Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    1 an de la infiintare

    Vatra Dornei a sarbatorit ziua de infiintare a sectiei de tenis de masă 24.04.2012-24.04.2013.Acest eveniment s-a desfasurat in data de 27-28.04.2013 cu urmatorul program;27.04 . 2013 CONCURS ANIVERSAR-28.04.2013 FESTIVITATEA DE PREMIERE SI DANSUL
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #77
      Felicitari, DOMNULE Marcu ! La (cat de) multe aniversari, cu bucurii si satisfactii pentru munca, pasiunea si daruirea depuse in slujba unui tel nobil, acela de instruire sportiva (prin insuflarea pasiunii proprii pentru acest minunat sport) a cat mai multi copii (viitorul nostru). Sunt convins ca rezultatele muncii dvs se vad sau se vor vedea cat de curand, la nivelul asteptat, dand astfel satisfactie nevoii proprii si asteptarilor multor parinti...si copii.
      Sa auzim numai de bine !
      Respect profund !

      Comentariu


      • #78
        Domnilor pe 25.05.2013 seniori si pe 26.05.2013 juniori concurs la VATRA DORNEI HAIDETI NU STATI SI MOSNEGITI IN FATA TELEVIZORULUI,prin sport te simt mai tanar ,mai frumos si etc.,etc.,etc.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #79
          Concurs agnita

          Am participat la o sarbatoare a tinerilor talente in tenisul de masa amatur FINALA PE TARA AGNITA 2013 .A fost frumos ,copiii sau simtit f.bine in atmosfera din sala .MULTUMIM pe aceasta cale tuturor celor care s-au implicat direct in desfasurarea acestui concurs,oamenilor din AGNITA care ne-au primit cu bratele deschise , care ne-au oferit un spectacol frumos de tenis de masă la toate categoriile .Copii talentati sau vazut ,copii mai putini talentati au invatat ,iar noi cei de pe margini stim ce au simtit fiecare copil imparte.VA MULTUMIM si o revedere cat de curand.VA SALUTA DORNA CU STIMA SI MULT RESPECT.Antrenor MARCU VASILE
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #80
            Tabara de pregatire tenis de masă G.Humorului

            Domnilor vreau sa va spun ca a fost ceva de nedescris .Oorganizare perfecta ,o sincronizare de nota 10 antrenor -jucator , sa-i fi vazut pe toti cu erau ochi si urechi la tot ce se facea in sala ,excelent domnilor(si nu am stat decat 3 ore,deci numai la un antrenament)FELICIT PE TOTI CEI IMPLICATI IN ACEASTA ACTIVITATE.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #81
              Nea Vasile, in Bucovina sunt multi iubitori de tenis si multi sufletisti, asa ca dumneata. E nevoie insa si de schimb de experienta, antrenori ca Razvan Marinescu, George Durdun, Viorel Sterea, Vasile Fodoran, oameni apropiati de spiritul Amatur ne pot arata multe lucruri din experienta lor.
              Sper, cat de curand sa deschidem astfel de tabere si in alte zone din tara, pe masura ce oamenii vor vedea ce pot castiga din experienta altora.
              PAna atunci, insa, va propun o varianta usoara si avantajoasa:
              Invitati o echipa de la un club de copii. impreuna cu antrenorul lor pentru o saptamana de antrenamente comune si de distractie comuna. Copiii se vor imprieteni, veti afla multe secrete de la antrenori calificati. Sunt sigur ca puteti asigura cazare ieftina (sau gratuita), iar Vatra Dornei le poate asigura invitatilor o saptramana de poveste. Ce zici, merita incerrcat?

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Dan2 Vezi post
                Nea Vasile, in Bucovina sunt multi iubitori de tenis si multi sufletisti, asa ca dumneata. E nevoie insa si de schimb de experienta, antrenori ca Razvan Marinescu, George Durdun, Viorel Sterea, Vasile Fodoran, oameni apropiati de spiritul Amatur ne pot arata multe lucruri din experienta lor.
                Sper, cat de curand sa deschidem astfel de tabere si in alte zone din tara, pe masura ce oamenii vor vedea ce pot castiga din experienta altora.
                PAna atunci, insa, va propun o varianta usoara si avantajoasa:
                Invitati o echipa de la un club de copii. impreuna cu antrenorul lor pentru o saptamana de antrenamente comune si de distractie comuna. Copiii se vor imprieteni, veti afla multe secrete de la antrenori calificati. Sunt sigur ca puteti asigura cazare ieftina (sau gratuita), iar Vatra Dornei le poate asigura invitatilor o saptramana de poveste. Ce zici, merita incerrcat?
                Sa traiasca domnul DAN.Se poate confirma ca am facut asemenea oferte cand am fost la ARAD ,FOCSANI (ANUL TRECUT)si pe unde am mai fost sunt deschis oricui doreste o asemenea colaborare.Despre cazare si celelalte treburi organizatorice nu pot sa fac decat ,eu stiu,ceva reducere de grup.In rest tot ce depinde de mine ca organizare a salii ,a programului de desfasurare ,lasati pe mine ca-i fac sa nu mai plece din DORNA
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #83
                  domnu marcu cat ar ajunge cazarea si cu antrenamentu? eu sunt din pascani,ma stiti.as vrea sa stiu sa vad daca am posibilitatile financiare pt ca tare as vrea sa ma antrenez putin,am nevoie de antrenament mai dur...

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Dan2 Vezi post
                    Nea Vasile, in Bucovina sunt multi iubitori de tenis si multi sufletisti, asa ca dumneata. E nevoie insa si de schimb de experienta, antrenori ca Razvan Marinescu, George Durdun, Viorel Sterea, Vasile Fodoran, oameni apropiati de spiritul Amatur ne pot arata multe lucruri din experienta lor.
                    Sper, cat de curand sa deschidem astfel de tabere si in alte zone din tara, pe masura ce oamenii vor vedea ce pot castiga din experienta altora.
                    PAna atunci, insa, va propun o varianta usoara si avantajoasa:
                    Invitati o echipa de la un club de copii. impreuna cu antrenorul lor pentru o saptamana de antrenamente comune si de distractie comuna. Copiii se vor imprieteni, veti afla multe secrete de la antrenori calificati. Sunt sigur ca puteti asigura cazare ieftina (sau gratuita), iar Vatra Dornei le poate asigura invitatilor o saptramana de poveste. Ce zici, merita incerrcat?

                    Cand am citit ce a-ti scris mi-a venit in memorie Emi Beltechi, asa mi-a spus el ca se face in Germania (dl. Werner Nowey, cel care a participat la tabara de la Brașov este un astfel de antrenor) si intradevar acest mod de antrenamente sunt foarte benefice atat pentru copii cat si pentru antrenori si unde sa mai punem ca si costurile sunt mai mici, multe tabere fiind pur si simplu vara cu corturile in camping-uri
                    Din pacate. momentan nu prea exista interes pentru acest tip de antrenamente, dar cine stie in cativa ani ...
                    Bineinteles eu nu ma pot compara cu mult mai experimentatii dl. Vasile Fodoran sau dl. Viorel Sterea, dar ce este si vad eu frumos ca pe langa dumnealor se poate fura foarte multa meserie.

                    (at) dl. Marcu
                    Felicitari pentru ceea ce reusiti sa faceti intr-un orasel ca Vatra Dornei pentru tenisul de masa.
                    Pacat ca suntem prea departe ca poate am fi reusit sa facem un cantonament cu copii dvs la VIVA.

                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • #85
                      La multi ani!, nea Vasile, ca sa incep asa cum au incheiat cei trei copii! Sa te bucuri de copiii frumosi si isteti pe care-i inveti si ei sa se bucure multi ani de-acum incolo de dumneata!
                      Frumos clubul pe care-l pastoresti si frumos mesajul pe care il transmiti!

                      Comentariu


                      • #86
                        mai rari oameni asa ca domnul Marcu ! Felicitari si numai reushite !
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu


                        • #87
                          Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

                          Concurs deosebit in VATRA DORNEI
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #88
                            UN VIS IMPLINIT. Asa s-ar putea intitula colajul de fotografii. Sarbatori fericite copiilor din vatra dornei alaturi de cei dragi si de inmosul (si matinalul) lor antrenor. Multa sanatate, nea Marcu!. Cu stima, fratii Gavrilovici.

                            Comentariu


                            • #89
                              CLUBUL SPORTIV VATRA DORNEI VA UREAZA SARBATORI FERICITE SI SA NE VEDEM SANATOSI SI VOIOSI

                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • #90
                                Domnule Marcu, multumim pentru urari. Profunda admiratie !
                                V-am "urmarit" activitatea si nu pot sa fiu decat incantat si ... invidios totodata.
                                La cat mai multe satisfactii in munca pe care o depuneti, rezultate peste asteptari, copii fericiti ca sunt elevii DVS. Ce v-ati dori mai mult ?
                                Sarbatori fericite Dvs si familiilor celor care alcatuiesc CLUBUL!

                                Comentariu


                                • #91
                                  Sunt mandru ca am asa colegi ,multumesc de urari si tot ce mi-ati dorit dumneavoastra noua va dorim si noi la fel.SARBATORI FERICITE .
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    cupa MOS CRACIUN
                                    O ADMOSFERA PLACUTA IN MIJLOCUL COPIILOR

                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      SI A FOST SI MOSUL
                                      Blade . PHOTINO
                                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Domnule Marcu, premiul primit la Brașov este mai mult decat meritat. Nu pot decat sa va felicit (a cata oara ?), sa va doresc ca in viitor sa aveti rezultatele scontate si meritate pe deplin si sa aveti, cu totii, antrenor, copii, familiile voastre, cei dragi, Sarbatori fericite si numai bine !

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          sarbatori fericite

                                          Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                                          domnule marcu, premiul primit la brasov este mai mult decat meritat. Nu pot decat sa va felicit (a cata oara ?), sa va doresc ca in viitor sa aveti rezultatele scontate si meritate pe deplin si sa aveti, cu totii, antrenor, copii, familiile voastre, cei dragi, sarbatori fericite si numai bine !
                                          va doresc tot binele din lume ,multumiri din inima pentru apreciere la adresa activitatii noastre .
                                          Sarbatori fericite ,la multi ani sanatosi si buni
                                          Ultima editare de marcu vasile; 26.dec.2013, 11:01.
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Domnule Marcu, putem sa va apreciem si noi (campulungenii) activitatea, maine pe la pranz -in direct- la sala? Sa nu lasam sarmalele sa ne domine.
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Desi a doua zi de Craciun, Dl. Marcu era la antrenament cu copii.
                                            Printre copii hop si noi la un tenis. Am pus-o de un miniturneu amical, in care Ben ne-a batut pe toti da` nu ne-a parut rau. Ne-a parut rau ca dupa turneu sarmalele au castigat din nou razboiul cu pohtele noastre, asa ca trebuie sa mai trecem pe la sala sa le dam jos si pe astea. Multumim Vatra Dornei!

                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              C.S.POLITEHNICA CLUJ sectia tenis de masă in cantonament la VATRA DORNEI

                                              In aceasta saptamana aglomerata in evenimente ,la VATRA DORNEI au poposit in cantonament tenismeni de la CLUJ.Spun aglomerat ca are loc si campionatu mondial de sanie plus sarbarile zapezii.
                                              Orele de antrenament la masa le fac in sala mea de tenis fapt pentru care ma simt onorat .Copii de la clubul C.S.M. DORNA a avut ocazia sa faca pregatire cu sportivi valorosi si au avut ce invata chiar daca timpul a fost foarte scurt .Sper sa nu fie primul si ultimul cantonament desfasurat de aceasta echipa.
                                              Sper din tot sufletul ca si alte cluburi vor viza VATRA DORNEI ca loc de pregatire .EU SI COPII DE LA SALA VA ASTEPT CU DRAG.

                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Excursie

                                                Si s-a mers si la cele sfinte.ACOPERAMANTUL MAICII DOMNULUI VATRA DORNEI
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                                                  CLASAMENT ZONA 1 MOLDOVA
                                                  9 Apalamarita Mara SC DORNA Vatra Dornei 86 28.7 9
                                                  Participanți Olimpiada Națională de Limba Română 2014
                                                  58 APĂLĂMĂRIȚEI MARA Clasa a VI - a Școala Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei Suceava Profesor Țăran Liliana
                                                  Dacă este vorba de același copil transmiteți felicitările noastre pentru modul în care "cartea" poate fi âmbinată cu sportul.
                                                  ?i ținem pumnii săptăm?na asta la națională. Succes!
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                    Participanți Olimpiada Națională de Limba Română 2014
                                                    58 APĂLĂMĂRIȚEI MARA Clasa a VI - a Școala Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei Suceava Profesor Țăran Liliana
                                                    Dacă este vorba de același copil transmiteți felicitările noastre pentru modul în care "cartea" poate fi âmbinată cu sportul.
                                                    ?i ținem pumnii săptăm?na asta la națională. Succes!
                                                    Da este un copil deosebit cu rezultate deosebite in toate disciplinele de invatamant si bineinteles si in sport.
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X