Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete buterfly spin art , pareri

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete buterfly spin art , pareri

    am vazut ca pe site-urile de tenis aceste fete sunt foarte scumpe dar nu prea am vazut pe acest forum pe cineva care sa aiba astfel de fete , eu m-am gandit sa imi cumpar dar nu as vrea sa arunc 240 lei pe niste fete despre care nu am auzit nimic.......daca este cineva care a jucat cu astfel de fete , il rog sa posteze impresii , pareri
    JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
    FH : Buterfly Bryce Fx
    BH : Donic Vario

  • #2
    mai,tu parca deunazi voiai fete si lemne ieftine...acum ai sarit la o fata de 240 lei?...am jucat contra acestor fete iar posesorul este patron...si un jucator slab...pe forumuri lumea e incantata
    ,dar cred ca tre sa ai si un anumit nivel sa joci cu ele...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      multumesc pentru informatile despre fete , iar in legatura cu fetele si lemnele ieftine de care eram interesat anunturile raman valabile , dar m-am gandit ca daca lumea are o parere buna despre aceste fete , s-ar putea sa mai scot niste bani din buzunar si sa le achizitionez
      JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
      FH : Buterfly Bryce Fx
      BH : Donic Vario

      Comentariu


      • #4
        Am jucat cu SpinArt. E foarte buna fata, dar in mod cert nu peste Palio Thor's, care costa doar 90 de lei.
        De n-ar fi plina de snobi lumea s-ar vinde si butterfly-urile de top (noi) la vreo 70-80 de lei. Oricat ai prelucra un cauciuc, esenta nu i-o poti schimba La fel si cu buretele...
        Mana face diferenta.
        DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
        Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

        Comentariu


        • #5
          SpinArtul este o fata cu mult spin si control ,insusi denumirea acestor fete parca spune ca poate mult ,dar sunt foarte pretentiose ,trebuie sa stapanesti loviturile foarte bine altfel iti joaca feste ,adica daca vine de la adversar cu mult spin te pune in dificultate daca nu dai retopsin ori la blocaj ungiul este mai deschis iti ies afara.
          Este si o fata pretentioasa care trebuie foarte bine curatata dupa fiecare antrenament ,tinuta cu folie si in husa altfel in 3/6 luni devine rigida ce a ce duce sa-i faci cu boster.
          Fata de alte fete este mult mai delicat si durata este mai mica .

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X