Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Târgoviște - 03.12.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dinicescuion Vezi post
    Dinicescu Ion PITESTI OPEN
    V-ati inscris in ultima zi, am fost ingrijorat, acum m-am linistit.
    Va urez succes sambata.

    Comentariu


    • Din pacate dabia am reusit sa anunt acum ca eu si cu pr meu nu putem sa ajungem din motive personale familiale. Imi cer mi de scuze ca anunt la ora asta :

      Marina Emil: RM. Valcea -357
      Bogdam Cristian:Amarastii de Sus-395

      Cu stima chiar imi pare rau
      Mult succes la organizare Dl. Bodeanu si gazda Adrian Lazaroiu
      Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 23:25.

      Comentariu


      • OK, pentru renuntari mai este loc pana maine seara, ora 21.00.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • pentru ce de sub lini dl Florin este vreo speranta sa joace

          Comentariu


          • Postat în original de piedone Vezi post
            pentru ce de sub lini dl Florin este vreo speranta sa joace
            Esti culmea...
            Tocmai voiam sa-ti transmit ca speranta moare ultima si renaste cand nu te astepti, iar tu ai pierdut ocazia sa vezi ca tocmai ai intrat in lista celor inscrisi...
            Succes la turneu!

            Comentariu


            • uraaaaaaaaaa si sa mai zice cineva ca nu exista Dumnezeu va pup si ve vedem la Targoviște Love Table Tenis

              Comentariu


              • Postat în original de piedone Vezi post
                uraaaaaaaaaa si sa mai zice cineva ca nu exista Dumnezeu va pup si ve vedem la Targoviște Love Table Tenis
                Mai gandeste-te la fata aia de pe rever...nu stiu cati vor fi bucurosi de avansarea ta

                Comentariu


                • devina este domnul Mostovoi Andrei O seara placuta

                  Comentariu


                  • Atentie

                    Nu stiu ce se intampla, dar cel ce posteaza la nr 305 este in eroare. Si nu vad explicatia.
                    Adadar, Bogdan Cristian-395 NU SE RETRAGE! Daca era ceva, eu as fi anuntat acest fapt. Mare ti-e gradina...

                    Comentariu


                    • Postat în original de sorin_client Vezi post
                      ATENTIE ! La pensiunea Chindia pretul este de 70lei/pers/noapte. Tocmai ce-am sunat pentru rezervare si mi-a zis ca am fost informat gresit cu privire la pretul de 35lei/noapte!

                      Nu e frumos ceea ce ai incercat sa faci. Probabil ca nu ai prins lista de participanti si ai incercat sa scapi de citiva pretendenti la participarea la turneu.

                      Comentariu


                      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                        Nu e frumos ceea ce ai incercat sa faci. Probabil ca nu ai prins lista de participanti si ai incercat sa scapi de citiva pretendenti la participarea la turneu.
                        Ori nu a anuntat caparticipa la turneul Amatur, ori numarul de camere rezervate s-a ocupat si au ramas doar cele cu pretul mare. Poate vom primi ceva lamuriri.

                        Comentariu


                        • Astept o explicatie de la JUDVL, daca mai apare pe aici, sau de la Marina Emil. Pana atunci ii reinscriu pe cei doi.
                          Ultima editare de FlorinBN; 01.dec.2011, 23:21.
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Postat în original de bogdandoru Vezi post
                            Nu stiu ce se intampla, dar cel ce posteaza la nr 305 este in eroare. Si nu vad explicatia.
                            Adadar, Bogdan Cristian-395 NU SE RETRAGE! Daca era ceva, eu as fi anuntat acest fapt. Mare ti-e gradina...
                            Cred ca D-l Marina a incurcat numele prietenului si l-a confundat cu Balan Cristian, deja anuntat ca retras.
                            Draga Alexandru, se pare ca supliciul participarii-neparticiparii tale continua. Iti tin pumnii si ai grija la rever

                            Comentariu


                            • Postat în original de bogdandoru Vezi post
                              Nu stiu ce se intampla, dar cel ce posteaza la nr 305 este in eroare. Si nu vad explicatia.
                              Adadar, Bogdan Cristian-395 NU SE RETRAGE! Daca era ceva, eu as fi anuntat acest fapt. Mare ti-e gradina...
                              Bine c-ati fost pe faza domnu' Doru.
                              Eu cred ca nici Marina Emil nu s-a retras, dar el nu stie. Ala care a cerut cele doua retrageri si facut cont nou si avea un singur post.
                              Rudius

                              Comentariu


                              • anunt......

                                Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                Astept o explicatie de la JUDVL, daca mai apare pe aici, sau de la Marina Emil. Pana atunci ii reinscriu pe cei doi.
                                am fost sunat de de d-l nicu gh din turnu severin........in legatura cu o retragere.........
                                eu sunt nicu smeureanu si am facut atit inscrierea cit si retragerea lui cristian balan din rm valcea
                                in legatura cu explicatia lui JUDVL NU SUNT LA CURENT......DAR, CE POT SA SPUN ESTE CA D-L MARINA EMIL DIN RM VALCEA VINE SIGUR VINE LA TIRGOVISTE CU MINE SIMBATA DE DIMINEATA..........DECI, NU CRED CA JUDVL ESTE CINEVA CARE MERITA ATENTIE...........MIINE DE DIMINEATA AM SA VERIFIC ,TOTUSI,....SI AM SA SUN PERSONAL........VA ROG, PINA MIINE MENTINETI IN LISTA PE D-L MARINA.......VA MULTUMESC,AL DUMNEAVOASTRA NICU SMEUREANU

                                Comentariu


                                • Deja totul e clar!
                                  O simpla banuiala, cunoscandu-i pe cei doi participanti, m-a convins sa sun un prieten comun pentru clarificari.
                                  In continuare se vor lua in calcul doar anunturile de retragere din partea persoanelor cunoscute, sau ale celor care au anuntat si inscrierea

                                  Comentariu


                                  • ...referire la preturile de cazare de la Chindia..., doamna cu care am vorbit la telefon nu stia nimic despre turneul de tenis de masă, cu atat mai mult de pretul unui loc la 35 lei. Ma rog...
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • Se pare ca judvl, RMVL si FCSB sint unul si acelasi (ma abtin sa spun ce), ultimul a facut o retragere si pentru Bradusca Cornel-446 Tg.Jiu. Rog pe cineva care-l cunoaste sa confirme daca este asa.
                                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • Sper ca nu se iau in seama si razgandelile, adica unu si-a anuntat refragerea --> eu imi fac bagajul ca am urcat pe ultimul loc, sunt al 144-lea, dupa care se razgandeste si anunta ca va participa--> eu despachetez valiza, si tot asa de cateva ori pe noapte. Eu deja mi-am rezervat loc la hotel si am platit in avans, cine se razgandeste trebuie sa-mi achite contravaloarea a 2 nopti la cel mai bun hotel din Targoviște .

                                        Comentariu


                                        • Situatia este sub control, Ultimele 3 nick-uri inscrise pe site (FCSB, RMVL si judvl) vor fi banate, iar faptasul este monitorizat. Cele 3 persoane NU s-au retras si vor apare in continuare in liste.
                                          Ne cerem scuze pentru neplaceri.

                                          Comentariu


                                          • Pentru a afla cine a facut retragerile puteti verifica IP-iurile de pe care s-au logat conturile.
                                            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                            Comentariu


                                            • Am facut-o deja si nu-mi place ce am gasit.
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Ce sa spun cel vinovat sa fie sanctionat.
                                                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                                  ...referire la preturile de cazare de la Chindia..., doamna cu care am vorbit la telefon nu stia nimic despre turneul de tenis de masă, cu atat mai mult de pretul unui loc la 35 lei. Ma rog...
                                                  cam ciudat,pentru ca suntem cazati mai multi acolo(deva,arges,tr.sev,etc) si totul a sunat ok !...
                                                  Ultima editare de Vali Suta; 02.dec.2011, 05:16.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                    Am facut-o deja si nu-mi place ce am gasit.
                                                    Pai daca aceste anunturi au fost facute cu scopul de a prejudicia alti competitori pt a asigura acces in competitie a respectivului il banam din competitiile Amatur si sanatate.A mai fost un caz cu unul de prin Mogosoaia sau Chitila la concursul de la Chiajna.
                                                    .Eu ajung pe seara si stau la un coleg de facultate.Daca faceti vreo sedinta ceva interesant dati un un tel si spuneti-mi unde
                                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X