Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Austrian Open 21 Sep 2011 - 25 Sep 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Austrian Open 21 Sep 2011 - 25 Sep 2011

    Incepand din 21 septembrie puteti viziona Open-ul Austriei pe ittv

    Listele cu jucatorii inscrisi se pot consulta la adresele:

    masculin:
    http://www.ittf.com/ittf_tournaments...&Tour_ID=2080&

    feminin:
    http://www.ittf.com/ittf_tournaments...&Tour_ID=2080&
    Andro Rasanter 48
    Butterfly Timo ALC
    Andro Rasanter 48​

  • #2
    participa toata spuma tenisului de masa!

    Postat în original de acidutzu Vezi post
    Incepand din 21 septembrie puteti viziona Open-ul Austriei pe ittv

    Listele cu jucatorii inscrisi se pot consulta la adresele:

    masculin:
    http://www.ittf.com/ittf_tournaments...&Tour_ID=2080&

    feminin:
    http://www.ittf.com/ittf_tournaments...&Tour_ID=2080&
    Cine credeti ca va castiga?eu merg pe mana lui zike si ma long!au dovedit pana acum o forma de zile mari!
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      Sansele noastre vor fi aparate de 9 participanti 6b si 3 f.
      Sa le uram mult succes si sa ajunga cat mai sus !

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de ma long Vezi post
        Cine credeti ca va castiga?eu merg pe mana lui zike si ma long!au dovedit pana acum o forma de zile mari!
        Un kinez desigur....
        Andro Rasanter 48
        Butterfly Timo ALC
        Andro Rasanter 48​

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de acidutzu Vezi post
          Un kinez desigur....
          100%
          ---------- Post added 19-Sep-2011 at 19:09 ----------
          Aici se poate urmari live,sau in reloare.
          http://cdn.laola1.tv/ittf/iframe/menu_1.html#

          Comentariu


          • #6
            Vai, dar unde-i Boll? Sunt prea multi jucatori buni si a realizat ca poate nu ajunge nici in sferturi si mai bine nu participa?! Fuga-i rusinoasa dar e sanatoasa, nu? )

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Kralizec Vezi post
              Vai, dar unde-i Boll? Sunt prea multi jucatori buni si a realizat ca poate nu ajunge nici in sferturi si mai bine nu participa?! Fuga-i rusinoasa dar e sanatoasa, nu? )
              ??????
              sunteti in alt film BOLL participa

              Comentariu


              • #8
                In dreptul lui nu-i nici o bifa, legata de competitia la care participa (single, double, u21).

                Comentariu


                • #9
                  Eu credeam ca toti de pe lista participa...

                  Comentariu


                  • #10
                    Poate ca e ca la noi, la Amatur, cine s-a inscris si, apoi, cine a confirmat participarea prin alegerea sectiunilor la care participa.
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      Boll e subliniat cu gri, ceea ce inseamna ca s-a retras din cate inteleg eu. Cred ca Ma Long o sa ia titlul daca nu are vreo accidentare sau alte probleme.
                      TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                      Comentariu


                      • #12
                        boll asa a facut si la ultimul open china harmony!

                        Postat în original de Kralizec Vezi post
                        In dreptul lui nu-i nici o bifa, legata de competitia la care participa (single, double, u21).
                        Cel mai rusinos este clasamentul în circuitul mondial!pacat ca nu da dovada de fair-play!fac pariu k nu mai sta un an in primii 5 în clasament!eu unul as vrea totusi sa participe si sa castige(vr prea multe si eu!)
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Ashes Vezi post
                          Boll e subliniat cu gri, ceea ce inseamna ca s-a retras din cate inteleg eu. Cred ca Ma Long o sa ia titlul daca nu are vreo accidentare sau alte probleme.
                          Intradevar Timo Boll s-a retras. Daca nu se retragea era foarte mare probabilitatea sa cada in sferturi cu Hao Shuai. Sansele lui Timo Boll sa treaca de sferturi erau in acest caz de 50%...
                          Andro Rasanter 48
                          Butterfly Timo ALC
                          Andro Rasanter 48​

                          Comentariu


                          • #14
                            Cel mai interesant acet turneu pentru jucatori care nu sunt inca calificati pentru LONDRA ,dupa cum am inteles mai sunt doar 3 turnee dupa openul acesta.
                            Uni merg sa faca cat mai multe posibile ,iar alti doar pentru titlu .

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Antal Denes Vezi post
                              Cel mai interesant acet turneu pentru jucatori care nu sunt inca calificati pentru LONDRA ,dupa cum am inteles mai sunt doar 3 turnee dupa openul acesta.
                              Uni merg sa faca cat mai multe posibile ,iar alti doar pentru titlu .
                              Mai sunt 5 turnee importante anul acesta: Austria (acum), Suedia (de pe 19 oct), Anglia (de pe 24 noi), Franta (de pe 11 noi) si SUA (de pe 2 dec)
                              Asa ca se mai pot face multe schimbari la varful clasamentului....
                              Andro Rasanter 48
                              Butterfly Timo ALC
                              Andro Rasanter 48​

                              Comentariu


                              • #16
                                Tabloul principal
                                http://www.ittf.com/competitions/tes...ID=2080&rnd=64

                                Comentariu


                                • #17
                                  Camelia Postoaca acum la http://cdn.laola1.tv/ittf/iframe/pla...?streamid=test
                                  Blog de tenis de masă

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    De ce joaca fetele noastre ca baietii?
                                    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Ashes Vezi post
                                      De ce joaca fetele noastre ca baietii?
                                      Pentru ca cele mai multe au avut parteneri de antrenament baieti si au invatat sa joace "baieteste", ceea ce nu e chiar un lucru rau! De pilda, Alex Ciobanu poata sa spuna cum e retopspinul baietesc al Cameliei!
                                      www.clubarena08.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Cum s-a terminat meciul Cameliei ?

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                          Cum s-a terminat meciul Cameliei ?

                                          a batut cu 4-0 pe LUGINGER Melanie din Austria

                                          ---------- Post added 21-Sep-2011 at 15:52 ----------
                                          SZOCS Hunor l-a batut cu 4-1 pe CIPIN Filip din Croatia
                                          ---------- Post added 21-Sep-2011 at 15:53 ----------
                                          DODEAN Adrian l-a invins pe brazilianul JOUTI Eric cu 4-0
                                          ---------- Post added 21-Sep-2011 at 15:55 ----------
                                          IONESCU Ovidiu a castigat cu 4-1 la austriacul LEONHARTSBERGER Martin
                                          ---------- Post added 21-Sep-2011 at 15:56 ----------
                                          CIOTI Constantin a castigat cu grecul MAKRAS Eleftherios tot cu 4-1
                                          Andro Rasanter 48
                                          Butterfly Timo ALC
                                          Andro Rasanter 48​

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                            Pentru ca cele mai multe au avut parteneri de antrenament baieti si au invatat sa joace "baieteste", ceea ce nu e chiar un lucru rau! De pilda, Alex Ciobanu poata sa spuna cum e retopspinul baietesc al Cameliei!

                                            Confirm cele spuse de Sorin. Am jucat si eu cu Camelia si mi-a dat cateva retopsine zdravene, chiar m-am mirat de unde vine atata fortza avand in vedere ca ea e f slabutza.

                                            Dar e normal ca fetele sa joace baietzeste...toate fetele fac antrenamente cu baietii...de ce credetzi ca cele mai bune fete sunt chinezoaicele ?
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mie mai bune mi se par braziliencele...
                                              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                tu clar nu vorbesti despre tenis de masă :d
                                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de jhon Vezi post
                                                  Mie mai bune mi se par braziliencele...
                                                  Clar,si mie.........

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X