Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

secvente youtube

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comentariu


    • Pentru cine nu a vazut finala de la europene dublu mixt...
      TB ZLF & T05/T05FX

      Comentariu


      • He Zhi Wen: speed 10, spin 5, control 20! footwork 1, angles 180 degrees:
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • Se descurca Carlito si de pe loc )
          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

          Comentariu


          • Comentariu


            • http://www.youtube.com/watch?v=3gV8F...&feature=feedu
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • Un clip funny in care jucatorii de top japonezi fac tot felul de giumbuslucuri mai mult sau mai putin tehnice

                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • Antrenorul american Brian Pace,unul din moderatorii si membrii marcanti al celui mai mare forum de t.t. din lume{Mytt}a fcaut un stagiu de pregatire la Constanța.Il puteti vedea alaturi de Filimon,Cazacu,Samara

                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • Pentru fanii lui Ma Long!

                    Comentariu


                    • Am auzit destul de des faptul ca Ma Long nu e suficient de echilibrat mental insa pana acum nu am stiut cu siguranta motivul acestor afirmatii...oricum e bine ca a revenit in plina forma...
                      Blade: Viscaria, FL
                      fh: T05, 2,1 mm, black
                      bh: T05, 2,1 mm, red

                      Comentariu


                      • Exact aceeasi problema cu psihicul ca ma long o am si eu(printre altele). Doar ca nu ma asteptam sa se manifeste si la nivel atat de inalt. Super filmulet!
                        Blade: Viscaria
                        FH: Tenergy05
                        BH: Tenergy05

                        Comentariu


                        • Nu e exact aceeasi, tu doar esti nervos pe lipsa de tehnica si nu sti cum sa te concentrezi pt. urmatorul punct, la el nu e cazul.El are alte probleme, asa cum spunea se gandeste cat de mult isi doreste sa castige, si daca avea avantaj considerabil, daca il ajunge din urma adversarul? Problema ta cred ca o am si eu si multi dintre noi care privesc tenisul mai relaxat si nu au o mentalitate de concentrare mare la fiecare punct. Incerc mereu sa aplic vorbele unui jucator profesionist care spunea ca trebuie sa joci fiecare minge nu ca sa o castigi ci ca sa joci aceea minge perfect, doar acea minge,urmatoarea sau cea din urma nu exista.
                          Blade-Darker speed 90
                          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                          Bh- Testing

                          Comentariu


                          • Tu esti Mentalistul?
                            Cum frate sa stii mai bine decat el ce fobii are? ) Daca omul spune ca are aceeasi frica de a pierde atunci cand conduce tu zici ca e nervos pe lipsa de tehnica? )
                            Genial!!
                            Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                            Comentariu


                            • Si legatura de patrunjel era 1 leu!
                              Blade-Darker speed 90
                              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                              Bh- Testing

                              Comentariu


                              • Multumesc marcbarbu pentru mica interventie. Nu am raspuns eu pentru ca sincer nu eram sigur daca e o remarca personala la adresa mea; pare foarte sigur ca ma cunoaste mai bine decat ma cunosc eu, desi nu imi amintesc sa fi vorbit vreodata...am ales sa cred ca este doar un post general, despre viziunea fiecaruia asupra psihicului...
                                Blade: Viscaria
                                FH: Tenergy05
                                BH: Tenergy05

                                Comentariu


                                • Blade DHS PG 2
                                  FH: DHS Hurricane 3
                                  BH: Stiga Airoc Astro M

                                  Comentariu


                                  • Iahim, sper ca tu esti Micuda Mihai si nu fac eu o confuzie, nu era nici un atac la persoana, imi place cum joci si te-am vazut la 3-4 concursuri desi nu am jucat impreuna. Pentru ca ai un stil clasic de topspin, care imi place si mie, te-am urmarit cum joci si de multe ori cand tehnica iti juca feste deveneai foarte nervos, te desconcentrai si se cam ducea de rapa jocul.Am crezut ca la aceste iesiri te refereai. Chiar discutam cu un coleg, ne uitam la meciul tau, ca nu ai "nervi" pozitivi, unii sunt mobilizati daca au o rabufnire si joaca mai bine, altii nu!
                                    Blade-Darker speed 90
                                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                    Bh- Testing

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de dado_daniel Vezi post
                                      Iahim, sper ca tu esti Micuda Mihai si nu fac eu o confuzie, nu era nici un atac la persoana, imi place cum joci si te-am vazut la 3-4 concursuri desi nu am jucat impreuna. Pentru ca ai un stil clasic de topspin, care imi place si mie, te-am urmarit cum joci si de multe ori cand tehnica iti juca feste deveneai foarte nervos, te desconcentrai si se cam ducea de rapa jocul.Am crezut ca la aceste iesiri te refereai. Chiar discutam cu un coleg, ne uitam la meciul tau, ca nu ai "nervi" pozitivi, unii sunt mobilizati daca au o rabufnire si joaca mai bine, altii nu!
                                      da ai dreptate eu sunt. Ai dreptate si in tot ce spui in postu asta. Am multe probleme cu capu si imi este rusine cu ele si sunt constient ca ma trag mult de tot in jos, dar pe principiul ca e mai usor de zis decat de facut, mai am mult de de lucru. Dar asa cum am mai zis, printre ele se numara si problema pentru care am postat. O seara buna!
                                      Blade: Viscaria
                                      FH: Tenergy05
                                      BH: Tenergy05

                                      Comentariu


                                      • Tenis de masa din vechime: 1949
                                        Blog de tenis de masă

                                        Comentariu


                                        • Apropo de Ma Long....la 1-0 si 9-4 cu Wang Hao, in suedia, a pierdut pana la 10-8. Atunci a cerut time-out. Si a luat setul si a facut 4-0. A castigat fara sa cedeze nici un set in tot turneul. S-a consolidat numarul 1.
                                          TsE

                                          Comentariu


                                          • Un punct foarte misto la 1:50.

                                            Comentariu


                                            • Visul unui amator:
                                              Va atasez un meci,filmat la calitate f slaba,dar ce va va binedispune cu siguranta este comentariul absolut genial al unuia din galeria celui supranumit::""Norocel":,care a avut privilegiul sa dispute un meci de 5 seturi cu Andrei Filimon.
                                              Eu personal va marturisesc ca am ras cu lacrimi ascultand glumele spuse din tribuna
                                              ENJOY !!!
                                              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                              FH: Tenergy 05
                                              BH: Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • L-am postat si in "Tehnica long-pips" dar cred ca merita sa fie postat si aici:
                                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                Comentariu


                                                • De ce o fi asa urit sa joci contra ierbarilor ...chiar nu inteleg..
                                                  xzq
                                                  t05fx
                                                  t05fx

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de elmano Vezi post
                                                    De ce o fi asa urit sa joci contra ierbarilor ...chiar nu inteleg..
                                                    e ca si cum ai merge la o femeie si constati ca seamana uluitor cu un barbat.. stai si te gandesti: ce fac acum imi schimb "religia" sau inchid bine ochii exprimarea textuala nu imi apartine doar am citat un "clasic" in viata care desigur ca se doreste anonim. scuze de off topic!
                                                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X