Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne hand made by dan universal si reparatii capitale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VA RECOMANND un lemn cu balsa de 5 si mesteacan care va avea viteza de of spre of+ depinde ce anume va doriti !! multumesc !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • Am primit lemnul de la dvs. Arata super. Imediat ce il incerc revin cu impresii. Ionut


      Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
      FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
      BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

      Comentariu


      • multumesc !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • Impresii lemn Dan Universal : Finisajul lemnului .. impecabil. Lemnul are pe el acum o fata Tibhar Genius la fh si un JUIC Neo Anti pe bh. Impresia mea este ca geniusul arunca un pic cam tare dar 90 % e din cauza faptului ca am jucat cu el proaspat lipit. Antiul se comporta excelent. Multumesc pentru lemn si ... voi recomanda mai departe. Ionut - Brașov


          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

          Comentariu


          • Dupa cum au vazut cei de la turneul SKT2 din București, 23 iunie, sectiunea Amatori, lemnul acesta duce la victorie. Un joc foarte eficient al lui Ionut. Felicitari.
            TsE

            Comentariu


            • As vrea eu lemnul cu mahon de 15 ani daca il mai aveti.
              0766284707

              Comentariu


              • Postat în original de tzarualex Vezi post
                As vrea eu lemnul cu mahon de 15 ani daca il mai aveti.
                lemnul sa dat de mult a plecat la roman !! poate doriti altul !! multumesc !
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • Am trimis un ZLC uzat, cu probleme. Mi l-a facut ca nou! Recomand!
                  Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                  Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                  Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                  Comentariu


                  • multumesc postul trebuia pus la reparatii lemne cu garantie oricum ami pare bine ca a ajuns si ca sunteti multumit !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • am primit noi materiale !! chiar si mahon vechi de 15 ani !!
                      preiau comenzi pt lemne alwood!!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • Buna seara,
                        Va rog sa-mi faceti si mie un lemn cu 5 straturi OFF, cu mahon si nuc (am inteles ca au 15 ani vechime).
                        Lemnul sa fie cu toate caracteristicile setate la MEDIU, sa aiba un control cat mai bun, la capace sa
                        sara tare, viteza sa fie buna iar efectul sa fie mediu. Greutatea sa fie intre 80 si 85 grame, dimensiunea
                        lamelor sa fie standard. Manerul sa fie flared.
                        Multumesc si va doresc cat mai multa inspiratie,
                        Radu
                        - - - Actualizat - - -
                        Postat în original de raflor777 Vezi post
                        Buna seara,
                        Va rog sa-mi faceti si mie un lemn cu 5 straturi OFF, cu mahon si nuc (am inteles ca au 15 ani vechime).
                        Lemnul sa fie cu toate caracteristicile setate la MEDIU, sa aiba un control cat mai bun, la capace sa
                        sara tare, viteza sa fie buna iar efectul sa fie mediu. Greutatea sa fie intre 80 si 85 grame, dimensiunea
                        lamelor sa fie standard. Manerul sa fie flared.
                        Multumesc si va doresc cat mai multa inspiratie,
                        Radu
                        Stilul meu de joc este in forta, lovesc tare aproape in orice minge, stau mai mult aproape de masa,
                        pun capace pleznite foarte des. De aceea lemnul trebuie sa fie cu flexibilitate medie si duritate medie,
                        sa se potriveasca cat mai bine cu fețe OFF sau OFF+.
                        Lemn: HM Levi OFF 7 allwood
                        Feţe: Yasaka Mark V HPS hard

                        Comentariu


                        • ok multumesc ne auzim la un tel !~~
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • Postat în original de raflor777 Vezi post
                            Buna seara,
                            Va rog sa-mi faceti si mie un lemn cu 5 straturi OFF, cu mahon si nuc (am inteles ca au 15 ani vechime).
                            Lemnul sa fie cu toate caracteristicile setate la MEDIU, sa aiba un control cat mai bun, la capace sa
                            sara tare, viteza sa fie buna iar efectul sa fie mediu. Greutatea sa fie intre 80 si 85 grame, dimensiunea
                            lamelor sa fie standard. Manerul sa fie flared.
                            Multumesc si va doresc cat mai multa inspiratie,
                            Radu
                            - - - Actualizat - - -
                            Stilul meu de joc este in forta, lovesc tare aproape in orice minge, stau mai mult aproape de masa,
                            pun capace pleznite foarte des. De aceea lemnul trebuie sa fie cu flexibilitate medie si duritate medie,
                            sa se potriveasca cat mai bine cu fețe OFF sau OFF+.
                            azi au plecat lemnele catre dv o a revin cu poze !!
                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -
                            acestea sunt lemnele dvs !!
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • Postat în original de alehandro Vezi post
                              azi au plecat lemnele catre dv o a revin cu poze !!
                              - - - Actualizat - - -

                              - - - Actualizat - - -
                              acestea sunt lemnele dvs !!
                              Sunt foarte reusite, sunt OFF, au un control foarte bun, sunt chiar niste unicate. Senzatia este ca poti face tot ce vrei cu mingea,
                              sunt cele mai bune lemne pe care le-am avut pana acum. Raportul calitate-pret este extraordinar de bun.
                              Va multumesc din toata inima, toate cele bune.......Radu )
                              Lemn: HM Levi OFF 7 allwood
                              Feţe: Yasaka Mark V HPS hard

                              Comentariu


                              • momentan mi sa terminat furnirul de mahon vechi daca mai gasesc va anunt !! ramane furnirul de nuc vechi si furnirul de radacina de frasin pt lemne cu control si cu centrul de balsa !!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • pt comenzile primite pana acum voi putea onora doar saptamana viitoare pe final !! multumesc de intelegere !!
                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                  Comentariu


                                  • lemnul dlui cornel de la oradea este gata !! maine expediez !!

                                    - - - Actualizat - - -
                                    petele sunt de la mana mea uda !!!! maine al lacuiesc si al expediez !!sper sa va placa!!
                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • un nou lemn ofeniv !! o reteta noua cu mult control dar si destul de rapid pt atacuri fulgeratoate !!! NOUL LEMN DAN UNIVERSAL BALSA TEAK 1 CU MANER CURBAT gr lama 7 mm grutate 87 gr type ofensive !!

                                      - - - Actualizat - - -
                                      pret 110 ron !! se poate face si cu alt tip de maner !!
                                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                      Comentariu


                                      • 2 lemne dan universal balsa teak cu maner curbat pleaca la vatra dornei dlui marcu vasile!!
                                        - - - Actualizat - - -
                                        16.09.2012, 22:27
                                        Vladislav
                                        Salut! Vreau si eu un lemn de-acesta.
                                        Cu recpect.Vlad.
                                        - - - Actualizat - - -
                                        lemnul dlui vladislav este in lucru va rog sa lasati mp cu adresa pt expediere !!
                                        - - - Actualizat - - -

                                        - - - Actualizat - - -
                                        un lemn cu aspect clasic mAner din lemn de mahon si lama din balsa de 6 mm si 2 straturi de furnir anegree lipit cu rasini epoxidice are o saritura uniforma pe toata suprafata lamei si un sunet placut este un lemn off cu inclinatiI spre mai mult !depide de fete!! greutate 87 gr cu posibilitatea de a reduce cateva grame ! pret pt noul lemn!!BALSA ANEGREEE 100 RON !
                                        - - - Actualizat - - -
                                        VOR URAMA CATEVA LEMNE balsa frasin
                                        balsa nuc african
                                        nuc romanesc vech
                                        balsa radacina de frasin ! in curand si in varianta ccu light carbon !!i
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de alehandro Vezi post
                                          un nou lemn ofeniv !! o reteta noua cu mult control dar si destul de rapid pt atacuri fulgeratoate !!! NOUL LEMN DAN UNIVERSAL BALSA TEAK 1 CU MANER CURBAT gr lama 7 mm grutate 87 gr type ofensive !!


                                          - - - Actualizat - - -

                                          pret 110 ron !! se poate face si cu alt tip de maner !!
                                          AM PRIMIT CELE DOUA LEMNE DE LA TINE IDENTICE SI ACELEASI DIN IMAGINE.Nu ma asteptam sa raspunda asa de direct la cerintele mele.Sunt foarte bune.Usoare cu un control perfect,cu o viteza nu exagerata,ce mai paleta foarte reusita.Am asteptat sa joc cu ele aceste doua zile de aceea nu ti-am spus nimic pana acum.Rezultatul este acel pe care l-am asteptat .Paletele sunt reusite si ca dizain si ca sportivitate,am tot ce doresc.S-a folosit si copii ceilalti si toti vor acum palete la fel o sa vad cum stau cu banii si daca am sa ma ridic la nivelul cerintelor financiare am sa cumpar.Mai discutam la telefon.CU STIMA SI RESPECT .
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • UN NOU LEMN DAN UNIVERSAL BALSA CARBON SI NUC !!
                                            gr 87 type ofensiv gr lama 5,9 mm miez de basa de 4 mm ! si 4 straturi de carbon intre cele de nuc !

                                            - - - Actualizat - - -
                                            lemn priza toc cu centrul din fag si ext balsa si teak ! gr lama 6 mm gr 84 maner din ayous !

                                            - - - Actualizat - - -

                                            - - - Actualizat - - -
                                            balsa birch wood carbon !
                                            gr 85grame type off spre off+
                                            centrul de balsa de 6 mm strturile ext din carbon si mesteacan !!
                                            - - - Actualizat - - -
                                            si o poza de grup !!!
                                            Ultima editare de DAN TT; 23.sep.2012, 21:50.
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • Buna, domnul Dan,am dori sa stim daca aveti sau puteti confectiona lemn pt. priza toc,dorim doar manerul diferit,nu si forma paletei, deoarece folosim mai mult fete secand...cele noi fiind scumpe...Doi dintre noi jucam cu priza asiatica si desi am fost sfatuiti sa schimbam priza,am dori sa incercam cu astfel de palete, deoarece reusim, dupa multe antrenamente sa lovim mingea bine si cu reverul. Va rugam sa ne spuneti pretul unui astfel de lemn...Multumim , cu stima...fratii Gavrilovici

                                              Comentariu



                                              • DACA E BUN ACEST LEMN VIL OFER GRATUIT CU FETE CU TOT !!!
                                                - - - Actualizat - - -
                                                ORICUM PT CA AM OMIS SA TREC AICI PRETUL UNUI LEMN PRIZA TOC EUROPEANA ESTE DE 100 RON !!!!
                                                - - - Actualizat - - -
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • Cum e un penhold european?

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de lauritheone Vezi post
                                                    Cum e un penhold european?
                                                    un penhold chinezesc produs in europa
                                                    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                                    Aristotle



                                                    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X