Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fetze potrivite

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fetze potrivite

    Buna ziua as dorii sa-mi spuna si mie cineva ce fețe se potrivesc cu Timo Boll ZLC pr ntru mai mult control si viteza medium-rapid.
    Tenergy 05M.MazeTenergy 64

  • #2
    Ceea ce ai tu in semnatura e perfect!
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Eu am pe acelasi lemn TIMO BALL ZLC,fata omega sigma europa max cu care ma inteleg foarte bine,atat din punct de vedere al controlului cat si al spinului-viteza.Aici depinde in mare masura si de mana,antrenament si experienta.Eu zic ca merita sa incerci acest lucru.Succes.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Eu joc cu fratele JM, tot ZLC. Dupa ceva documentare pe net/forumuri/discutii inclusiv cu cei de la Buzău care au fost foarte de treaba am ales T05FX. Cred ca orice fata tensor cu burete mai moale merge.
        Jun Mizutani
        Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentru sfaturi. Sunt de folos!
          Tenergy 05M.MazeTenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Carstea Mihai Vezi post
            Multumesc pentru sfaturi. Sunt de folos!
            Ti-ai luat ZLC ...?
            TIMO BOLL ALC
            tenergy 05

            Comentariu


            • #7
              Xiom Omega 4 pro sau Omega 4 Euro pe fh si Joola Samba+ pe bh ar fii brici!
              Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
              FH:Joola Rhyzm
              BH:Joola Samba+ max

              Comentariu


              • #8
                Nu, este al unui prieten
                Tenergy 05M.MazeTenergy 64

                Comentariu


                • #9
                  care ar fi diferenta ca si greutate, viteza/control intre ce am eu in semnatura si lemnul Timo Boll ZLC cu fete tenergy 05 fx sau tenergy 05 la 2,0-2,1 grosime? m-ar mai interesa si durabilitatea fetelor, in comparatie cu cele xiom sigma pro...
                  DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                  FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de laurentiucat Vezi post
                    care ar fi diferenta ca si greutate, viteza/control intre ce am eu in semnatura si lemnul Timo Boll ZLC cu fete tenergy 05 fx sau tenergy 05 la 2,0-2,1 grosime? m-ar mai interesa si durabilitatea fetelor, in comparatie cu cele xiom sigma pro...
                    Sincer Sigma pro cred ca are buretele prea tare fata de tenergy...Cand am pus Sigma pro 1 pe un lemn cu carbon a rezultat o racheta,dar cand a fost lipita pe un lemn fara carbon a fost brici.Fratele meu are Tmb zlc si a pus sigma pro pe el,vreau sa spun ca nu stia cum sa scape de aceasta fata deoarece era prea rapida chiar si pentru el.Eu votez cu Xiom Omega 4 pro au control mai mare,buretele este mai moale si spin mai mare decat sigma.
                    Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                    FH:Joola Rhyzm
                    BH:Joola Samba+ max

                    Comentariu


                    • #11
                      V-as propune yasaka rakza pe forehand si joola xplode pe rever. Zlc este un lem rapid in general si nu v-as propune Tenergy pe ea

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X