Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open Kuwait Tour 14-18 feb.2012!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Open Kuwait Tour 14-18 feb.2012!!!

    Incepe - ITTF World Tour, Kuwait Open, ,14 Feb 2012 - 18 Feb 2012, Kuwait City, KUW

    Aici vedeti Live - http://www.ittf.com/ittv/


    Lista cu jucatorii inscrisi - http://portal.ittf.com/ittf_tourname...&Tour_ID=2117&

    Vizionare placuta!!!
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

  • #2
    O duc foarte bine la seici vad jucatorii profesionisti-bani multi,desi sumele primite sunt de vreo 50 ori mai mici decat la tenis de camp spre exemplu
    Timo Boll iarasi a spus pas,si de aceasta data?chiar ca pregateste o tactica surpriza pentru chinezi
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Eu cred ca un corean o sa castige aici , par in forma buna in ultima vreme.
      Oricum cam de categoria II competitia fara boll,ovtcharov si chinezi dar asta e..

      Comentariu


      • #4
        cam asa.... au ramas coreenii sa se bata cu japonezii pentru medalii. Nu-i vad pe rusi in stare de surprize, desi au progresat mult in ultimul timp...
        Andro Rasanter 48
        Butterfly Timo ALC
        Andro Rasanter 48​

        Comentariu


        • #5
          Mizutani cu Joo Se Hyuk par favoritii.

          Comentariu


          • #6
            In conditiile astea,consider ca Adrian Crisan ar fi avut mari sanse la semifinale,pacat ca nu participa
            Lemn:Butterfly Liu Shiwen
            FH: Tenergy 05
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Posibil sa fie un efort financiar prea mare .
              BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
              "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

              Comentariu


              • #8
                Daniela Dodean a castigat cu 4-0 in fata Turcoaicei!!!
                ---------- Post added 15.02.2012 at 18:54 ----------
                Sa vedem meciul urmator, dar ii uram bafta!!!
                Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                FH - Xiom Sigma II Pro
                BH- Xiom Sigma II Pro

                Comentariu


                • #9
                  Samara E -Kim Kyung Ah [kor]
                  Dodean D - Zhu Yulin [chi]

                  Comentariu


                  • #10
                    puteti sa va uitati la meciurile live?..mie imi apare ca se incarca si asa ramane...asta de azi dimineata

                    Comentariu


                    • #11
                      la mine merge.
                      http://cdn.laola1.tv/ittf/iframe/pla...26partnerid=24

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de midnight8080 Vezi post
                        puteti sa va uitati la meciurile live?..mie imi apare ca se incarca si asa ramane...asta de azi dimineata
                        Pe cablu se vede bine,dar pe cartela face si la mine interferenta.

                        Comentariu


                        • #13
                          inca nu merge,dar merg inregistrarile ,deci ma voi uita in reluare...

                          Comentariu


                          • #14
                            Urmeaza un meci interesant;
                            FRAZISKA PATRIK[GER] - KOKI NIWO [JPA] de la 0/2 la 2/2 si s-a terminat 2-4
                            ---------- Post added 16.02.2012 at 15:38 ----------
                            Tabloul feminin incepe acum,poate le vedem si pe ale noastre.
                            ---------- Post added 16.02.2012 at 20:13 ----------
                            Postat în original de Antal Denes Vezi post
                            Samara E -Kim Kyung Ah [kor] 3 - 4
                            Dodean D - Zhu Yulin [chi]
                            0 - 4
                            Din pacate au pierdut .
                            ---------- Post added 17.02.2012 at 14:17 ----------
                            Fetele au pierdut si la dublu cu chinezele ,dupa un meci bun .
                            Nu ne-a ajutat nici sansa.
                            Ultima editare de Antal Denes; 16.feb.2012, 14:42.

                            Comentariu


                            • #15
                              Jie Lie cu Kyung Ah Kim, doua aparatoare, joaca de 10 minute, scorul e 5-2 in primul set. Daca se ajunge la 7 seturi, joaca pana noaptea tarziu.
                              Later edit: s-au plictisit. S-a terminat primul set dupa 16 minute ).
                              Ultima editare de Kralizec; 17.feb.2012, 17:27.

                              Comentariu


                              • #16
                                Surpriza s-au nu Joo S pierde cu 0/4 la colegul de echipa Ryu.
                                Mizutani al doilea finalist 4/2 cu Chuang [tpe] mai greu decat arata scorul.
                                Ultima editare de Antal Denes; 18.feb.2012, 13:14.

                                Comentariu


                                • #17
                                  nu prea este surpriza... ryu este printre putinii care au oportunitatea sa se antreneze cu cel mai bun aparator din toate timpurile :P
                                  in finala ryu seung min vs jun mizutani
                                  Ultima editare de Kralizec; 23.mar.2012, 16:16.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Cap de serie numarul 2, Jun Mizutani il invinge in finala pe Ryu Seung-Min, cap de serie numarul 5 in finala de la Open-ul Kuweit-ului.
                                    A fost al treilea lui succes in ProTour, dupa victoriile din Korea in 2008, si Ungaria in 2010.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      La finala fetelor a avut careva rabdarea sa se uite ? A durat 1 ora si 40 de minute. Eu cel putin de cand ma uit nu am mai prins un meci asa de lung
                                      Ultima editare de Kralizec; 23.mar.2012, 16:18.
                                      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de adishorul Vezi post
                                        La finala fetelor a avut careva rabdarea sa se uite ? A durat 1 ora si 40 de minute. Eu cel putin de cand ma uit nu am mai prins un meci asa de lung
                                        Si totusi a fost un meci foarte frumos,chiar la acest nivel Feng a solicitat un tus care lovise in cantul lateral al mesei,dar arbitru a vazut corect dpm si nu i-a acordat punctul.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          cred ca altfel ar fi stat lucrurile daca ar fi participat chinezii!din cate am observat nici timo boll nu mai iese la suprafata!joaca in liga germana unde nu are adversar!
                                          tb alc t05/t05 fx

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X