Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Londra 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Maze conduce cu 3-2
    BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
    "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

    Comentariu


    • si Maze preia conducerea 3-2, cu 11-9 in setul 5.

      Comentariu


      • Egaleaza Ovtcharov 3-3 setul 6
        GEWO TABLE TENNIS

        Comentariu


        • ce folositi sa ascundeti ip-ul ?

          Comentariu


          • nu! ovtcharov e sigurul non chinez care putea sa ajunga in semifinala si sa ma faca sa imi doresc victoria chinei...
            TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

            Comentariu


            • 4-3 Otcharov. Greu, dar meritat .

              Comentariu


              • Ovtcharov castiga cu 4-3 sper sa castige el aurul pt ca merita dar e greu in fata chinezilor
                GEWO TABLE TENNIS

                Comentariu


                • Extraordinar meci!!Ovtcharov merge in semifinale!

                  Comentariu


                  • Postat în original de Taquito Vezi post
                    ce folositi sa ascundeti ip-ul ?
                    Postat în original de calin Vezi post
                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Postat în original de Ashes Vezi post
                      nu! ovtcharov e sigurul non chinez care putea sa ajunga in semifinala si sa ma faca sa imi doresc victoria chinei...
                      de acord aici...
                      ce paradox..a pierdut maze ,cu toate ca a facut cu cateva puncte mai mult decat ovtcharov..

                      Comentariu


                      • Si eu as fi vrut sa castige Maze, dar replica asta mi-a adus aminte de ceva.
                        Zicea unul dupa ce a pierdut un meci cu taica-meu, pe vremuri: Nu stiu cum m-ai batut, ca eu am facut mai multe puncte decat tine.
                        ... si raspunsul: Da Mircea, daca am fi jucat 66 ai fi castigat.
                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Dima a facut prostia de a servi de cateva ori lung , pe diagonala, cu top spin, iar dupa 2-3 schimburi ori o dadea afara, ori in fileu
                          cred , ca din nimereala mai mult, a inceput in setul 6 , sa nimereasca cum trebuie , pentru ca a avut 4 serve consecutive (!) de acest fel pe care nu le-a ratat.

                          am zis-o mai de mult , si o zic si acum : Maze e o " branza buna in burduf de caine " . recunosc, e supertalentat, insa nu munceste asa de mult ca si ceilalti (asta o stiu de la cineva care se antreneaza cu el) , este extraordinar de volatil (vezi cartonasul galben de acuma, si nu numai) , dpdv al moralului sta ceva mai prost decat nemtii , si a pierdut din vizor ceea ce era mai important : tenisul de masa . s-a apucat de afaceri, incercand sa joace la bursa ( si a pierdut o mare parte din banii acumulati ) , s-a bagat prin moda ... si cum s-a bagat asa a iesit , a inceput cu tatuajele , azi maine asistam si la piercinguri prin nas ... e cam debusolat baiatul ...
                          e drept , a cam fost accidentat anul acesta ...

                          Ovtcharov , rar isi iese din pepeni . e drept, se vede pe fata lui ca e nervos, dar nu comenteaza ,nu loveste masa, e totusi mai calm
                          si pana la urma, taria de caracter este una din componentele principale in tenisul de masa.

                          pacat de Maze, pacat de Crisan , pacat de Boll (poate el avea mai multe sanse in fata taiwanezului) .
                          dar tenisul de masa se joaca la seturi , nu la puncte frumoase !
                          Boys, be ambitious !

                          Comentariu


                          • Offfffff!Ce pacat!Mare pacat.....Adi nu a fost "montat" ca in meciul cu Boll...daca se juca imediat dupa meciul cu Boll cred ca putea castiga cu oricare dintre cei 8 ramasi dupa forma afisata in acel moment!Nu-i nimic,suntem oricum mandri de tine Adrian Crisan!Ai reusit o mare performanta prin eliminarea unui mare pretendent la titlu!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • castiga zhang jike in sferturi impotriva lui jiang tianyi cu 4-1

                              Comentariu


                              • Tianyi a fost cam pe dinafara.. a gresit mult

                                tvr 2 nu mai transmite si meciul lui wang hao

                                Comentariu


                                • La ce ora este Wang Hao?? Si un site ceva sa putem vedea?

                                  Comentariu


                                  • http://www.eurovisionsports.tv/london2012/
                                    incepe wang hao -seiya kishikawa

                                    Comentariu


                                    • victorie destul de usoara pentru wang hao...4-0. Nu a facut deloc fata japonezul.
                                      Nittaku Septear
                                      FH: Yasaka Rakza 7
                                      BH: Xiom Vega Asia

                                      Comentariu


                                      • Slabut Kishikawa, Jiang Tianyi a facut fata mult mai bine, chiar a avut sanse bune sa faca 2-2 in timp ce aici nu mi-a dat impresia niciun moment japonezul ca ar putea sa preia conducerea.. il asteptam pe Chuang

                                        Comentariu


                                        • Chuan Chih Yuan a fost tot timpul o eterna speranta. S-ar putea sa faca ceva minuni desi putin probabil sa darame China. Oricum un jucator deosebit de spectaculos - a se vedea meciurile lui cu Kreanga.
                                          Cred ca el cu Crisan au fost si coekipieri la ekipa de club la un moment dat. Mai mult , din auzite stiu ca parca Crisan joaca sau juca cu un lemn primit de la Chuan.
                                          Blade DHS PG 2
                                          FH: DHS Hurricane 3
                                          BH: Stiga Airoc Astro M

                                          Comentariu


                                          • Finala feminin Ding Ning - Li Xiaoxia LIVE aici : http://www.stopstream.tv/43/11/431117.html

                                            castiga medalia de aur Li Xiaoxia cu 4-1
                                            Ultima editare de mschumy; 01.aug.2012, 17:25.
                                            BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                                            "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                                            Comentariu


                                            • LI XIAOXIA a castigat medalia de aur la jocurile olimpice in fata compatrioatei sale DING NING cu scorul de 4/1

                                              Comentariu


                                              • A ramas finala parca . . . stie careva cand e si daca e transmisa pe tvr ?

                                                Comentariu


                                                • azi la 12 semifinalele masculine si doar maine finala masculina ; iar de poimaine ,incep echipele..

                                                  Comentariu


                                                  • Eu am vazut un program care zicea ca azi la 12 semifinalele, la 4 jumatate finala mica si aproximativ la 5 jumatate finala mare ,om trai si om vedea...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X