Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Deocamdata nimic la vanzare...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Deocamdata nimic la vanzare...

    Deocamdata nu mai am produse disponibile la vanzare.

    Multumesc.
    Ultima editare de Andrei Stoica; 07.mai.2012, 10:13. Motiv: update produse disponibile
    Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

  • #2
    Vand Butterfly Tenergy 05 FX Bryce Speed FX

    Vand urmatoarele fete:
    1. Butterfly Tenergy 05 FX Red 2.1 - greutate reala 49g - dimensiuni 150 x 155 mm - 125 ron (jucata in jur de 20 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
    2. Butterfly Tenergy 05 FX Black 2.1 - greutate reala 47g - dimensiuni 150 x 155 mm - 125 ron (jucata in jur de 20 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
    3. Butterfly Bryce Speed FX Red 2.1 - greutate reala 41g - dimensiuni 150 x 153 mm - 100 ron (jucata in jur de 10 de ore)
    Pachet de fete Tenergy 05 FX - 220 ron
    Pretul fetelor este fara transport.
    Multumesc.
    Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

    Comentariu


    • #3
      Vand Xiom Omega 4 Pro Tibhar Primus Joola X-Plode Sensitive LKT Pro XT

      Vand urmatoarele fete:
      1. Xiom Omega 4 Pro Red 2.0 - greutate reala 45g - dimensiuni 147 x 155 mm - 80 ron (probata doar, maxim 1 ora de joc, ca noua)
      2. Tibhar Primus Red 2.0 - greutate reala 46g - dimensiuni 152 x 157 mm - 70 ron (jucata in jur de 4-5 ore, o mica ciupitura pe burete la baza, chiar lanaga maner, fara influenta asupra performantelor de joc)
      3. Joola X-Plode Sensitive Black 1.8 - greutate reala 46g - dimensiuni 150 x 155 mm - 60 ron (jucata in jur de 10 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
      4. LKT Pro XT Black 2.2 - greutate reala 42g - dimensiuni 153 x 157 mm - 20 ron (probata 3 minute, noua)
      Pretul fetelor nu include transportul.
      Multumesc.
      Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

      Comentariu


      • #4
        schimburi doriti? Am o Rakza7 soft (jucata cam 2 ore aceleasi dimensiuni). Ma intereseaa omega pro.

        Comentariu


        • #5
          ofer 80 ron pe bryce si platesc eu transportu
          Blade: kiso hinoki VII
          Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
          tel.0741118700

          Comentariu


          • #6
            un schimb cu viscaria alc maner fl nu vrei pentru ishlion.
            Blade: kiso hinoki VII
            Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
            tel.0741118700

            Comentariu


            • #7
              m-ar interesa ishlion-ul zhovea(adresa de mess) sau shovea(at)yahoo.com

              Comentariu


              • #8
                Ishlion-ul s-a vandut.
                Multumesc.
                Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                Comentariu


                • #9
                  Dl. Andrei ofer 100 ron pe T05 FX roșu și platesc eu transportul

                  Comentariu


                  • #10
                    Tenergy 05FX negru s-a vandut.
                    Pentru intrebarile de mai sus:
                    1. Nu ma intereseaza schimb cu Rakza 7 Soft (pentru Omega 4 Pro)
                    2. Pentru Bryce Speed FX pretul final este de 100 ron + transport
                    3. Schimb cu Viscaria nu mai este de actualitate pentru ca Ishlion-ul s-a vandut
                    4. Pentru Tenergy 05 FX Rosu pretul final este de 125 ron + transport
                    PS. La schimb orice produs ma intereseaza doar Butterfly Photino FL in stare buna (plus / minus diferenta de bani).
                    Multumesc.
                    Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                    Comentariu


                    • #11
                      ultimul preț la perechea Tibhar Primus+Joola X-Plode

                      Comentariu


                      • #12
                        Fata Xiom Omega 4 Pro s-a vandut.
                        Perechea Primus + Explode 120 ron + transport.
                        Multumesc.
                        ---------- Post added 24.02.2012 at 19:33 ----------
                        Fata Butterfly Bryce Speed FX s-a vandut.
                        Multumesc.
                        Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                        Comentariu


                        • #13
                          iti dau la schimb pe explode o pereche de tibhar sinus alpha
                          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...ar-Sinus-Alpha
                          blade : stiga clipper wood wrb
                          FH: tibhar genius 2.0
                          BH: tibhar sinus alpha 2.0

                          Comentariu


                          • #14
                            va salut,,keyshotul,mai este valabil?un schimb se poate?
                            ---------- Post added 25.02.2012 at 20:14 ----------
                            un nr de tel se poate?

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut.
                              pentru schimb cu tibhar sinus alpha - nu ma intereseaza.
                              pentru Keyshot Light am trimis nr de telefon prin pm.
                              Multumesc.
                              Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                              Comentariu


                              • #16
                                As dori sa stiu ce fete mai ai de vanzare, dar cu tot respectul , acele tenergy 05 fx care le vinzi cu 250 lei ambele ( 125 , 125) , si folosite ,nu crezi ca e un pic cam mult tinand cont ca pretul lor NOI este normal de 248 lei http://www.tenisshop.ro/Tenis-De-Masa/Fete.html
                                Fii putin mai realist . Nu vreau sa ma intelegi gresit , doar ca pretul nu este corect in raportul calitate - pret
                                Lemn : LKT Ayous-Hinoki
                                FH: Xiom Omega IV Pro
                                BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

                                Comentariu


                                • #17
                                  valabil.
                                  ---------- Post added 09.03.2012 at 16:32 ----------
                                  Pentru George legat de pretul fetelor Tenergy 05FX.
                                  Una din ele s-a vandut. Pretul il stabileste vanzatorul, orice cumparator este liber sa le achizitioneze de unde doreste, noi sau folosite.
                                  Daca doresti sa faci o oferta pentru fata ramasa, poti sa trimiti propunerea prin pm sau in aici, in cadrul topicului.
                                  Eu voi raspunde daca sunt sau nu de acord cu oferta ta.
                                  Cu stima.
                                  Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de george_hptm Vezi post
                                    As dori sa stiu ce fete mai ai de vanzare, dar cu tot respectul , acele tenergy 05 fx care le vinzi cu 250 lei ambele ( 125 , 125) , si folosite ,nu crezi ca e un pic cam mult tinand cont ca pretul lor NOI este normal de 248 lei http://www.tenisshop.ro/Tenis-De-Masa/Fete.html
                                    Fii putin mai realist . Nu vreau sa ma intelegi gresit , doar ca pretul nu este corect in raportul calitate - pret
                                    S-a mai precizat si alta data, in alt topic: pretul unei singure fete Tenergy noi este de 250 de lei. Doua fete Tenergy noi ar costa 500 de lei.
                                    Cred ca nu ai fost atent la pretul de pe site-ul respectiv sau nu ai vazut ca pretul afisat este pentru o singura bucata.
                                    Parerea mea este ca pretul este destul de bun pentru starea fetelor respective.
                                    (at)cristy007: Nu-ti face cinste like-ul pe postul userului george_hptm, care, voit sau nu, ii da vot de blam lui Andrei Stoica pentru produsele lui, nemeritat, zic eu. Daca vrei sa recuperezi reputatia, asta e calea cea mai sigura in directia opusa.
                                    Blog de tenis de masă

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      daca va-ți mai gandit am oferit 100 ron+transport mai mult nu pot sa va ofer pe T05 FX.Nu vreau sa zic ca nu merita dar efectiv nu am posibilitate sa dau mai mult.Daca sunteți de acord cu oferta atunci puteți considera soft-ul ca și vandut

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Salut.
                                        In primul rand multumesc grasomega pentru comentariul facut, din pacate nu putem preintampina opiniile subiective si uneori malitioase ale unor utilizatori ai forumului....
                                        Cu respect fata de toti cei care si-au manifestat o opinie (pozitiva sau negativa), va rog asa cum s-a mai solicitat si in alte posturi sa va abtineti de la comentarii asupra pretului produselor, in general, nu doar in acest post.
                                        Pretul e o chestiune comerciala intre vanzator si cumparator. Daca pretul initial cerut de vanzator este considerat prea mare, potentialul cumparator poate face o oferta care va fi sau nu acceptata de vanzator. Fiecare isi evalueaza subiectiv pretul si cat considera ca merita produsul sau. A comenta asupra raportului pret - calitate pentru un produs pe care nu l-ai vazut decat in poza mi se pare nejustificat.
                                        Pentru sorinoo1 - din pacate nu pot accepta oferta ta, prefer sincer sa o pastrez, insa multumesc pentru oferta.
                                        Va urez o seara placuta.
                                        Cu stima.
                                        PS. In continuare valabile cateva produse la vanzare.
                                        ---------- Post added 13.03.2012 at 07:23 ----------
                                        Update produse la vanzare si unele preturi ( pozele sunt in pagina 1) :
                                        LEMNE :
                                        1. Butterfly Keyshot Light FL - greutate reala 84g - 240 ron (incercat 10 min, ca si nou)
                                        FETE:
                                        1. Butterfly Tenergy 05 FX Red 2.1 - greutate reala 49g - dimensiuni 150 x 155 mm - 125 ron (jucata in jur de 20 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                        2. Tibhar Primus Red 2.0 - greutate reala 46g - dimensiuni 152 x 157 mm - 60 ron (jucata in jur de 4-5 ore, o mica ciupitura pe burete la baza, chiar lanaga maner, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                        3. Joola X-Plode Sensitive Black 1.8 - greutate reala 46g - dimensiuni 150 x 155 mm - 50 ron (jucata in jur de 10 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                        4. LKT Pro XT Black 2.2 - greutate reala 42g - dimensiuni 153 x 157 mm - 20 ron (probata 3 minute, noua)
                                        Multumesc.
                                        Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Lemnul Butterfly Keyshot Light nu mai este disponibil.
                                          Produse ramase la vanzare:
                                          1. Butterfly Tenergy 05 FX Red 2.1 - greutate reala 49g - dimensiuni 150 x 155 mm - 120 ron (jucata in jur de 20 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                          2. Tibhar Primus Red 2.0 - greutate reala 46g - dimensiuni 152 x 157 mm - 60 ron (jucata in jur de 4-5 ore, o mica ciupitura pe burete la baza, chiar lanaga maner, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                          3. Joola X-Plode Sensitive Black 1.8 - greutate reala 46g - dimensiuni 150 x 155 mm - 50 ron (jucata in jur de 10 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                          4. LKT Pro XT Black 2.2 - greutate reala 42g - dimensiuni 153 x 157 mm - 20 ron (probata 3 minute, noua)
                                          Multumesc.
                                          ---------- Post added 21.03.2012 at 12:15 ----------
                                          Poze:
                                          Amultart
                                          ---------- Post added 21.03.2012 at 12:31 ----------
                                          Butterfly Amultart ST

                                          Xiom Ignito FL

                                          Joola Samba+ Red 2.0

                                          Joola Samba+ Black 2.0

                                          Multumesc.
                                          Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Imi cer scuze lui Andrei Stoica pentru remarca facuta mai devreme . Am crezut ca pe acel site se vand la set , este greseala mea , o recunosc .Imi pare rau pentru orice minus adus imaginii tale pe acest forum . Sper sa nu ma intelegeti gresit , eu pur si simplu am avut intentii buni , insa am vorbit fara a fi complet informat .
                                            O zi buna
                                            Lemn : LKT Ayous-Hinoki
                                            FH: Xiom Omega IV Pro
                                            BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Nici o problema George, ma bucur ca ai inteles despre ce era vorba.

                                              Cu stima.
                                              Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ma intereseaza fata LKT Pro XT cum va pot contacta

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salut.
                                                  Din pacate fata LKT nu mai este disponibila.
                                                  Am actualizat informatiile si in titlu si la inceputul topicului.
                                                  In acest moment mai sunt urmatoarele produse:
                                                  LEMNE :

                                                  1. Xiom Ignito FL - greutate reala 86g - Stare impecabila, 2 lovituri foarte fine pe o latura ( se pot observa in poza) - 200 ron

                                                  Fete:

                                                  1. Tibhar Primus Red 2.0 - greutate reala 46g - dimensiuni 152 x 157 mm - 60 ron (jucata in jur de 4-5 ore, o mica ciupitura pe burete la baza, chiar lanaga maner, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                                  2. Joola X-Plode Sensitive Black 1.8 - greutate reala 46g - dimensiuni 150 x 155 mm - 50 ron (jucata in jur de 10 de ore, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc)
                                                  3. Joola Samba+ Red 2.0 - greutate reala 45g - dimensiuni 151 x 148 mm - 50 ron ( jucata aprox. 4 luni )
                                                  4. Joola Samba+ Black 2.0 - greutate reala 46g - dimensiuni 151 x 148 mm - 50 ron ( jucata aprox. 4 luni, mici ciupituri pe burete, fara influenta asupra performantelor de joc )

                                                  Multumesc.
                                                  Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X