Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar paleta profesionala ansamblata

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar paleta profesionala ansamblata

    Salutare tuturor utilizatorilor. Am citit cam tot ce m-a interesat pana acum si mi-am facut o parere buna despre topicuri. Sunt interesat sa achizitionez o paleta second hand, aproape noua, putin utilizata, ansamblata in mod profesionist. Lemnul folosit nu conteaza atat de mult pt mine iar fetele m-ar interesa sa fie din gama Xiom, Yasaka, Donic, Butterfly,Tibhar ,Joola etc grosime 2.0 mm sau maxx. Sunt deplin increzator in posibilii vanzatori si in modul in care au pus fetele pt. FH si BH. Respect tuturor utilizatorilor si sper sa gasesc ceea ce caut si indrumare pe viitor in alegerea materialelor.
    Ultima editare de JoolaBoy; 20.mar.2012, 00:49.
    Butterfly Timo Boll ZLC
    Tibhar 5Q+
    sex, money, table tennis!

  • #2
    Salutare...Cred ca cel mai bine ar fi sa spui și de unde ești și sa începi sa vezi ce gasești,eventual sa și probezi,pe piața locala,cum s-ar zice...ca altfel,poți cumpara pâna sa te dumirești...o caruța de materiale,nemaisocotind și banuții care s-ar duce pe experiențe și nu pe ceea ce-ți trebuie ție la momentul actual. Sper sa nu te irit cu mesajul meu,vream doar sa ?ți sugerez de unde sa începi cu cautarile,iar apoi vei decide singur ce ram?ne de facut...Succes !

    Comentariu


    • #3
      O, nu ma iriti deloc emil cu mesajul tau, stai linistit. ORICE SFAT E BINEVENIT Sunt din Husi, jud Vaslui. Am incercat cateva fete, nu prea multe: donic, butterfly, in fine sunt o multime de posibilitati dar imi doresc o combinatie de fete cu spin bun, viteza medie, si sa nu fie prea scumpe. Avand in vedere ca as dori ceva second hand ma gandesc ca as putea gasi ceva bun: YASAKA MARK V, XIOM OMEGA 4 PRO nu neaparat butterfly ca sunt prea scumpe. O combinatie noua yasaka si xiom cu un lemn bunicel e undeva la 350 lei comandata pe net. Sper sa gasesc o combinatie acceptabila ca si calitate pret a unui produs second aici pe forum . Multumesc de post.
      Butterfly Timo Boll ZLC
      Tibhar 5Q+
      sex, money, table tennis!

      Comentariu


      • #4
        ai mesaj privat
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          are un prieten de-al meu o paleta formata din lemn Donic Blue Enforce cu fete Yasaka Pryde - jucata insa doar lemnul se vede ca este atins pe cant...astept mesaj
          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
          www.vivasportshop.ro

          Comentariu


          • #6
            Felicitari. Sunt incantat de modul ingrijit in care va exprimati si scrieti, cat si de atitudinea sanatoasa pe care o aveti. Va urez bun venit pe forumul nostru si succes in gasirea unui setup cat mai potrivit pentru nevoile dumeavoastra.
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              aveti m.p
              multumesc
              0728747067
              www.tenismasa.ro

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                Felicitari. Sunt incantat de modul ingrijit in care va exprimati si scrieti, cat si de atitudinea sanatoasa pe care o aveti. Va urez bun venit pe forumul nostru si succes in gasirea unui setup cat mai potrivit pentru nevoile dumeavoastra.
                Va multumesc pt aprecieri. Sincer, admir jucatorii si iubitorii tenisului de masa. Este un sport atat de complex si de interactiv si am fost captivat irecuperabil. Sper sa devin din ce ce in ce mai bun si sa impart ganduri si pareri cu voi toti ceilalti in ceea ce priveste alegerea materialelor, posibilitati de procurare si tot ce tine de tdm.
                Butterfly Timo Boll ZLC
                Tibhar 5Q+
                sex, money, table tennis!

                Comentariu


                • #9
                  Aveti M.P.

                  Comentariu


                  • #10
                    Va multumesc tuturor pentru ofertele voastre. In final am optat pentru ceva nou datorita domnului Tibi si cred ca am facut o alegere potrivita. Sunt fericitul detinator al unui lemn Donic Persson Powerplay V2, acoperit cu fete Donic Coppa Jo Silver max. Este o alegere echilibrata intre calitate si pret. Tin sa multumesc domnului Tibi pt paleta si pt cadouri. Daca aveti nevoie de un sfat bun, ma refer la incepatori si mediu avansati, vi-l recomand pe domnul Tibi, va face o oferta foarte buna si avantaje in plus: ansamblare si transport gratis. Succes tuturor si joc placut.
                    ---------- Post added 27.03.2012 at 11:53 ----------
                    Subiect inchis
                    Butterfly Timo Boll ZLC
                    Tibhar 5Q+
                    sex, money, table tennis!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X