Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, CLUB 11 Timișoara - Cupa Smiley, editia a 10-a, 04.02.2012.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Mii de scuze ,dar stiti cum a fost timpul si soferul nostru(Tomica) a telefonat la Relatii cu publicul a drumurilor si cind a auzit ca putem ajunge la București(deschizindu-se Buc-Pitești) am purces la drum.Inca odata mii de scuze si de regrete ca n-am reusit sa ma vad cu niste amici mai vechi si f.dragi mie....Referitor la neprimirea in Concurs a lui Adi MANEA ,sa stii draga Bogdane(Roman) ca asta nu-i o afacere personala,nimeni nu trebuie sa monopolizeze aceasta miscare numita Amatur....Daca ar fi asa cum spui tu,atunci domnu Dan Bodeanu n-ar mai trebui primit la niciun turneu,deoarece el administreaza si organizeaza majoritatea turneelor din sudul tarii...Tu ce zici Dane (Bodeanu) au facut bine cei de la Timișoara neprimindu-l pe Manea deoarece a organizat un concurs amatur la alta sala decit a lui acest Boghy?!?

    Comentariu


    • #52
      Un turneu foarte reusit cu foarte multi participanti in ciuda conditiilor meteo extreme...felicitari organizatorilor si tuturor celor ce au ales sa participe la acest turneu in loc sa stea acasa la "caldura"...
      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

      Lume multa, oameni putini...

      Comentariu


      • #53
        A fost un turneu extraordinar.
        Felicitari organizatorilor ...
        "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

        Comentariu


        • #54
          Da!In primul rand ma bag si eu ca musca-n...Imi pare rau ca se discuta astfel de treburi pe forum...Nici eu nu am sa mai particip la concursurile organizate de Bogy, din cauza ca eu nu o sa ma pot revansa in fata omului asta NICIODATA!Acest om chiar este pita lu' Dumnezeu...alaturi de Sponzorul si prietenul Chen(haittt! ) )...si nu in ultimul rand : Roman(ul) Bogdan.Felicitari D-lui Florescu pentru castigarea turneului si cat mai putine neturi...Felicitari si D-lui Mandru Bogdan pentru locul 2(meritoriu) care a putut castiga semifinala cu prietenul nostru Bogdan Roman si impotriva GALERIEI ARADENE-TIMISORENE )...Felicitari si D-lui Bogdan Roman pentru locul clasat...Felicitari la toti competitorii Aradeni si Timisoreni care ne-au fost alaturi...
          PS: In legatura cu participarea la turneurile organizate de Bogy a fost cea mai tare gluma a mea... ) ...Nu o sa lipsesc de la niciunul... Sanatate va doresc la toata lumea! Numa Bine!
          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de vasile fodoran Vezi post
            draga Bogdane(Roman) ca asta nu-i o afacere personala,nimeni nu trebuie sa monopolizeze aceasta miscare numita Amatur....Daca ar fi asa cum spui tu,atunci domnu Dan Bodeanu n-ar mai trebui primit la niciun turneu,deoarece el administreaza si organizeaza majoritatea turneelor din sudul tarii...Tu ce zici Dane (Bodeanu) au facut bine cei de la Timișoara neprimindu-l pe Manea deoarece a organizat un concurs amatur la alta sala decit a lui acest Boghy?!?
            In principiu, un organizator poate stabili ca cineva este persona non-grata la turneul sau, daca are motive intemeiate. Cat de intemeiate sunt motivele? Sunt motive personale sau o activitate Amatur?
            Sa aflam mai intai punctul de vedere al lui Bogdan (Danescu), nu stim prea multe despre incident si poate el vede altfel lucrurile.
            Personal cred ca lucrurile se pot lamuri doar la Timișoara si ca Bogdan poate trece peste un incident, indiferent de motiv, in beneficiul clubului sau si al Amaturului.

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
              Clasament provizoriu 1.Florescu 2.Mandru 3.Marta 4.Roman
              Felicitari premiantilor!
              In ceea ce priveste interzicerea unui jucator de a participa la un anumit turneu de catre organizatorul acestuia;DA,o poate face si fara obligativitatea de a se justifica fata de ceilalti,desi cred ca atunci cand stii ca intre tine participant si organizator nu este o relatie prea ok,preferabil este sa nu participi din proprie initiativa,(e un fel de dragoste cu de'a sila..)
              Numai bine !

              Comentariu


              • #57
                M-am simtit foarte, foarte bine!!! Multumesc mult Bogy pt gazduire.Mare om!!!!
                Felicitari Doru pt victorie!!!
                Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                Comentariu


                • #58
                  Felicitari d-lui Florescu ( elicopter) pot sa-i spun asa clasandu-se pe locul 1.....si celorlalti felicitari....mi-e imi pare rau ca nu am putut veni .....din cauza vremii si un pui de gripa care sa- prins de mine si nu am vrut sa-i dau si la altii .....chit ca poate faceam un bine ( glumeam) in rest sper sa ne revedem cat mai repede la un alt turneu organizat de d-nu Bogy si Chen.....pe curand

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
                    M-am simtit foarte, foarte bine!!! Multumesc mult Bogy pt gazduire.Mare om!!!!
                    Felicitari Doru pt victorie!!!
                    Cum va scap putin din ochi, cum va faceti de cap ...Bravo voua !... savurati acum momentul de glorie, ca data viitoare o aduc pe Rodica si n-o sa mai apucati decit de la locul 2 in jos

                    Comentariu


                    • #60
                      Eu sper din tot sufletul sa veniti chiar si daca nu este sponzorizat concursul de D-l Chen...Va asteptam cu drag !
                      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
                        Clasament provizoriu 1.Florescu 2.Mandru 3.Marta 4.Roman
                        "Best of the best" from West .
                        Felicitari Bogy pt turneele reusite si pt participantii de marca prezenti mai mereu la turneele Smiley.
                        Ghita ma gandesc ca a dat dovada de ospitalitate , dar ce se intampla cu baietii din AR?

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de edi_tennis Vezi post
                          un turneu foarte reusit si o atmosfera placuta ca de obicei
                          Edi, partida demonstrativa pe care ai jucat-o dupa incheierea concursului a fost fenomenala
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de axel Vezi post
                            Un turneu foarte reusit cu foarte multi participanti in ciuda conditiilor meteo extreme...felicitari organizatorilor si tuturor celor ce au ales sa participe la acest turneu in loc sa stea acasa la "caldura"...
                            Merci Zsolti ca nu ai stat acasa lipit de teracota si ai venit la Timișoara
                            BLADE: Stiga Allround Classic
                            FH: Stiga Almana Sound
                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de clickofmind Vezi post
                              A fost un turneu extraordinar.

                              Felicitari organizatorilor ...


                              Multumesc Ionut. Ma bucur ca te-ai simtit bine
                              BLADE: Stiga Allround Classic
                              FH: Stiga Almana Sound
                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de drukeru Vezi post
                                Da!In primul rand ma bag si eu ca musca-n...Imi pare rau ca se discuta astfel de treburi pe forum...Nici eu nu am sa mai particip la concursurile organizate de Bogy, din cauza ca eu nu o sa ma pot revansa in fata omului asta NICIODATA!Acest om chiar este pita lu' Dumnezeu...alaturi de Sponzorul si prietenul Chen(haittt! ) )...si nu in ultimul rand : Roman(ul) Bogdan.Felicitari D-lui Florescu pentru castigarea turneului si cat mai putine neturi...Felicitari si D-lui Mandru Bogdan pentru locul 2(meritoriu) care a putut castiga semifinala cu prietenul nostru Bogdan Roman si impotriva GALERIEI ARADENE-TIMISORENE )...Felicitari si D-lui Bogdan Roman pentru locul clasat...Felicitari la toti competitorii Aradeni si Timisoreni care ne-au fost alaturi...
                                PS: In legatura cu participarea la turneurile organizate de Bogy a fost cea mai tare gluma a mea... ) ...Nu o sa lipsesc de la niciunul... Sanatate va doresc la toata lumea! Numa Bine!
                                Multam fain de aprecieri Ghita. Tu incearca sa-l cooptezi pe nea' Aurel in echipa care va reprezenta Timișoara la campionatul AMATuR pe echipe. Chen s-a inscris deja in echipa, daca reusesc sa-l conving si pe nea' Musa...cistigam campionatul
                                BLADE: Stiga Allround Classic
                                FH: Stiga Almana Sound
                                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
                                  M-am simtit foarte, foarte bine!!! Multumesc mult Bogy pt gazduire.Mare om!!!!
                                  Felicitari Doru pt victorie!!!
                                  Bogdane ai de ce sa fi...MANDRU Ai facut un turneu mare! Sa fi sigur ca o sa ma asigur sa-ti petreci anii studentiei intr-un mod cit mai placut la Timișoara.
                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                  FH: Stiga Almana Sound
                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de rodica sicoe Vezi post
                                    Felicitari d-lui Florescu ( elicopter) pot sa-i spun asa clasandu-se pe locul 1.....si celorlalti felicitari....mi-e imi pare rau ca nu am putut veni .....din cauza vremii si un pui de gripa care sa- prins de mine si nu am vrut sa-i dau si la altii .....chit ca poate faceam un bine ( glumeam) in rest sper sa ne revedem cat mai repede la un alt turneu organizat de d-nu Bogy si Chen.....pe curand
                                    Va doresc insanatosire grabnica doamna Rodica si va asteptam cu cea mai mare placere la Smiley 11, in martie
                                    BLADE: Stiga Allround Classic
                                    FH: Stiga Almana Sound
                                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                      Cum va scap putin din ochi, cum va faceti de cap ...Bravo voua !... savurati acum momentul de glorie, ca data viitoare o aduc pe Rodica si n-o sa mai apucati decit de la locul 2 in jos
                                      Titi imi pare extraordinar de rau ca ninsoarea asta te-a tinut departe de noi. Sper, din tot sufletul, ca in martie la Smiley 11 sa te avem alaturi
                                      BLADE: Stiga Allround Classic
                                      FH: Stiga Almana Sound
                                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de vrajitor danut-pavel Vezi post
                                        "Best of the best" from West .
                                        Felicitari Bogy pt turneele reusite si pt participantii de marca prezenti mai mereu la turneele Smiley.
                                        Ghita ma gandesc ca a dat dovada de ospitalitate , dar ce se intampla cu baietii din AR?
                                        Multumesc Danut...si sa nu crezi ca am uitat faptul ca tu ai fost primul care m-a "batut la cap" si m-a incurajat sa organizez turnee AMATuR in Timișoara. Imi pare sincer rau, ca datorita job-ului tau, nu prea esti prezent la Cupa Smiley, dar eu te simt aproape de fiecare data Treci pe la sala cind ai timp...am o surpriza pentru tine.
                                        Ultima editare de Bogy; 06.feb.2012, 05:18.
                                        BLADE: Stiga Allround Classic
                                        FH: Stiga Almana Sound
                                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          un turneu extraordinat pacat ca nu am putut sa stau pana la final dar ca de obicei boghy sa ocupat de tot si a iesit super,deabea astept sa vin la urmatorul

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de Bogy Vezi post
                                            Edi, partida demonstrativa pe care ai jucat-o dupa incheierea concursului a fost fenomenala
                                            numai cand imi amintesc incep sa rad, niste momente de neuitat
                                            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de vasile fodoran Vezi post
                                              Mii de scuze ,dar stiti cum a fost timpul si soferul nostru(Tomica) a telefonat la Relatii cu publicul a drumurilor si cind a auzit ca putem ajunge la București(deschizindu-se Buc-Pitești) am purces la drum.Inca odata mii de scuze si de regrete ca n-am reusit sa ma vad cu niste amici mai vechi si f.dragi mie....Referitor la neprimirea in Concurs a lui Adi MANEA ,sa stii draga Bogdane(Roman) ca asta nu-i o afacere personala,nimeni nu trebuie sa monopolizeze aceasta miscare numita Amatur....Daca ar fi asa cum spui tu,atunci domnu Dan Bodeanu n-ar mai trebui primit la niciun turneu,deoarece el administreaza si organizeaza majoritatea turneelor din sudul tarii...Tu ce zici Dane (Bodeanu) au facut bine cei de la Timișoara neprimindu-l pe Manea deoarece a organizat un concurs amatur la alta sala decit a lui acest Boghy?!?
                                              In primul rand felicitari pentru turneul realizat,multe cuvinte care descriu ambianta desfasurari,multe raspunsuri la amabilitati de reprocitate,dar nimic despre incidentul care s-a produs ,oare este singurul motiv organizarea in alta locatie a unui turneu ?

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Bogy Vezi post
                                                Multam fain de aprecieri Ghita. Tu incearca sa-l cooptezi pe nea' Aurel in echipa care va reprezenta Timișoara la campionatul AMATuR pe echipe. Chen s-a inscris deja in echipa, daca reusesc sa-l conving si pe nea' Musa...cistigam campionatul
                                                Ce campionat pe echipe ... ? Eu de ce nu stiu nimic ... ?
                                                "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  In primul rand felicitari pentru turneul realizat,multe cuvinte care descriu ambianta desfasurari,multe raspunsuri la amabilitati de reprocitate,dar nimic despre incidentul care s-a produs ,oare este singurul motiv organizarea in alta locatie a unui turneu ?
                                                  Multumesc pentru felicitari domnule Antal.
                                                  Din pacate, atit dumneavoastra, cit si alti colegi de pe forum ati fost indusi in eroare de post-ul domnului Adrian.
                                                  Va asigur ca nu organizarea unui alt turneu la Timisaora este motivul pentru care domnul Adrian a fost declarat persona non grata la Club 11 Timișoara. La baza luarii acestei decizii stau fapte mult mai grave, fapte pe care bunul simt ma obliga sa nu le fac publice.
                                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                                  FH: Stiga Almana Sound
                                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de clickofmind Vezi post
                                                    Ce campionat pe echipe ... ? Eu de ce nu stiu nimic ... ?


                                                    Pai Ionut...e strict secret
                                                    Mai multe detalii gasesti in sectiunea Regulament AMATuR 2012.
                                                    Citez (cu copy / paste), din post-ul domnului Dan Bodeanu:

                                                    "Regulamentul este in lucru:Amanuntele vor fi puse la punct pana pe 15 februarie, iar pana pe 1 martie vom avea varianta finala. Intre 15 martie si data primului turneu se vor face inscrierile echipelor si declararea jucatorilor.
                                                    In principiu, campionatul se va desfasura in doua faze:
                                                    Prima, in primavara, cu campionate regionale (chiar cele 8 regiuni prezentate mai sus), cu echipe formate din cate 3-6 jucatori nelegitimati. Primele 4 din fiecare regiune se vor califica in faza finala - 2x8 la categoria experti (O) si 2x8 la categoria avansati (A). Echipele vor putea face transferuri (limitat) in perioada de vara - pentru a se incadra in categoria O sau A;
                                                    In toamna, prima etapa va fi destinata unor meciuri de calificare, precum si unui campionat de dublu - tot pe doua categorii O si A, iar in ultima etapa (play-off) vor ramane cele mai bune 8 echipe din fiecare categorie.
                                                    Locul de disputare al celor doua turnee nu este inca stabilit, dar vom alege ofertele unor localitati cat mai aproape de centrul tarii.
                                                    Sper ca premiile ce vor fi acordate sa fie interesante!"
                                                    BLADE: Stiga Allround Classic
                                                    FH: Stiga Almana Sound
                                                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X