Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Târgoviște - 03.12.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sa întelegem ca: toata echipa de 'aur' sunt in divizia A? Care dintre ei vor mai juca in Amatur?
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

    Comentariu


    • In A joaca: Alex Ciobanu, Cristi Rusu, Rares Leorda si Costi Motoroi.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • Propun ca pt domnul Costi Motoroi sa se faca o derogare speciala si sa fie lasat in continuare sa joace in Amatur...nu cred ca o sa va incurce el atat de mult incat sa va fure cupele, premiile etc...
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • Marile premii ale competitiei:

          Prmiile turneului final:

          OPEN
          Loc I turneu Final --- Cristian Rusu
          Loc II turneu Final --- George Durdun
          Loc III turneu Final --- Alex Ciobanu
          Loc III turneu Final --- Erdos Ferenc

          AMATORI
          Loc I turneu Final --- Smeureanu Nicolae
          Loc II turneu Final --- Constantinovici Ciprian
          Loc III turneu Final --- Spanu Vasile
          Loc III turneu Final --- Codreanu Adrian

          Premiile circuitului AmaTuR 2011:

          Campion OPEN Amatur --- Cristian Rusu
          LOC II --- Alex Ciobanu
          LOC III --- George Durdun

          Campion AmaTuR 2011 --- Dorel Nistor
          LOC II --- Gabriel Gogu
          LOC III --- Catalin Cozma

          Trofeul transmisibil AMaTuR 2011 a fost castigat ca si in 2009 de Cristian Rusu.

          Premiile pentru cei doi campioni ai circuitului Amatur au fost oferite de Butterfly Romania, prin Rasvan Crisan;
          Premiile pentru locurile II la cele doua sectiuni au fost oferite de TT Sport, prin Valentin Mircea (ValiGTI)
          Premiile pentru locurile III (George Durdun si Catalin Cozma) constau in doua vouchere oferite de AmaTuR Romania, in valoare de 100 lei fiecare, pe baza carora vor putea alege materiale de la oricare din cei 4 sponsori ai competitiei.

          Premiile oferite laureatilor Turneului Final (1-4 la OPEN si Amatori) au fost oferite de sponsori din Targoviște, printre care firma Darmaz SRL, prin efortul Domnului Gheorghe Nita, organizatorul principal competitiei.

          Viva Sport Shop.ro a organizat o tombola, prin care a oferit 20 de premii -materiale sportive- in valoare de 700 lei, premiul cel mare (sper sa nu gresesc) un lemn de paleta, fiind castigat de Dragos Ene.

          Multumiri inca o data celor 4 sponsori:
          Butterfly Romania si d-lui Rasvan Crisan, sponsor principal
          TT Sport si d-lui Valentin Mircea (ValiGTI)
          Viva Sport Shop.ro prin d-l Tiberiu Tanase
          ACTT prin d-l Ionut Seni.

          Comentariu


          • deci a fost Turneul Final..Super// ,vreau sa incep ca un finalist de premii Oscar<<,,multumesc mamei care m-a nascut...tatalui care ma parasit la doi ani,dandu-mi posibilitatea sa-mi fac de cap tot restul vietii,,,nevestei care e in italia de vre-o trei ani si m-a scutit de critici si reprosurii in tot acest timp,cei insurati stiu la ce ma refer.{ce faci iara pleci de acasa la turneu?du-te si nici sa nu te mai intorci}//.dar peste toate vreau sa multumesc AMATUR ca existi si mi-ai dat posibilitatea sa umblu in doi ani cat in cincizeci,sa vad o multime de orase pe care alfel sigur nu aveam cum sa le vad,si sa cunosc o multime de oameni extraordinari ,Vreau sa scriu cu litere mari sa se vada bine...FELICITARI ..RODICA SICOE..pentru acest an de exceptie ambitie si curaj..dar mai ales rabdare... ...mi-ar fii placut sa poti juca la acest Turneu Final sa vada toti ca nu a fost o intimplare tot ce ai realizat in acest an in Amatur..dar pina la 80 de ani ai timp sa ne surprinzi cu jocul tau curat si super fain..iti doresc o insanatosire cit mai grabnica si revenire in circuit cu forte proaspete...FELICITARI.. Alex Ciobanu si multa bafta in continuare ,iar incidentul cu acel domn fost campion national si european care era beat praf si care avea treaba cu toata lumea ,ai dreptate aia nu era o atidudine de un campion,dar asta e mergem inainte...FELICITARI...organizatorilor.. pentru tot si toate.Iar ca incheiere, ca tot se apropie sarbatorile vreau sa transmit tuturor celor implicati in acest fenomen care se numeste AMATUR..tot binele din lume ,sanatate cat mai multa,sa va tina genunchi [gabi gogu-multa sanatate si refacere grabnica}si bucurii cat mai multe iar TATA DOAMNE DOAMNE sa n-e mai rabde o perioada,,buni rai,asa cum suntem .din ARDEAL .. SARBATORI FERICITE si urarea traditionala di toata inima...LONG LIVE ROCK AND ROLL
            9

            Comentariu


            • Reusit turneu, jucatori pe masura! Pe langa jucatorii la care majoritatea privitorilor isi indreapta atentia ( Alex C, Rusu C, Valceanu D ,...) am remarcat doi jucatori valorosi, Nascu Serban si Codreanu Adrian. Felicitari tuturor!
              O intrebare pt Adrian Lazaroiu: Pt cei de sub linie dar si multi altii care sigur vor veni ,cand organizezi un turneu?????

              Comentariu


              • Postat în original de madalin23 Vezi post
                Reusit turneu, jucatori pe masura! Pe langa jucatorii la care majoritatea privitorilor isi indreapta atentia ( Alex C, Rusu C, Valceanu D ,...) am remarcat doi jucatori valorosi, Nascu Serban si Codreanu Adrian. Felicitari tuturor!
                O intrebare pt Adrian Lazaroiu: Pt cei de sub linie dar si multi altii care sigur vor veni ,cand organizezi un turneu?????
                Intrebare buna, raspunsul il am eu: in februarie, la o data apropiata de cea de anul trecut va fi programat turneul Chindia, devenit deja traditional (va fi la a treia editie!)

                Comentariu


                • Felicitari Cristi Rusu!!!
                  Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                  Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                  Comentariu


                  • Postat în original de niculai1969 Vezi post
                    Felicitari si pentru Ciprian Constantinovici!
                    Suceava a fost reprezentata cu cinste prin cei doi jucatori care au luat locurile 2 si 3 la sectiunea AMATORI!(Constantinovici si Spinu)
                    Multumesc....ne-am straduit si noi cum am putut mai bine sa venim acasa cu "dovezi"(pentru sotii,prietene), altfel nu ne credeau ca am fost la turneu
                    BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                    FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                    BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                    jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                    Comentariu


                    • ....de-aia se uita nevasta-mea pe factura de la hotel cate persoane au fost in camera ? ...sa inteleg ca si voi spuneti ca... mai mergeti la tenis uneori ?
                      ...era sub forma de gluma...
                      Una peste alta imi permit sa felicit si eu organizatorii pentru efortul depus (OK din toate punctele de vedere), felicitari castigatorilor si nu in ultimul rand felicit tot participantii pentru efortul depus pentru a putea fi prezenti la multe din competitiile anului. Pana la urma toti avem cate-o "pasarica" !
                      La multi ani, sarbatori fericite, iar Mosul sa va indeplineasca la toti dorintele !
                      Ultima editare de sorin_client; 05.dec.2011, 14:24.
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • Scuze pentru off topic dar tin neaparat sa multumesc si "ACELUI COLEG amaturist" care,prin gestul sau "binevoitor"de la barul salii,mi-a reamintit ca traim,totusi,in Romania!!!
                        Scuze Adi!!!
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • .....cu parere de rau pentreu mine, dar acumulatorii mei nu au fost incarcati!!!
                          deci,a filmat cineva din finala de la amatori si poze de la decernarea premiilor?
                          ......as dori ca pe linga premii sa pot sa-i arat sotiei si pe viu,nu de la alta dar sa ma mai lase si la alte concursuri....
                          hahahahah
                          multumesc anticipat!...un nicu fericit!

                          Comentariu


                          • Gabi Daneliuc m-a rugat sa-i transmit din partea lui sincere felicitari lui Erdos Ferenc ptr prestatia foarte buna. Felicitari si din partea mea desi, din pacate, nu am reusit sa fiu prin zona.

                            Comentariu


                            • Postat în original de nickis Vezi post
                              ...un nicu fericit!
                              As parafraza, urandu-va un nickis fericit si
                              La Multi Ani!

                              Comentariu


                              • Felicitari organizatorilor pentru acest turneu reusit!
                                Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                Comentariu


                                • Postat în original de ciprian constantinovici Vezi post
                                  Multumesc....ne-am straduit si noi cum am putut mai bine sa venim acasa cu "dovezi"(pentru sotii,prietene), altfel nu ne credeau ca am fost la turneu
                                  Bravo !!!... dar, pe viitor sa tii cont ca si altii au sotii si prieteni

                                  Comentariu


                                  • Buna seara. Va multumesc mult pentru urare si pentru tot ce ati facut pentru mine. Sunteti niste oameni deosebiti. Va doresc multa sanatate si numai bine.
                                    Gabita - Tenismena

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de GABRIELA Vezi post
                                      Buna seara. Va multumesc mult pentru urare si pentru tot ce ati facut pentru mine. Sunteti niste oameni deosebiti. Va doresc multa sanatate si numai bine.
                                      Gabriela
                                      esti cel mai elocvent exemplu al Amatur-ului pentru ca incerci,te lupti si reusesti sa depasesti toate prejudecatiile(doar tu sti cu ce eforturi!!).
                                      Esti exemplu pentru toti acei ce inca se mai indoiesc sau nu cred indeajuns in ei insasi.
                                      Ceea ce a realizat colegul si prietenul nostru Adimucu prin baladele sale,ai infaptuit TU prin participarea alaturi de noi in Amatur.
                                      Pe langa diplome si cupe,ai castigat..... STIMA si RESPECTUL nostru,al tuturor!
                                      Multa bafta in Argentina!Mult noroc in viata!
                                      I love table tennis !

                                      Comentariu


                                      • Felicitari organizatorilor. La multi ani de Sf.Nicolae!

                                        Comentariu


                                        • Multumesc tuturor celor care au pus umarul la organizarea acestui turneu, sarbatori fericite si sa ne vedem sanatosi dragi colegi
                                          Ma Lin Soft
                                          Yasaka Rakza 7
                                          Xiom Yanus

                                          Comentariu


                                          • Ma bucur ca va placut la Targoviște,personal nu am nici un merit,adica;sala este a orasului,mesele inchiriate,logistica oferita de amatur prin amabilitatea d-lui Bodeanu iar bunul mers al lucrurilor a fost asigurat de domnul Nita.Oricum va multumesc!

                                            Comentariu


                                            • In afara de faptul ca organizarea a fost una dintre cele mai bune de cind particip la turnee, trebuie apreciat si faptul ca, nimeni dintre organizatori nu-si atribuie merite deosebite, ceea ce denota ca, meritul este al nostru, al tuturor celor care au ales sa faca parte din colectivul AMATUR...Bravo noua, ca devenim din ce in ce mai seriosi !
                                              Persoanele de fata se exclud

                                              Comentariu


                                              • un sfint nickis fericit!

                                                ........trec zilele si incep sa ma vad si cu alti ochi........eu am participat la concursurile turneului amatur incepind din februarie 2011
                                                .............si pe masura ce ele trec am observat ca devenim mai buni,mai pretentiosi,mai multi.......deci,
                                                ca sa fiu mai scurt: MAI PROFESIONISTI..........SI CRED CA AR FI CAZUL DE A LUA IN DISCUTIE.......TERMENII DE AMATORI SI OPEN.......O ZI BUNA!
                                                DE LA UN SF NICULAIE CATRE TOTI CEILALTI SF NICOLAE AMATURISTI UN LA MULTI ANI CU SANATATE!
                                                ---------- Post added 06-Dec-2011 at 10:23 ----------
                                                Totusi,nu are nimeni poze de la premierea aceea tirzie.....cu cadouri,cu tricouri cu carti si..........cupe si medalii

                                                Comentariu


                                                • Salut!Am eu ceva poze.
                                                  Fișiere atașate
                                                  Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
                                                  Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

                                                  Comentariu


                                                  • multumiri......

                                                    Postat în original de Vladislav Vezi post
                                                    Salut!Am eu ceva poze.
                                                    ......iti multumesc din suflet,prietene!
                                                    ---------- Post added 06-Dec-2011 at 13:03 ----------
                                                    Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                                    Ma bucur ca va placut la Targoviște,personal nu am nici un merit,adica;sala este a orasului,mesele inchiriate,logistica oferita de amatur prin amabilitatea d-lui Bodeanu iar bunul mers al lucrurilor a fost asigurat de domnul Nita.Oricum va multumesc!
                                                    iti multumesc ca ai fost alaturi de mine si........poza impreuna e postata de vladislav.......am s-o pun in albumul special cu prieteni!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X