Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn de control pentru fetele acuda s3

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • lemn de control pentru fetele acuda s3

    caut un lemn de control pentru fetele acuda s3 .pret maxim 1 mil juma.daca ati putea sa-mi dati niste sugestii va rog

  • #2
    Yasaka Offensive 40-yasaka extra offensive,yasaka 3d,donic acuda s3 sunt cele mai moi fete din seria acuda,si au nevoie de un lemn de la 0ff- in sus pentru a putea da topspinuri de calitate-deasemenea ar mai intra si gama donic epox control,sau donic blue enforce,
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      V-as recomanda YASAKA MA LIN SOFT CARBON, un lemn f.bun,dar ar fi bine sa-l incercati inainte de achizitionare daca aveti ocazia!
      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
      FH - Xiom Sigma II Pro
      BH- Xiom Sigma II Pro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de traienica Vezi post
        caut un lemn de control pentru fetele acuda s3 .pret maxim 1 mil juma.daca ati putea sa-mi dati niste sugestii va rog
        iti recomand Donic Burn , fie ALL+ , fie OFF-
        este o serie special conceputa pentru a se folosi cu seria Acuda
        mai exista pe forum jucatori, care folosesc Burn ALL+/OFF- impreuna cu Acuda S3 si sunt foarte multumiti, deci nu este doar o perere personala ( eventual da un serch pe forum, si ai sa te convingi dupa ce iei legatura cu acei useri, caci iti pot da propriul feedback )
        Boys, be ambitious !

        Comentariu


        • #5
          eu folosesc yasaka ma lin soft carbon....pe cat este de rapid pe atat este controlabil....am un prieten care vinde un extra offensive dak doresti...130 ron parca
          Blade:Primorac Carbon Off+ Old
          Fh: Xiom Omega IV Pro Max
          Bh:Joola Phenix Max

          Comentariu


          • #6
            Xiom Ignito , nu stiu la ce pret e dar e un lemn extraordinar, merita incercat
            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
            BH : Tenergy 05Fx
            FH : Tenergy 05Fx

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X