Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vanzare paleta nefolosita

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Vanzare paleta nefolosita

    Se vinde paleta cu urmatoarea configuratie: lemn Stiga Infinity Classic VPS V + FETE Stiga Mantra H pe fh si Stiga Mantra M pe rever. Paleta a fost achizitionata in Noiembrie 2019 la pretul de aproximativ 900 de Ron si folosita doar doua ore in toata aceasta perioada.O vand pentru ca ieri am jucat a 2-a oara cu ea si nu o pot controla, incepator fiind. Pretul pe care-l cer e de 470 RON. Nr meu de telefon : 0771541646.Husa nu e inclusa in pret.

  • #2
    430 pret final .predare personala in bucuresti.husa nu e de vanzare !

    Comentariu


    • #3
      Buna. Ma intereseaza. Pune te rog mai multe poze cu paleta, cu canturile, ambele fețe etc. Multumesc
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4

        Comentariu


        • #5
          E noua !!!!

          Comentariu


          • #6
            exact ....

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Guess Who Vezi post
              exact ....
              Ca musca'n curu' calului e replica asta. Enervant peste masura cand stii ca spui adevarul si apar personaje ca tine sa-si expuna scepticismul gratis

              Comentariu


              • #8
                Domnule, va rog sa folositi un limbaj decent. Nu neg ca sunteti de buna credinta, dar ganditi-va ca sunteti nou pe forum si cand cumperi de la cineva, in general, te uiti sa-i vezi istoricul tranzactiilor. La dvs nu se poate asta si-atunci lumea e mai sceptica. Cu remarci de genul ca celei de mai sus, nu faceti bine...

                Comentariu


                • #9
                  multumesc.......
                  Ultima editare de Guess Who; 07.ian.2021, 17:02.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de VLADUL Vezi post

                    Ca musca'n curu' calului e replica asta. Enervant peste masura cand stii ca spui adevarul si apar personaje ca tine sa-si expuna scepticismul gratis
                    Salut,

                    O formulare app de realitate era ca vinzi o paleta in stare f buna, conform pozelor.

                    Explicatia e simpla: paleta are peste un an vechime, la un calcul imediat. Cel putin din punct de vedere al fetelor, timpul si-a spus cuvantul. Chiar daca ele n-au fost folosite decat de 2x, cauciucul si buretele si-au pierdut proprietatile initiale. Lemnul ar putea fi "nou"...e o chestie de nuanta, pe care colegul guess who a semnalat-o...ironic, ceea ce e de inteles ca te-a deranjat, dar nici descrierea ta nu are suport 100% in realitate.

                    nu o lua ca pe o a doua ironie. Ai zis ca esti nou in ale tt-ului si mi-am permis sa ...imi cer scuze anticipat daca te voi fi deranjat!

                    numai bine!
                    Viscaria
                    FH - tenergy 05
                    BH - tenergy 05 fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Paleta a fost vanduta ! Anuntul nu mai este valabil.Nu stiu cum sa procedez in acest moment.Las topicul deschis pentru eventuale recenzii
                      ​​​​

                      Comentariu


                      • #12
                        Poti si sa inchizi daca vrei, data viitoare daca mai dai anunti, informeazate. Sau sa asculti sfatul colegiilor de mai sus! Bafta.
                        Kiss

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X