Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Reconditionare masa ping-pong

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Reconditionare masa ping-pong

    HRISTOS A INVIAT.Dragi colegi,as avea o mare rugaminte la voi(si asi dori date concrete).In Vatra Dornei vreau sa deschid un club de tenis de masă ptr. copiii(7-14).Am doua mese care vreau sa le reconditionez si nu stiu ce materiale speciale trebuiesc folosite si de unde sa le cumpar.Ele prezinta unele zgarieturi si de aceea asi dori sa le ghituiesc , sa le vopsesc si tot ce o sa ma indrumati voi sa fac.De aceea va rog frumos cei care sunt in masura sa ma ajute,sa trimita ori pe sait sau telefonic(0756258169),ori pe mp datele care imi trebuiesc.Veti spune sa-mi cumpar , dar deocamdata nu detin banii necesari ptr. achizitionarea unor mese noi si incerc din putinul care il am sa dau si la copii din Vatra Dornei.VA MULTUMESC si ptr. faptul ca ati avut amabilitatea sa cititi acest mesaj.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Luati legatura cu Levi. El se pricepe foarte bine si la mese! Dintr-o masa manufacturata din pal de 18 mm, a scos o masa super din toate punctele de vedere!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de laky Vezi post
      Luati legatura cu Levi. El se pricepe foarte bine si la mese! Dintr-o masa manufacturata din pal de 18 mm, a scos o masa super din toate punctele de vedere!
      Va rog sa-mi dati adresa de pe site sau nr. de telefon a lui Levi.Numele nu-mi spune nimic.
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/member.php?2442-levi

        Comentariu


        • #5
          Multumesc am reusit sa iau legatura cu dumnealui dar nu a putut sa-mi dea detalii,reparatia mesei ia facuto altcineva.DECI VA ROG CEI CARE CUNOASTETI cate ceva despre reconditionare a mesei de ping- pong SA MA AJUTATI .
          Ultima editare de marcu vasile; 23.apr.2012, 19:29.
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            dl marcu va sun maine !
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X