Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vind materiale fete si lemne

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salut. Poti sterge din mesajele private ? ai casuta plina si nu mai poti primii mesaje
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • noutati si poze in primul post !!!!!!!
      Butterfly Viscaria fl
      Butterfly tenergy05

      Comentariu


      • valabil
        adaug la vinzare un lemn jun mizutani fl in stare foarte buna 450 ron sau schimb cu amultart fl tot in aceias stare cu o mica diferenta din partea mea !
        - - - Actualizat - - -
        sau mai schimb cu viscaria original !
        Butterfly Viscaria fl
        Butterfly tenergy05

        Comentariu


        • Scuza-ma ca ma bag un pic "nepoftit" in postul tau, dar totusi cred ca sunt dator cu aceasta interventie. Am vazut ca ai pus un vanzare un Jun Mizutani, la 450 lei, in conditiile in care stiu sigur ca l-ai cumparat de la Radu668 (sau drukeru) cu 350 lei (stiu acest aspect deoarece am fost direct interesat de lemnul respectiv, insa m-am hotarat prea tarziu). Nu mi se pare normal, si nu stiu daca ai dreptul, cel puțin moral (desi pretul pe care l-ai pus este mai mic decat cel de pe site-urile de profil) ca sa vinzi un produs la un pret mai mare decat cel pe care l-ai cumparat, tot de aici de pe forum. Imi "miroase" un pic a bisnita... Daca am gresit cu ceva, te rog sa ma corectezi...

          Comentariu


          • Claudiu, acesti power useri ce se ocupa cu comercializarea intensa a materialelor au rolul lor.... te scapa de materialele in exces, ridica preturile (sau le aliniaza), fac comert.
            Nu cred ca e cazul sa le fie limitata initiativa.
            Pana la urma exista optiunea CUMPAR prin care fiecare utilizator sa se arate interesat de anumite materiale si sa primeasca oferte direct. Inclusiv la preturi mai mici.
            TsE

            Comentariu


            • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
              Scuza-ma ca ma bag un pic "nepoftit" in postul tau, dar totusi cred ca sunt dator cu aceasta interventie. Am vazut ca ai pus un vanzare un Jun Mizutani, la 450 lei, in conditiile in care stiu sigur ca l-ai cumparat de la Radu668 (sau drukeru) cu 350 lei (stiu acest aspect deoarece am fost direct interesat de lemnul respectiv, insa m-am hotarat prea tarziu). Nu mi se pare normal, si nu stiu daca ai dreptul, cel puțin moral (desi pretul pe care l-ai pus este mai mic decat cel de pe site-urile de profil) ca sa vinzi un produs la un pret mai mare decat cel pe care l-ai cumparat, tot de aici de pe forum. Imi "miroase" un pic a bisnita... Daca am gresit cu ceva, te rog sa ma corectezi...
              problema este foarte simpla eu cumpar cu cat vreau si vind cu cit vreau !
              din cite stiu eu jun mizutani este 650 ron nou
              am marit pretul pentru ca vreu un amultart
              cam asta e si pina la urma urmei nu dau socoteala nimanui !
              si ar mai fi ceva de ce incearca sa creada ca au dreptate mereu !!!!!!!!!!!
              cu repect !
              Butterfly Viscaria fl
              Butterfly tenergy05

              Comentariu


              • Mulțumesc de raspuns, ați fost foarte elocvent! Stima!

                Comentariu


                • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                  Claudiu, acesti power useri ce se ocupa cu comercializarea intensa a materialelor au rolul lor.... te scapa de materialele in exces, ridica preturile (sau le aliniaza), fac comert.
                  Nu cred ca e cazul sa le fie limitata initiativa.
                  Pana la urma exista optiunea CUMPAR prin care fiecare utilizator sa se arate interesat de anumite materiale si sa primeasca oferte direct. Inclusiv la preturi mai mici.
                  Domnu Tudor vi se pare ca eu fac comert ????????
                  VA INSELATI AMARNIC !
                  DIN TOT CE AM VINDUT SI AM CUMPARAT DOAR UN 20 %AM CASTIGAT SI 80 % AM PIERDUT
                  ROSTU CUMAPARARI SI VINDERI MATREIALELOR A FOST MEREU DE A LE INCERCA !
                  DECI VA ROG FRUMOS SA NU MAI INTREVENITI DOAR DACA SUNTETI INTERESAT DE A CUMPARA CEVA DIN MATERIALELE AFISATE !
                  MULTUMESC !
                  Butterfly Viscaria fl
                  Butterfly tenergy05

                  Comentariu


                  • Postat în original de vrg Vezi post
                    ROSTU CUMAPARARI SI VINDERI MATREIALELOR A FOST MEREU DE A LE INCERCA ! !
                    As completa: "de a incerca materialul si eventual a obtine un mic profit", cel putin in acest caz.
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                    Comentariu


                    • Postat în original de clau Vezi post
                      As completa: "de a incerca materialul si eventual a obtine un mic profit", cel putin in acest caz.
                      eu cred ca este un subiect care nu merita dezvoltat clau si nu pe topicul meu binenteles !
                      sint foarte multi vinatori de chilipiruri care sint consacrati pe acest forum si nu are nimeni treaba cu ei !!!!!!!!!!
                      cunosc baieti care primesc gratis materiale si vind scump dar chiar nu este problema mea !
                      si sa fim la obiect am gresit cu ceva ???????
                      multumesc
                      - - - Actualizat - - -
                      jun mizutani fl pret 500 ron negociabil sau schimb cu amultart fl sau viscaria fl
                      paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                      pret lemn 120 ron fete 100 separat
                      poze in primul post !
                      - - - Actualizat - - -
                      butterfly jun mizutani fl 500 ron sau schimb cu amultart fl sau viscaria fl
                      paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                      pret lemn 120 ron fete 100 separat
                      Butterfly Viscaria fl
                      Butterfly tenergy05

                      Comentariu


                      • butterfly jun mizutani fl 500 ron sau schimb cu amultart fl sau viscaria fl
                        paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                        pret lemn 120 ron fete 100 separat
                        Butterfly Viscaria fl
                        Butterfly tenergy05

                        Comentariu


                        • butterfly jun mizutani fl 500 ron sau schimb cu amultart fl sau viscaria fl
                          paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                          pret lemn 120 ron fete 100 separat
                          schimb pereche donic bluefire m 1 max 150 \155 cu pereche tenergy 64 sau tenergy 05 in stare buna !
                          - - - Actualizat - - -
                          butterfly jun mizutani fl dat la schimb !
                          Butterfly Viscaria fl
                          Butterfly tenergy05

                          Comentariu


                          • paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                            pret lemn 120 ron fete 100 separat
                            schimb pereche donic bluefire m 1 max 150 \155 cu pereche tenergy 64 sau tenergy 05 in stare buna !
                            yasaka sweeper st cu iarba Tibhar Grass D.TecS rosie 1.2 noua doar taiata pe lemn 200 ron !
                            donic bluefire m 1 max 150 \155 150 ron perechea !
                            stiga cr penholder chinezesc reparat o crapatura la miner 60 ron !
                            poze in primul post
                            - - - Actualizat - - -
                            adaug la vinzare husa dubla yasaka luna aproape noua 40 ron !
                            - - - Actualizat - - -
                            yasaka sweeper st cu iarba Tibhar Grass D.TecS rosie 1.2 noua doar taiata pe lemn 200 ron ! data la schimb !
                            Ultima editare de vrg; 30.apr.2013, 20:23.
                            Butterfly Viscaria fl
                            Butterfly tenergy05

                            Comentariu


                            • paleta formata din lemn butterfly korbel fl cu fete yasaka mark v max doar taiate pe lemn si incercate lipite cu lipici pe baza de apa pret paleta 200 ron
                              pret lemn 120 ron fete 100 separat
                              schimb pereche donic bluefire m 1 2.0 150 \155 cu pereche tenergy 64 sau tenergy 05 in stare buna !
                              donic bluefire m 1 2.0 150 \155 150 ron perechea !
                              stiga cr penholder chinezesc reparat o crapatura la miner 60 ron !
                              poze in primul post
                              adaug la vinzare husa dubla yasaka luna aproape noua 40 ron !
                              Butterfly Viscaria fl
                              Butterfly tenergy05

                              Comentariu


                              • reduceri
                                husa dubla yasaka luna 35 ron ultimul pret
                                la fete 10 ron din pret
                                la lemne 20 ron din pret !
                                paleta peter korbel cu fete yasaka marc v scoasa de la vinzare !
                                - - - Actualizat - - -
                                adaug la vinzare pareche Palio Thors 2.0 50 ron
                                Butterfly Viscaria fl
                                Butterfly tenergy05

                                Comentariu


                                • La urma urmei cred ca vrg are dreptate, fiecare cumpara de unde vrea si vinde cu cat vrea.
                                  E o chestie de oprtunitate, inspiratie si resurse.
                                  Eventual, Fiscul sa aiba ceva de spus.

                                  Comentariu


                                  • adaug la vinzare
                                    butterfly timo boll spirit fl fluture negru 350 sau schimb cu viscaria fl
                                    palio blit,z noua in tipla 2.0 neagra 100 ron
                                    donic sonex jp gold noua in tipla 2.0 neagra 80 ron
                                    butterfly tenergy 64 fx rosie 2,1 158 \ 152 150 ron
                                    butterfly tenergy 05 2,1 neagra 154 \ 146 50 ron
                                    xiom omega 4 rosie max 157 \ 147 40 ron
                                    pereche palio thor,s 157 \ 150 25 ron bucata sau 40 ron perechea
                                    pereche donic bluefire m 1 2.0 154 \150 150 ron perechea sau 80 ron bucata
                                    transportul este inclus cu bani in cont sau ramburs 8 ron
                                    poze mai tarziu in primul post !
                                    schimb doar cu Donic Waldner Senso Carbon fl sau cp
                                    Tel
                                    0727 384 929
                                    0763 696 464
                                    valcica.valcica(at)yahoo.com
                                    - - - Actualizat - - -
                                    butterfly tenergy 64 fx rosie 2,1 158 \ 152 150 ron vandut
                                    xiom sigma pro pereche vandute
                                    Ultima editare de vrg; 09.mai.2013, 16:03.
                                    Butterfly Viscaria fl
                                    Butterfly tenergy05

                                    Comentariu


                                    • butterfly tenergy 64 fx rosie 2,1 158 \ 152 150 ron vandut
                                      xiom sigma pro pereche vandute
                                      husa dubla yasaka vanduta restu valabil
                                      fata donic blue fire m 1 a fost lovita 30 ron !
                                      lemnul defensiv vechi lovit pret 30 ron !
                                      restul valabil
                                      Butterfly Viscaria fl
                                      Butterfly tenergy05

                                      Comentariu


                                      • fata donic blue fire m 1 rosie 2.0 a fost lovita 30 ron !
                                        donic blue fire m 1 neagra 2.0 70 ron
                                        lemnul defensiv vechi lovit pret 30 ron ! vandut
                                        restu valabil
                                        - - - Actualizat - - -
                                        oferta paleta formata din ;
                                        Donic Waldner Senso carbon V1 st
                                        fete donic sonex jp gold 2.0 neagra donic vario bigslam rosie 2.0 taiate pe lemn si lipite
                                        pret 200 ron fix !
                                        Tel
                                        0727 384 929
                                        0763 696 464
                                        valcica.valcica(at)yahoo.com
                                        Butterfly Viscaria fl
                                        Butterfly tenergy05

                                        Comentariu


                                        • de ce nu ai precizat despre crapatura din axul central al fetei si trebuia si poza facuta expre pe locul cu pricina
                                          deci nu esti loial
                                          Blade: Xiom Strato
                                          FH: Tenergy 05
                                          BH: Tenergy 05

                                          Comentariu


                                          • Buna. Cate grame are TBS? Ce lovituri are pe cant deoarece nu sunt clare pozele?
                                            Blade: Mizutani ZLC
                                            FH Nittaku Fastarc G1
                                            BH Xiom Sigma II Euro

                                            Comentariu


                                            • palio blit,z noua in tipla 2.0 neagra 100 ron data la schimb restu valabil
                                              Butterfly Viscaria fl
                                              Butterfly tenergy05

                                              Comentariu


                                              • adaug la vinzare yasaka ma lin carbon fl 130 sau schimb cu donic waldner senso carbon fl
                                                Butterfly Viscaria fl
                                                Butterfly tenergy05

                                                Comentariu


                                                • adaug la vinzare yasaka ma lin carbon fl 130 sau schimb cu donic waldner senso carbon fl 130 ron
                                                  Butterfly Viscaria fl
                                                  Butterfly tenergy05

                                                  Comentariu


                                                  • valabil
                                                    adaug la vinzare yasaka ma lin carbon fl 130 donic waldner senso carbon st 130 ron
                                                    Butterfly Viscaria fl
                                                    Butterfly tenergy05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X