Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partenera de joc in Arad

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partenera de joc in Arad

    Buna, ma numesc Oana, imi place tenisul de masa, am castigat locul 1 pe tara la tenis de masă,fete, in cadrul unei companii...Am invatat sa joc de la fosti colegi de servici.Am stilul meu de joc, dar vreau sa ma perfectionez...m-ar interesa si pe mine o partenera de joc, chiar cineva care sa ma antreneze...tinand cont ca anul acesta am 3 meciuri tari....
    Va rog sa ma ajutati...cine stie o partenera sau o antrenoare...de tenis de masă...

  • #2
    Poti sa iei legatura cu Roman Bogdan 0746056622 / 0751640806.
    Blade: Timo Boll Spirit FL
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de sebastianbach100 Vezi post
      Poti sa iei legatura cu Roman Bogdan 0746056622 / 0751640806.
      Corect,dar dansa cauta O Roman BogdanA.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Vino de luni pana vineri la CSM pe str. Eminescu de la 20-22 sigur vei gasi pe cineva cu care sa joci , iar despre antrenamente sunt si 2 antrenoare foaarte dragute care se ocupa de copii , poate daca vorbesti cu ele se intampla ceva bun pentru tine.
        BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
        "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

        Comentariu


        • #5
          Nu neaparat...o antrenoare....caut sa joc cu fete...la competitii cu fete voi juca...
          ---------- Post added 24.01.2012 at 20:33 ----------
          Multumesc frumos...de ajutor

          Comentariu


          • #6
            Chiar daca o sa jucati cu fete,nu strica deloc sa schimbati mingi cu un jucator f bun,din cate stiu,chinezoaicele se antreneaza in mare parte cu lotul masculin
            Lemn:Butterfly Liu Shiwen
            FH: Tenergy 05
            BH: Dignics 05

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X