Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Yasaka Rakza 7

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Yasaka Rakza 7

    Salut,

    As dori sa stiu si eu cateva pareri de la cei care au jucat cu aceasta fata. Ma intereseaza spin, viteza, control sa zicem comparativ cu Tenergy 05 FX.

    Multumesc.
    Timo Boll ALC
    FH: Tenergy 05 2.1
    BH: Tenergy 05 FX 2.1

  • #2
    Cu siguranta toata lumea o va lauda, eu o laud pe jumatate, pe backhand e foarte buna. Pe forehand in schimb, nu imi place deloc !
    Comparativ cu tenergy-ul (chiar azi am facut comparatia asta): tenergy-ul e mai buna la toate. Topspinul frumos ..cu tenergy merge.
    Dar si rakza, sta foarte bine la Spin si viteza.
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

    Comentariu


    • #3
      sa nu uitam si diferenta de pret.. pentru banii care-i dai.. rakza 7 se merita

      Comentariu


      • #4
        Tenergy 05 este cea mai buna fata la ora actuala.Nu este nici o fata care sa se compare cu ea,cine spune ca exista o astfel de fata bate campii.
        Fetele care se apropie de Tenergy 05 daca se poate spune asa sunt fetele Rakza 7 si Acuda S1.
        Eu am jucat cu toate 3.Rakza 7 in mare este la fel ca si Acuda S1 dar parca are un + mic la durabilitate si control chiar daca se spune ca sunt la fel si sunt facute in acelasi loc.

        Comentariu


        • #5
          yasaka rakza 7

          Tenergy e mai buna dar diferenta de pret e cu mult mai mare decat diferenta de calitate. Iti recomand sa iei rakza 7 . Eu le-am folosit cam 8 luni si au fost ok(nu au prezentat semne de uzura). Acum folosesc un setup mai lent cu rakza 7 soft. Desi pe site scrie ca softurile au mai mult spin eu nu sunt de acord cu acest lucru. Rakza 7 au fost vizibil mai bune la spin decat softurile(la urmatorul schimb de fete o sa iau iarasi rakza 7). Au si viteza, spin si te ajuta mult si la capace pentru ca au un control bun. Mai exact pot spune ca nu am avut ce sa le reprosez. Si zic ca maze cu rakza7 e o combinatie care ar trebui sa multumesca si jucatori de top.( eu am renuntat la un maze pentru ca era prea rapid pentru mine si l-am pus la naftalina sa il iau cand o sa mai cresc valoric..Ha, ha!)
          YASAKA MA LIN Soft CARBON / YASAKA RAKZA 7 Soft

          Comentariu


          • #6
            Si eu sunt de acord cu voi ca Tenergy 05 e cea mai buna fata, numai ca incerc sa ii gasesc un inlocuitor daca se poate zice asa si asta nu din motive de joc ci mai mult financiar, sa dai la 4-5 luni 500 lei pe doua fete e cam mult zic eu.
            ---------- Post added 22-Sep-2011 at 08:49 ----------
            Astept mai multe pareri pertinente de la cei care au folosit aceste fete.
            Multumesc
            Timo Boll ALC
            FH: Tenergy 05 2.1
            BH: Tenergy 05 FX 2.1

            Comentariu


            • #7
              te obisnuiesti f repede cu diferenta dintre ea si t05 , inclusiv cu diferenta de pret.
              0751840078, stadinadi@yahoo.com
              G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X