Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete potrivite pt Backhand

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete potrivite pt Backhand

    As fi curios sa aflu parerile dumneavoastra cam ce fete se potrivesc cel mai bine pe backhand pe un lemn Off+???Eu momentan folosesc pe backhand baracuda pe un lemn Champion pro carbon si bryce speed fx pe un lemn waldner senso ultra carbon.Sunt in general multumit insa as vrea sa aflu si alte variante!M-ar interesa in primul rand fete cu o viteza buna care in acelasi timp sa aiba si spin si un control bun(de altfel setupul meu actual e cam acesta doar ca sunt putin uzate)Multumesc!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Acuda S3. Cred ca cea mai buna fata pentru BH cu care am jucat pana acum. Si se cam inscrie in cerintele tale

    Comentariu


    • #3
      Incearcati un XIOM Vega Europe!
      Fh: Rakza X
      Blade: Bty Innerforce ULC
      Bh: Rakza X Soft

      Comentariu


      • #4
        Tenergy 05 FX. Dar banuiesc ca nu asta va doriti.
        Daca gasiti totusi ceva SH, sa o incercati, o sa ramaneti la ea.
        Este rezistenta. Dar si grea. Si mai ales este scumpa, si putina lume o tine pe stoc.
        TsE

        Comentariu


        • #5
          Xiom Omega IV mi s-au parut niste fete super , am jucat de curand cu o paleta cu asa ceva . Spin cat cuprinde , viteza si mai ales feeling bun.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pt sfaturile bune din partea dv.,sunt absolut convins ca tenergy 05 fx este o fata foarte buna insa noua are si un pret foarte bun pt buzunarul meu si cred ca si pt multi altii.Sincer regret mult ca Butterfly a scumpit chiar atat de tare produsele lor.Eu m-am gandit si la fete precum yasaka raktza soft sau donic traction soft dar nu stiu cam cum se compoarta aceste fete pe lemnele OFF+ mentionate mai sus??!!!!
            Lemne: DHS Hurricane Long W997
            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
            BH: DHS GoldArc 8

            Comentariu


            • #7
              Incearca noile fețe de la Xiom---Sigma.Oricum toate fetele Xiom fie din gama Vega sau Omega se comporta(dupa parerea mea) excelent pe lemnele cu carbon.
              Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
              Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de vali Vezi post
                Xiom Omega IV mi s-au parut niste fete super , am jucat de curand cu o paleta cu asa ceva . Spin cat cuprinde , viteza si mai ales feeling bun.
                Care dintre XIOM Omega IV? pentru ca nu toate merg pe rever si mai ales pe un off+! Parerea mea...
                Fh: Rakza X
                Blade: Bty Innerforce ULC
                Bh: Rakza X Soft

                Comentariu


                • #9
                  Pe bh ai putea folosi Palio Blitz sau Andro Plasma 430 max depinde ce still de joc ai...
                  Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                  FH:Joola Rhyzm
                  BH:Joola Samba+ max

                  Comentariu


                  • #10
                    Merg bine pe backhand si Butterfly roundell si Tibhar sinus alpha... cel putin mie mi-au placut.
                    Andro Rasanter 48
                    Butterfly Timo ALC
                    Andro Rasanter 48​

                    Comentariu


                    • #11
                      Rakza 7 Soft e foarte buna si multi o au pe bh!
                      Fh: Rakza X
                      Blade: Bty Innerforce ULC
                      Bh: Rakza X Soft

                      Comentariu


                      • #12
                        Mersi!Este diferenta semnificativa intre rakza soft si rakza normala?Ca si viteza ma intereseaza in primul rand.Am auzit si pareri care spun ca nu ar fi o diferenta aproape deloc intre cele doua ca si viteza doar ca softul e mai moale si are control si spin putin mai bun decat rakza simpla.Ca o comparatie rakza soft la viteza cu ce alta fata se aseamana?
                        Lemne: DHS Hurricane Long W997
                        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                        BH: DHS GoldArc 8

                        Comentariu


                        • #13
                          Rakza soft seamana cu Joola xplode sensitive sau Palio Blitz 42.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X