Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Wirax Bors-28.01.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Wirax Bors-28.01.2012

    Cupa Wirax pe data de 28.01.2012.Competitia este deschisa tuturor iubitorilor de tenis de masă din Oradea,Bihor si intreaga tara.Se vor acorda premii in bani si diplome cistigatorilor,astfel:locul1=200ron,locul2=100ron, locul3=50ron
    Locul de desfasurare:Bors-sala sporturilor
    Tip masa:joola 3000=6 buc.
    Spatiu de joc:foarte bun
    Mingi:joola
    Sala este incalzita si are in dotare vestiare
    Sistem joc:grupe inferioare,grupe superioare,eliminatoriu
    Taxa inscriere:20ron[in taxa este inclusa apa minerala]
    Rugam a confirma participarea pina in data 27.01.2012 ora 20,la tel:0722/193467

  • #2
    Dl. Arpi
    Va multumim pentru aceasta initiativa foarte buna.
    Intr-adevar conditiile de joc sunt excelente, noi nu avem asa ceva in satul Oradea, noroc cu municpiul Bors si Salonta.
    Ce sistem de joc va fi adica seturi castigatoare 3 din 5 sau 4 din 7?

    Comentariu


    • #3
      Cupa Wirax

      Intradevar aveti dreptate, este foarte greu sa poti organiza o competitie in asa zisul Municipiu ,in conditiile pe care ni le ofera cei de la sate.Noroc ca nu sint din acest "municipiu",pentru ca mi-ar fi rusine.Totusi fata de multi altii ,cei din provincie mai incercam sa face cite ceva.Apropo,la aceasta competitie se va juca pe 9 mese Joola iar meciurile vor fi 3din 5.
      Din pacate ,Oradea,incepe sa devina un catun in privinta tenisului de masa si stiu ca sint jucatori foarte buni in acest catun dar din diverse motive se complac sa joace in locuri ......Sa aveti o seara linistita!

      Comentariu


      • #4
        Asta inseamna ca ati votat bine, nu ca noi .
        Nu va suparati ca intreb dar cam cati jucatori de tenis de masă sunt din Bors si cati aveti din Oradea la sala?

        Comentariu


        • #5
          De votat am votat ca toti altii,si se vede.Eu cind am plecat in Bors intradevar am sperat la mai multi copii[in special ]dar nu au venit.Copii care vin acum la sala ,sa stiiti, eu ii aduc cu masina, atit cit incap ,restul vin cum pot.Eu cind ma refeream la acest catun in domeniul tenisului de masa ma gindeam la faptul ca in Bors am primit sprijin si as vrea sa cred ca in timp, vom reusi sa injghebam un nucleu, cu care sa putem iesi la concursuri mai tari.In sala am aproape la fiecare antrenament 7-10 persoane ,asta in functie de programul lor.Eu sint dezamagit de acest "catun"deoarece nu am vazut nici o implicare a iubitorilor de tenis,toti se complac in situatia de a juca ca la "sindicat" desi inca o data ma repet:In Oradea cu jucatorii pe care ii avem se poate juca la un nivel ff ridicat,dar...

          Comentariu


          • #6
            Din Oradea, Cristian Tascianu.
            ---------- Post added 25.01.2012 at 12:42 ----------
            Se mai inscrie si Tic Ioan, Oradea
            TBS/T05

            Comentariu


            • #7
              Din Oradea, Gergely Anton

              Comentariu


              • #8
                Daca binevoiti
                Dl din Metropola Bors la ce ora incepe concursul???

                Comentariu


                • #9
                  Dupa care fus orar doriti?la ora 9.30 sau......va faceti calculul in functie de fusul orar dorit.O seara linistita !

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de arpi Vezi post
                    Cupa Wirax pe data de 28.01.2012.Competitia este deschisa tuturor iubitorilor de tenis de masă din Oradea,Bihor si intreaga tara.Se vor acorda premii in bani si diplome cistigatorilor,astfel:locul1=200ron,locul2=100ron, locul3=50ron
                    Locul de desfasurare:Bors-sala sporturilor
                    Tip masa:joola 3000=6 buc.
                    Spatiu de joc:foarte bun
                    Mingi:joola
                    Sala este incalzita si are in dotare vestiare
                    Sistem joc:grupe inferioare,grupe superioare,eliminatoriu
                    Taxa inscriere:20ron[in taxa este inclusa apa minerala]
                    Rugam a confirma participarea pina in data 27.01.2012 ora 20,la tel:0722/193467
                    Dl Arpi, se plang utilizatorii acestui forum ca ati inchis fara explicatii anuntul despre acest concurs.
                    Daca nu mai este valabil va rog sa specificati acest lucru printr-un mesaj pe forum, nu doar sa blocati accesul userilor la acest topic.
                    Multumesc.
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Din neatentie l-am inchis.Concursul se tine la ora 9.30.Inca odata imi cer scuze!
                      ---------- Post added 28.01.2012 at 21:38 ----------
                      Iata rezultatele de la cupa Wirax :locul 1:Garduli Silviu,locul 2:Gergely Anton,locul 3:Papp Dezso.

                      Comentariu


                      • #12
                        Felicitari castigatorilor!

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X