Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - CUPA SMILEY 12 - Club 11 Timișoara, 12.05.2011.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Numai cuvinte de lauda pot sa aduc la acest turneu.Eram foarte sigur co sa fie un turneu reusit ca si restul turneelor. Sper sa ne vedem cat mai repede posibil la urmatorul turneu.
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

    Comentariu


    • #52
      nu exista nici un filmulet de la finala?bn ca asta inseamna tenisul de masa si competitia in general : sa stii sa te bucuri cand castigi dar sa ai puterea sa zambesti chiar si atunci cand pierzi si sa strangi mana adversarului gandindu-te la revansa!
      tb alc t05/t05 fx

      Comentariu


      • #53
        Cind se tine urmatorul turneu, in 19 sau 26 ???... sau vorbim cu Bogdan, sa-l faca la Arad ?

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de axel Vezi post
          ...cred ca s-a spus tot ce se putea in cuvinte, eu as mai avea o rugaminte pentru Ionut si Bogy, sa postati pozele ce ati facut la turneu )
          O sa pun pozele cat de curand ...
          ---------- Post added 15.05.2012 at 00:59 ----------

          http://postimage.org/gallery/a4aqygq6/
          "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de axel Vezi post
            ...cred ca s-a spus tot ce se putea in cuvinte, eu as mai avea o rugaminte pentru Ionut si Bogy, sa postati pozele ce ati facut la turneu )
            Zsolti draga, prima pagina, postul nr. 3...rezervat foto & video Sper ca la cit de tirziu ai ajuns acasa, o sa mai ai permisiunea sa vi la Timi
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Cind se tine urmatorul turneu, in 19 sau 26 ???... sau vorbim cu Bogdan, sa-l faca la Arad ?
              Titi, cu aprobarea Cristinei, o sa organizeze tizu un turneu in 26.
              Pacat ca nu am o masina si un sofer...te-as plimba la toate turneele din tara
              BLADE: Stiga Allround Classic
              FH: Stiga Almana Sound
              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de ma long Vezi post
                nu exista nici un filmulet de la finala?bn ca asta inseamna tenisul de masa si competitia in general : sa stii sa te bucuri cand castigi dar sa ai puterea sa zambesti chiar si atunci cand pierzi si sa strangi mana adversarului gandindu-te la revansa!
                O sa postez pina miine si finala, pe prima pagina, postul 3.
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de edi_tennis Vezi post
                  Numai cuvinte de lauda pot sa aduc la acest turneu.Eram foarte sigur co sa fie un turneu reusit ca si restul turneelor. Sper sa ne vedem cat mai repede posibil la urmatorul turneu.
                  Merci Edi, urmatorul turneu o sa fie la voi, asa ca ne vedem la Arad.
                  BLADE: Stiga Allround Classic
                  FH: Stiga Almana Sound
                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
                    Eu m-am simtit extraordinar ca de fiecare data si voi incerca tot timpul sa ajung cat mai des la turneele lui Bogy. Felicitari tuturor pt atmosfera!
                    Multumesc Bogdane. Sper ca din toamna sa te muti la Timișoara, pentru a-ti petrece anii studentiei. Voi ati fost actorii principali, asa ca, eu va felicit pentru atmosfera pe care o creati de fiecare data la Cupa Smiley
                    BLADE: Stiga Allround Classic
                    FH: Stiga Almana Sound
                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de roman bogdan Vezi post
                      Vreau sa completez spusele lui Victor cu o remarca: Nu degeaba Tizu meu, a denumit fiecare turneu "Cupa Smiley" oare de ce?
                      Pt simplu fapt ca la turneele organizate de el toti participantii rad, se simt bine, petrec clipe frumoase.
                      Si pe langa asta, daca ma gandesc bine, la Bogy nu a fost niciodata vreun scandal, sau vreo divergenta la masa de joc
                      Toti joaca cu placere. Si asta eu consider mare lucru
                      Tizule nu am crezut vreodata ca 6 mese de tenis de masă pot da nastere unor asemenea prietenii. Ma bucur ca am intrat in comunitatea AMATuR, acuma un an si jumatate, si mai mult, ma bucur ca v-am cunoscut pe voi, oameni buni Pot sa va numesc deja "de-ai casei" pe voi cei din: Arad, Hunedoara, Deva, Cugir, Moravita, Sacalaz, Voiteg si sa va astept la urmatoarele editii ale cupei Smiley, sa jucam tenis de masă...cu zimbetul pe buze
                      BLADE: Stiga Allround Classic
                      FH: Stiga Almana Sound
                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Felicitari pentru realizarea acestui turneu,atat organizatorilor,colaboratorilor,sponsorului si in mod special participantilor.
                        Cat de aproape am fost cu pronosticul,fara suparare si bafta sa realizati cat mai des aceste evenimente.
                        Multumesc de aprecieri domnule Denes dar, vorba dumneavoastra...in mod special participantilor!
                        Cit despre pronostic, destul de aproape, doar ca nu l-ati luat in calcul pe Radu Muntean
                        BLADE: Stiga Allround Classic
                        FH: Stiga Almana Sound
                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de victor.arad Vezi post
                          Un turneu foarte reusit cu multi participanti foarte buni,de mare caracter si cu mult suflet..... nu cred ca exista multe turnee de tip B cu o asemenea atmosfera frumoasa, unde oamenii sa se simta atat de bine indiferent de la ce distanta vin,si indiferent daca castiga sau pierd raman totusi prieteni pana la sfarsit.Sincer Bogy cred ca esti unic la organizarea turneelor de tip B atat de frumoase si cu atata suflet pus,speram sa reusesti pe viitor sa gasesti o sala sa poti sa-ti demonstrezi calitatile tale nemaipomenite de organizator si la turnee A sau de ce nu si A+ , sunt sigur ca vei face minuni si acolo pentru ca ai toate atuurile,multi pot confirma asta.
                          Bogy esti tare........ mi-as dori din suflet ca altii sa se uite si sa invete din astfel de turnee frumoase Felicitari bogy,tizul tau Roman,fratelui tau Radu,premiantilor de pe podium si nu in ultimul rand tuturor actorilor care au jucat in acest frumos film numit "Smiley 12".Cat mai multe in continuare Bogy... si sanatate la toti ca asta ii cea mai importanta
                          Multumesc Victor. Aceste rinduri conteaza enorm, datorita faptului ca provin din partea unuia dintre cei mai FAIR-PLAY jucatori din AMATuR.
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de Bogy Vezi post
                            Titi, cu aprobarea Cristinei, o sa organizeze tizu un turneu in 26.
                            Pacat ca nu am o masina si un sofer...te-as plimba la toate turneele din tara
                            Asta pot sa fac eu, oricind, pentru prieteni ca tine, numai sa-ti exprimi dorinta.

                            Comentariu


                            • #64
                              Finala o gasiti pe prima pagina, la postul 3.
                              BLADE: Stiga Allround Classic
                              FH: Stiga Almana Sound
                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de Bogy Vezi post
                                Merci Edi, urmatorul turneu o sa fie la voi, asa ca ne vedem la Arad.
                                No sa ne vedem la arad nu voi veniii la Turneu
                                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de edi_tennis Vezi post
                                  No sa ne vedem la arad nu voi veniii la Turneu
                                  Prea mult tii degetul apasat pe tasta ,,i"

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X