Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Târgoviște - 03.12.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mai este un openist ..care nu-l vad inca inscris...,sa se inscrie la 20.59 ?

    Comentariu


    • Retragere

      Cu mare parere de rau imi anunt retragerea din sectiunea Amatori :Serbanescu Adrian(Pitești)


      OK
      Blade TESTE
      Fh TENERGY
      ​Bh IARBA UZATA

      Comentariu


      • Ultimele 4 ore de asteptare.... cele mai grele pentru cei care asteapta cu sufletul la gura lista ... A fi sau a nu fi ... prezent la Intalnirea Finala?, aceasta-i intrebarea pe care, ca organizatori o auzim venind din toate colturile tarii...
        Raspunsul?
        La ora 21,00 !

        Comentariu


        • of am aj sub linie ne naspa poate se mai modifica ceva o sa vin la rics poate nu se perzinta cineva

          Comentariu


          • A trebuit sa aleg intre prieteni,si am decis sa petrec weekendul alaturi de prietenii din Amatur,mai ales ca e ultimul concurs la care voi avea drept de participare.

            Rares Leorda-Reghin , open


            ok
            Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 19:35.

            Comentariu


            • Postat în original de Vali Suta Vezi post
              mai este un openist ..care nu-l vad inca inscris...,sa se inscrie la 20.59 ?
              Postat în original de leordarares Vezi post
              A trebuit sa aleg intre prieteni,si am decis sa petrec weekendul alaturi de prietenii din Amatur,mai ales ca e ultimul concurs la care voi avea drept de participare.
              Rares Leorda-Reghin , open
              pai...poate ramai si peste noapte ...facem banchetul de final din acest an al Amatur-ului...
              Ultima editare de Vali Suta; 01.dec.2011, 18:38.

              Comentariu


              • Cu mare parere de rau....., probleme medicale, Botezatu Onelus se retrage. Distractie placuta tuturor, numai bine
                Ma Lin Soft
                Yasaka Rakza 7
                Xiom Yanus

                Comentariu


                • Retragere
                  Bradusca Cornel-446 Tg.Jiu(imi pare rau dar am probleme


                  ok
                  Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 19:35.

                  Comentariu


                  • Doritorii care doresc sa achizitioneze cartea Paleta si Planeta il gasiti la domnul Miron Mihai din Cluj - Napoca la pret de 25 lei buc. Cei care deja au comandat cartea tot la Mihai il gasiti.

                    Comentariu


                    • DUMITRU FLORENTIN-Moreni,amatur,daca mai sunt locuri libere


                      ok
                      Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 19:36.
                      BLADE:TMB ALC
                      FH:TENERGY 05
                      BH:RASZKA O7

                      Comentariu


                      • Rectificare si mii de scuze ..... BOTEZATU ONELUS va fi prezent, voi trece peste problemele medicale si voi strange din dinti, deci sper sa nu fie nici o problema domnu DAN, voi fi prezent , astept un mesaj de confirmare, multumesc


                        ok
                        Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 19:37.
                        Ma Lin Soft
                        Yasaka Rakza 7
                        Xiom Yanus

                        Comentariu


                        • Se retrage DOBA VASILE PITESTI amatori


                          ok
                          Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 19:42.

                          Comentariu


                          • Se retrage Teica Radu - Tg Jiu - Open


                            ok
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • Se inscrie Apostol Cerasela - Pitești - Amatori


                              ok
                              www.clubarena08.ro

                              Comentariu


                              • Din Tecuci , la amatori :
                                Chetronie Liviu - 285
                                Postelnicu Ciprian - 353 .


                                ok
                                Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 20:34.

                                Comentariu


                                • Pe ultima suta de metri:
                                  CIUCA Dan - Pitești - OPEN


                                  ok
                                  Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 20:35.

                                  Comentariu


                                  • ATENTIE ! La pensiunea Chindia pretul este de 70lei/pers/noapte. Tocmai ce-am sunat pentru rezervare si mi-a zis ca am fost informat gresit cu privire la pretul de 35lei/noapte!
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • Stop inscrieri!

                                      Comentariu


                                      • Dragi Prieteni,
                                        Este impresionanta dorinta amaturistilor de participare la ultimul turneu importanta al anului, de fapt cel mai important turneu AMATUR. Va multumim pentru incredere si va asteptam cu drag.
                                        Dorinta D-vs de participare la Turneul Final a fost cu adevarat extraordinara, aproape jumatate din primii 500 de amatori ai tarii intalnindu-se la Targoviște!
                                        Asa cum am promis, ora 21 a fost ora limita de inscriere, toti cei care se vor regasi in lista orei 21 avand asigurata participarea la turneu.
                                        Rugam pe cei care din diferite motive nu vor putea participa, sa anunte renuntarea la turneu cat mai repede cu putinta, pentru a permite celor care, fiind sub linie cu unul sau cateva randuri sa poata avea sansa de a participa.
                                        Multumind tuturor celor care s-au inscris sau macar si-au dorit sa participe, va rugam a urmariti anunturile noastre ulterioare, pentru o desfasurare cat mai buna a intrecerii.
                                        Pe curand!!

                                        Comentariu


                                        • Cristian Balan -Rm Valcea nu poate participa si ureaza succes celui care ii va lua locul!


                                          ok

                                          Comentariu


                                          • Asta e , anul viitor cu siguranta voi fii mai bine clasat , doresc succes tuturor !
                                            Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                                            Fh : Butterfly bryce
                                            Bh : Butterfly bryce

                                            Comentariu


                                            • din Cisnadie se inscrie Govoreanu Florin-open

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Govoreanu Florin Vezi post
                                                din Cisnadie se inscrie Govoreanu Florin-open
                                                Domnule Govoreanu, cu mare parere de rau sunt nevoit sa va refuz participarea la turneu, deoarece ora limita a expirat.
                                                Parerea de rau este cu atat mai mare, cu cat am asteptat inscrierea D-vs timp de doua saptamani, cu dorinta (ascunsa) de a premia pe cel care a participat la cele mai multe turnee in acest an si, daca nu ma insel, cu 29 de participari in 2011, erati in pole position!
                                                Imi pare rau pentru aceasta situatie, daca veti dori sa participati ca spectator, va asteptam cu drag!

                                                Comentariu


                                                • Anghele Cristinel din Galați se retrage, mult succes norocosului care ii va lua locul


                                                  ok
                                                  Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 21:53.
                                                  Ma Lin Soft
                                                  Yasaka Rakza 7
                                                  Xiom Yanus

                                                  Comentariu


                                                  • Anghele Cristinel din Galați se retrage, mult succes norocosului care ii va lua locul
                                                    Se pare ca norocosul sunt eu, multumesc, bafta si tie. Multumesc de asemenea d-lui Bodeanu si lui Adrian Lazaroiu pentru promovarea deasupra liniei.
                                                    Ultima editare de Cornel 67; 01.dec.2011, 22:45.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X