Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat, adeziv

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat, adeziv

    Buna ziua

    caut un adeziv BUN pentru fete, ideea e ca eu am un TIBHAR, si nu imi place de loc, ramane lipiciul pe paleta, pe fete foarte urat si foarte greu il mai dai jos, caut un lipici bun, dar sa nu fie nici foarte usturator la buzunar
    FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

  • #2
    vezi aici http://www.ttsport.ro/solutie-de-lip...fresh-972.html
    Mizutani ZLC | MX-S

    Comentariu


    • #3
      Salut! Cel mai bun lipici pt fete din cate am incercat eu este spring fresh pe baza de apa(voc free) lipeste bine si fetele se scot extrem de usor fara sa ramana resturi, il gasesti aici. Are si un pret convenabil 50 lei pt 250ml.

      Comentariu


      • #4
        2 voturi pentru spring fresh, dar am vazut ca si ala e disponibil in mai multe variante, voi care il folositi?
        FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

        Comentariu


        • #5
          Mai sunt discutii despre adeziv pe forum de aceea nu ai primit multe raspunsuri ( search-ul este foarte util si recomandat ).Multi au optat pt acest produs romanesc nu numai pentru a incuraja un produs local ci si pentru caracteristicile sale care il recomanda. Bineinteles ca exista si altele echivalente si le vei regasi pe forum ca variante, ramane ca tu sa iei decizia finala. In general marii producatori de echipamente acopera si gama aceasta de accesorii deci lista este deschisa.
          Eu folosesc varianta mai vascoasa ( verde ).
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu


          • #6
            unora nu le place spring-fresh-ul...dar la pretul asta, cred ca merita...din ce-am folosit haifu (ttnpp.com ) si tulpe mi-au placut...
            tibhar def plus jumulita
            gambler reflectoid 1,0
            dawei 388 D-1 ox

            Comentariu


            • #7
              multumesc de sfaturi...au fost utile, am si comandat o sticluta, abia astept sa vina maine coletul"
              FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X