Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intrebare:Turneu M.A.I.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intrebare:Turneu M.A.I.

    Va salut! Ma poate ajuta cineva cu informatii despre acest turneu? Daca s-a desfasurat sau trebuie sa aiba loc, unde se va tine si ce conditii trebuiesc indeplinite pt a ajunge la un astfel de turneu. Marturisesc ca sunt cadru MAI dar nu am fost chemat niciodata la un astfel de turneu. Care sunt procedurile , cui ma pot aderesa? cu cine trebuie sa vorbesc? multumesc
    Ma Lin Soft
    Yasaka Rakza 7
    Xiom Yanus

  • #2
    din cate stiu s-a tinut saptamana trecuta la Bistrița.....de la Cornel Migea(Sibiu) ,Florin Rada (C.de Ag),Robert(Galați)..mai multe amanunte

    Comentariu


    • #3
      Vali are dreptate, a avut loc saptamana trecuta la noi in Bistrița la Centrul Olimpic sala Ghorghe Bozga, au fost meciuri faine si bineinteles cel putin trei patrimi din cei prezenti erau amaturisti cu "acte in regula". Din ce am povestit cu ei au parcurs mai multe etape sa ajunga aici ceva de genul faze judetene, regionale etc. Trebuie sa fie cineva care se ocupa de manifestari sportive in structurile locale care sa te "bage pe teava"
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Intreaba la i.j. al m.i., care este persoana care se ocupa cu competitiile sportive si-l rogi sa te anunte anul viitor,cind se tine prima faza a competitiei...

        Comentariu


        • #5
          Locurile sunt amanetate,greu de nimerit teava buna.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de adishorul Vezi post
            Vali are dreptate, a avut loc saptamana trecuta la noi in Bistrița la Centrul Olimpic sala Ghorghe Bozga, au fost meciuri faine si bineinteles cel putin trei patrimi din cei prezenti erau amaturisti cu "acte in regula". Din ce am povestit cu ei au parcurs mai multe etape sa ajunga aici ceva de genul faze judetene, regionale etc. Trebuie sa fie cineva care se ocupa de manifestari sportive in structurile locale care sa te "bage pe teava"
            Si ne poti spune ceva rezultate?

            Comentariu


            • #7
              la sub 35 a castigat Farcas Dan(divizia A),locul 2 Nistor Dorel,3 Raducanu Bogdan,eu fiind pe locul 8
              la 35-45 a castigat Doncea Catalin,locul 2 rus Trraian,3 Moraru..
              la peste 45 a castigat Andreicut Viorel,2 Ursan Viorel,3 Moldovan..
              In prima faza pentru fiecare arma din cadrul MAI se tin concursuri pe zone iar castigatorii la fiecare categorie de varsta merg la turneul final pe MAI.

              Comentariu


              • #8
                locul 2. Ursan Viorel din Rădăuți (al nostru Vic ) felicitari !
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  a fost 3-1 pentru Andreicut cu mare greutate
                  ---------- Post added 03.04.2012 at 17:34 ----------
                  la finala peste 45 ani ma refer

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de ramyru Vezi post
                    a fost 3-1 pentru Andreicut cu mare greutate

                    ---------- Post added 03.04.2012 at 17:34 ----------

                    la finala peste 45 ani ma refer
                    http://www.cultura.mai.gov.ro/sport/_pdf/tenis2011.pdf

                    Comentariu


                    • #11
                      eu am aratat clasamentul pe 2012

                      Comentariu


                      • #12
                        Pt arma MAI din care fac eu parte particip de 5 ani si nu este nici un fel de problema, apoi totul ramane asa fara nici un fel de informatie, sa inteleg ca faza urmatoare ar fi un turneu tot din aceeasi arma dar cu mai multe judete din zona? daca da.....aceeasi chestie , nici un fel de anunt
                        Ma Lin Soft
                        Yasaka Rakza 7
                        Xiom Yanus

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de lus76 Vezi post
                          Pt arma MAI din care fac eu parte particip de 5 ani si nu este nici un fel de problema, apoi totul ramane asa fara nici un fel de informatie, sa inteleg ca faza urmatoare ar fi un turneu tot din aceeasi arma dar cu mai multe judete din zona? daca da.....aceeasi chestie , nici un fel de anunt
                          Inseamna ca este cineva care a amanetat locul

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de lus76 Vezi post
                            Pt arma MAI din care fac eu parte particip de 5 ani si nu este nici un fel de problema, apoi totul ramane asa fara nici un fel de informatie, sa inteleg ca faza urmatoare ar fi un turneu tot din aceeasi arma dar cu mai multe judete din zona? daca da.....aceeasi chestie , nici un fel de anunt
                            Parerea mea este ca la etapa la care participi trebuie sa-i bati pe aia ca sa te cheme mai departe
                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                            Comentariu


                            • #15
                              Dupa cum am spus.... de 5 ani nu am nici o problema, deci castig competitia, cred ca se intelege din cele spuse de mine
                              Ma Lin Soft
                              Yasaka Rakza 7
                              Xiom Yanus

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X