Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Târgoviște - 03.12.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de judvl Vezi post
    Din pacate dabia am reusit sa anunt acum ca eu si cu pr meu nu putem sa ajungem din motive personale familiale. Imi cer mi de scuze ca anunt la ora asta :

    Marina Emil: RM. Valcea -357
    Bogdam Cristian:Amarastii de Sus-395

    Cu stima chiar imi pare rau
    Mult succes la organizare Dl. Bodeanu si gazda Adrian Lazaroiu

    Ca sa vezi la cine se orientase sa scoata din concurs... pe Bogdan Cristian...hai ma ca esti dus rau !..


    Comentariu


    • Userul vinovat de toata incurcatura cu retragerile este din Campina si se numeste "Popa Alexandru" aka piedone.
      Deocamdata ban 1 luna de zile (pana pe 2 ianuarie), ca sa aiba timp de gandire la ce a facut.
      Imi pare rau ca am fost nevoit sa dau numele dar ceea ce a facut el merita cu prisosinta acest lucru.
      Pentru comentarii in legatura cu situatia folositi sectiunea "Fight Club". Voi muta alte off-topicuri viitoare de aici.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • Jucatorul inscris cu numele Popa Alexandru va fi scos din lista Turneului Final, iar in anul 2012 nu va fi inscris la nici un concurs AmaTuR.

        Comentariu


        • Nu trebuie sa va para rau ca i-ati dat numele....,procedat foarte bine, sa stim si noi despre cine este vorba...
          Ma Lin Soft
          Yasaka Rakza 7
          Xiom Yanus

          Comentariu


          • Am gasit cazare la hotel "Dâmbovița",3*,100 ron/noapte/dubla ,fara mic dejun.
            Pentru amatorii de cazare!! sunati la 0245/213.370 receptie sau la 0763655026,dna Georgiana,si specificati pentru Tenis de masa.
            I love table tennis !

            Comentariu


            • bucurie......

              ....caci misterul retragerilor fantoma a fost rezolvat.
              da,atractia turneului final poate sa impinga si la astfel de fapte...........
              oricum suntem multumiti ,atit eu ,nicu smeureanu cit si domnul marina de rezolvarea prompta
              sa ne vedem cu bine miine dimineata...........

              Comentariu


              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                Astept o explicatie de la JUDVL, daca mai apare pe aici, sau de la Marina Emil. Pana atunci ii reinscriu pe cei doi.
                Te rog frumos sa-l reinscrii si pe dl. Bradusca Cornel - Tg Jiu scos de catre userul FCSB (alias piedone)! Multumesc!



                ok
                Ultima editare de FlorinBN; 02.dec.2011, 19:19.
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • mii de scuze pt cei scosi afara si turneu.Nu se va mai intampla niciodata nu contest sentinta primita, dar am dat explicati printr-un mesaj Domnului Dan si inca o data mii de scuze celor care au fost dati afara. Imi pare rau sper sa nu fie prea tarziu .
                  O zi buna tuturor si bafta maine la Turneul final

                  Comentariu


                  • Postat în original de popa Vezi post
                    mii de scuze pt cei scosi afara si turneu.Nu se va mai intampla niciodata nu contest sentinta primita, dar am dat explicati printr-un mesaj Domnului Dan si inca o data mii de scuze celor care au fost dati afara. Imi pare rau sper sa nu fie prea tarziu .
                    O zi buna tuturor si bafta maine la Turneul final
                    Scuzele tale au fost primite si intelese, dar nu sunt acceptate.
                    La luarea deciziei am fost blanzi, am tinut cont de varsta si de posibila naivitate care poate caracteriza un tanar de 21 de ani.
                    Un an de experienta traita pe margine iti poate fi de folos si sper ca peste un an (si o luna) sa revii ceva mai matur si cu mai multa experienta in tenis, pentru a trece de pragul "500"
                    Iti recomand sa-ti cauti prieteni de la care sa inveti lucruri utile si nu cum sa obtii mici castiguri care se pot transforma in catastrofe.
                    Sunt convins ca D-l Mostovoi te poate invata numai de bine, atat in tenis, cat si in viata.
                    Sa ne vedem cu bine peste un an.

                    Comentariu


                    • Indiferent de pozitia pe care d-l Dena o va avea diseara la ora 21, prezenta sa la turneu este certa.
                      D-le Dena, faceti-va bagajele fara grija, va asteptam la turneu.
                      Subiect inchis.

                      Comentariu


                      • Aveti perfecta dreptate trebuie sa ma coc mai bine la minte si data viitoare sa gandesc de doua ori la un lucru.In legatura cu pedeapsa mea pe care o merit poate mai duscutati cu domni membri sa fi putin mai mica desi nu merit. regret mult pentru cele intamplate.

                        Va urezi un turneu final reusit si multa bafta si Dumeavoastra

                        Comentariu


                        • Faza facuta cu anuntarea falsa a inscrierilor pentru cativa participanti e extrem de urata si eu personal as fi pentru niste sanctiuni si mai drastice decat cele anuntate.

                          Totusi, avanbd in vedere varsta ta imi permit sa-ti ofer un sfat pentru folosirea in sens pozitiv a creierului :

                          1. Daca s-a fi folosit sistemul anuntat pt Topoloveni cu grupe inferioare de 4, apoi recalificari, grupe superioare si tablou eliminatoriu in loc de 144 de jucatori la amatori ar fi putut participa 192, iar cu ceva eforturi 80 la open in loc de 72, iar timpul total de joc ar fi fost acelasi. Timpul folosit pentru tampeniile facute ar fi putut fi folosit pentru a contacta prin mp toti cei aflati sub linie sau imediat peste si care erau in pericol de a fi eliminati ... orice s-ar zice inca 50 de jucatoiri inscrisi si care platesc taxa de participare reprezinta un lucru pozitiv pentru organizatori, in plus Doru Ciopaca este si el sub linie la open si astfel ti-ai fi atras probabil sprijinul celor din Topoloveni. |In plus cu siguranta multi dintre cei sub linie au prieteni sau cunoscuti care vor juca si deci ai mai fi avut sprijin suplimentar si din partea acestora.
                          2. In concluzie o astfel de actiune ar fi avut sanse foarte mari de reusita si ti-ar fi adus cu siguranta o reputatie pozitiva, in loc de una negativa cum este cazul acum.
                          Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                          FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                          BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                          Comentariu


                          • Buna ziua,

                            Am doua locuri disponibile in masina pentru ziua de maine.(București - Targoviște - București)

                            Punct de intalnire: Cora Lujerului - ora ~ 07:30

                            Daca este cineva interesat "sa dea un semn" pe Forum.

                            Comentariu


                            • Postat în original de popa Vezi post
                              Aveti perfecta dreptate trebuie sa ma coc mai bine la minte si data viitoare sa gandesc de doua ori la un lucru.In legatura cu pedeapsa mea pe care o merit poate mai duscutati cu domni membri sa fi putin mai mica desi nu merit. regret mult pentru cele intamplate.

                              Va urezi un turneu final reusit si multa bafta si Dumeavoastra
                              Eu nu sunt deloc convins ca ai apucat sa te gandesti la consecinte.

                              Daca sa presupunem ca nu s-ar fi sesizat problema ieri ci abia la Targoviște dimineata : in primul rand organizatorii ar fi fost nevoiti sa ii accepte pe cei inscrisi si care au fost retrasi de tine, fapt care ar fi dat peste cap tot programul competitiei ca sa nu mai vorbim de timpul care s-ar fi pierdut pana cand se clarificau lucrurile ... in cel mai bun caz estimez ca s-ar fi pierdut cel putin 1 ora, iar grupele de 7 care s-ar fi format ar fi cauzat inca vreo 30 de minute intarziere, plus ca la o grupa de 7 e cam greu de digerat sa se califice mai departe doar 3.
                              Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                              FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                              BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                              Comentariu


                              • Postat în original de popa Vezi post
                                Aveti perfecta dreptate trebuie sa ma coc mai bine la minte si data viitoare sa gandesc de doua ori la un lucru.In legatura cu pedeapsa mea pe care o merit poate mai duscutati cu domni membri sa fi putin mai mica desi nu merit. regret mult pentru cele intamplate.

                                Va urezi un turneu final reusit si multa bafta si Dumeavoastra
                                Alerta la troll

                                Comentariu


                                • Cu mult regret trebuie sa anunt retragerea colegului Popa Mircea probleme de sanatate aparute ,va doreste o zi placuta la Targoviște.
                                  Iata o oportunitate de care puteai sa te bucuri dl.loc 500!!!

                                  Comentariu


                                  • Chiar daca nu pot juca, vin totusi sa-i vad la treaba pe ce-i mai buni. Succes tuturor!

                                    Comentariu


                                    • Se retrage dl. Bacanu Paulian - Brașov - Amatori!

                                      ROG SA TINETI CONT DE FAPTUL CA DL. BRADUSCA CORNEL - TG JIU NU APARE IN LISTA DE PE PRIMA PAGINA!
                                      www.clubarena08.ro

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de popa Vezi post
                                        ...In legatura cu pedeapsa mea pe care o merit poate mai duscutati cu domni membri sa fi putin mai mica desi nu merit. regret mult pentru cele intamplate.
                                        Am putea discuta eventual daca fapta dumitale are si ceva accente penale, asa ca mai bine iti vezi de treaba si nu evaluezi sanctiunea primita. Eu unul propun excluderea definitiva cu argumentul ca puteau avea de suferit altii in urma actiunii dumitale!
                                        www.clubarena08.ro

                                        Comentariu


                                        • Din motive medicale se retrage Kantor Imre-Zoltan.-Open


                                          ok
                                          Ultima editare de FlorinBN; 02.dec.2011, 15:46.

                                          Comentariu


                                          • anunt,,,,,,,,,,

                                            miine de dimineata la ora 6,15 plec din rm valcea la tirgoviste.......am doua locuri libere pina la tirgoviste si inapoi......
                                            telefon de contact:0745 . 49 68 83......sau digi 0770. 739006 , sau 0250.739219

                                            Comentariu


                                            • De la mangalia se retrage pascu mugurel amatori!


                                              ok
                                              Ultima editare de FlorinBN; 02.dec.2011, 15:46.

                                              Comentariu


                                              • Cu parere de rau din Targoviște se retrage Sandu Gabriel.Bafta participantilor !!


                                                ok
                                                Ultima editare de FlorinBN; 02.dec.2011, 15:45.
                                                Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
                                                Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
                                                Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

                                                Comentariu


                                                • chiru paul-open
                                                  bineinteles daca o mai fi loc.....daca nu......spectator

                                                  Comentariu


                                                  • Avem diponibil doua locuri in masina dus-intors Brașov - Targoviște.
                                                    Relati la tel.0758509535 Costel s-au 0744755536 Deni.
                                                    Ultima editare de Antal Denes; 02.dec.2011, 16:12.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X