIALUL KOOS GYULA -editia III-a Turneu categoria B" 20.08.2011- REGHIN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Ultima editare de FlorinBN; 22.aug.2011, 07:51.
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de laky Vezi post
      Intradevar ar fi niste explicatii la faptul ca Bende a marsaluit fara drept de apel la Open iar Vladimir care in general face legea atunci cand participa, a avut o prestatie sub nivelul lui, zic eu. O fi un declin de forma sau ascensiunea rapida de pana acum da semne ca e mult incetinita? Astea fiind zise asa, de departe, din fata calculatorului...Poate cineva care a fost pe faza ne poate relata ce a fost acolo. Oricum felicitari castigatorilor, ce-i a lor, e a lor !!!
      Vladimir a jucat un tenis de masă de inalta calitate, dar sa nu uitam faptul ca, Norbi Bende are 18 ani, iar Vladimir 12. Bende Norbert in ultimul an a progresat enorm. Ca si concluzie finala eu astept ca la sfarsitul saptamanii sa ma laud ca am pierdut la campionul european. Daca anul trecut dupa concursul de la Reghin, Vladimir a venit pe locul 4, anul acesta am asteptari la titlul suprem. Daca se va intampla, atunci Reghinul va deveni un" Mecca" al campionilor de tenis de masă, toti copiii din Romania inainte de un turneu final vor vrea sa participe la un turneu AMATUR din Romania.
      AMATURUL participa DIRECT la formarea campionilor!!!

      Comentariu


      • #53
        Felicitari tuturor pentru reusita turneului,de la organizator(Imi Kantor) pana la ultimul clasat!felicitari Gabi Tipser si Fery Denes pentru ascensiunea continua din ultimul timp.Remarc din nou trupa de copii de la Ludus si prestatia f.buna a lui nea Sandu(Carpaci) care le da cel mai bun exemplu copiilor sai!CHAPEAU!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de csabazedler Vezi post
          Felicitari tuturor pentru reusita turneului,de la organizator(Imi Kantor) pana la ultimul clasat!felicitari Gabi Tipser si Fery Denes pentru ascensiunea continua din ultimul timp.Remarc din nou trupa de copii de la Ludus si prestatia f.buna a lui nea Sandu(Carpaci) care le da cel mai bun exemplu copiilor sai!CHAPEAU!
          Mersi de urari !!! Sunt si primul (organizator) si ultimul clasat!!! .... eu sunt alfa si omega , inceputul si sfarsitul( Apocalipsa daca nu ma insel)

          Comentariu


          • #55
            vreau sa vad un clasament de la reghin multumesc!

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de spaller Vezi post
              vreau sa vad un clasament de la reghin multumesc!
              Uite aici http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ll=1#post92372 clasamentul la amatori!
              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

              Comentariu


              • #57
                multumim si felicitari participantilor!

                Comentariu


                • #58
                  turneul de la Reghin

                  Da a fost un turneu bun mia placut cu exceptia magariei facut de Antrenorul din Ludus adica Carpaci Alexandru care l-a obligat pe Anca Vladimir sa-i cedeze meciul cu 3-2 ca sa aiba toti trei acelas setaveraj in orce caz rusine pentru educatia sportului ca asemenea elemente sa apara pentru ca a ramas in afara un talent un copil care a jucat cinstit si era mult mai bine pentru tenisul de masa romanesc sa fii calificat in primii patru Zsombi de fapt acolo si i-i locul,asemenea comportamente trebuie eliminate si sactionate,eu personal joc din placere dar nu admit gesturi de acest fel.Pacat si pentru Vladimir ca nu si-a aparat sansele cum se cuvine unui campion.In orice caz noi cand aveam varsta lui nu faceam asa ceva.In cea ce priveste pe castigator felicitari era mult peste toata lumea cu minim 5 puncte joc elegant modern si sper ca Tg-Mureșul sa mai aduca cat mai multe talente.Si felicitari Organizatorilor.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X