Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Echipament personalizat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Echipament personalizat

    As dori sa iau legatura cu cineva care se pricepe la modul cel mai serios sa-mi confectioneze tricouri personalizate(TRICOURI DE CULOARE ROSIE).Ma intereseaza pret, inscriptionarea,.Daca poate sa afiseze ceva poze pe siteCU MODELE DE IMPRIMEU .As dori un numar de 16 tricouri si 16 pantalon scurti(5 baieti +11 fete)albastru inchis.Pantalonul din tercot.Celelalte subiecte se discuta la telefon 0756258169
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Imprimeu cu ce ? ... pot eu ajuta, dar depinde de marimea imprimeului, complexitate, culori ... fata verso ....Imprimeu ca la tricourile XIOM , BUTTERFLY ? pt ca acelea sunt tiparite direct pe material si ar trebui sa aveti producti de masa. Un logo / mingie , 2 -3 maxim 4 culori diferite se pot face de la 1 bucata la 20-30 bucati dar pretul nu scade semnificativ pt ca se face din 2 metode - cutting / sita serigrafica ....
    Mizutani ZLC | MX-S

    Comentariu


    • #3
      poate va ajutra dl durdun ca eu am comandat un tricou la dansul si a iesit perfect material bun si inscriptie la alegere !scuze crisrake
      ! daca am facut reclama poate concurentei dvs dar eu
      sunt multumit de ce am primit daca cumva colaborati atunci cu atat mai mult va recomand !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X