Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Viscaria vs Tibhar Drinkhall power spin carbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Viscaria vs Tibhar Drinkhall power spin carbon

    Salutari!!!
    Puteti sa-mi dati cateva informatii referitoare la aceste doua lemne,pro-contra!!!(Pt. Rakza 7- Fastarc g1)
    Multumesc!!!

    Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

    Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

  • #2
    Salut! Viscaria e total superior, am avut ambele lemne. Dar trebuie sa găsești un Viscaria model vechi, se zice ca seria N ar fi cea mai reușită din cele cu fluture argintiu, la o greutate de 85-90 de grame, ar fi un lemn bestial. Lemnele Viscaria mai vechi sunt mai soft puțin, agata mai bine mingea parca, au o suprafață mult mai buna fiind mai uscate, cele noi cu holograma sunt prea rigide, dar dacă ai noroc sa găsești ,sunt și cu holograma câteva modele bune, am avut Seria S și era superb, la 86 de grame era. Cat despre fete, Rakza 7 clar sunt mult superioare peste nittaku, iar pe Viscaria e o combinație letala. Succes!
    ?Sometimes I win, sometimes I learn?

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Calin Galban Vezi post
      Salut! Viscaria e total superior, am avut ambele lemne. Dar trebuie sa găsești un Viscaria model vechi, se zice ca seria N ar fi cea mai reușită din cele cu fluture argintiu, la o greutate de 85-90 de grame, ar fi un lemn bestial. Lemnele Viscaria mai vechi sunt mai soft puțin, agata mai bine mingea parca, au o suprafață mult mai buna fiind mai uscate, cele noi cu holograma sunt prea rigide, dar dacă ai noroc sa găsești ,sunt și cu holograma c�teva modele bune, am avut Seria S și era superb, la 86 de grame era. Cat despre fete, Rakza 7 clar sunt mult superioare peste nittaku, iar pe Viscaria e o combinație letala. Succes!
      Multumesc Calin!Are cineva de vanzare o viscaria cu seria S!!!la vreo 87 gr,dar nu am vorbit inca personal cu el,nu stiu cum e!!

      Tapatalkkal k�ldve az �n POCOPHONE F1 eszk�z�mről


      Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

      Comentariu


      • #4
        Am ales Viscaria seria S,86 gr,un lemn cu un simt extraordinar,nemaiintalnit pana acum!!!
        Multumiri pt Calin Galban,mi-a usurat alegerea si multumiri vanzatorului pt seriozitate!!!(dl.Balogh-Oradea)

        Tapatalkkal k�ldve az �n POCOPHONE F1 eszk�z�mről



        Ultima editare de Stefy; 25.nov.2020, 18:16.
        Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X