Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Turnirul Cetății Făgărașului" 21-22 aug 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de csabazedler Vezi post
    Felicitari organizatorilor care s-au ridicat la inaltimea asteptarilor,reusit sa depaseasca chiar tiparul multor turnee de traditie din tara.CHAPEAU!
    Corect, iar masa la cantina a intrecut orice asteptari, asta chiar a iesit din orice tipare !!! )

    Comentariu


    • Felicitări organizatorilor! Nu s-a simțit faptul că a fost organizat pentru prima dată în locația respectivă dacă am înțeles bine. Experiența se câștigă (fură) atât în timpul meciurilor, cât și în pauza dintre ele. O zonă frumoasă cu oameni primitori și participanți la ?nălțime. Jos pălăria!


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Blade : Butterfly Omar Assar
      FH: Xiom Omega V Pro
      BH: Xiom Omega V Tour

      Comentariu









      • Sent from my iPhone using Tapatalk
        Blade : Butterfly Omar Assar
        FH: Xiom Omega V Pro
        BH: Xiom Omega V Tour

        Comentariu


        • Va multumesc! Ati depasit tiparele din Amatur! Se vede ca la baza turneului este un sportiv de calitate! Sala nota 10! Mincare nota 10+! Echipa din fagaras! 10+++! Am 113 turnee la activ ! Dar acesta a depasit cam tot ce se putea depasi! BRAVO BRAVO BRAVO! Sa va tina Dumnezeu naravul!

          Comentariu



          • Comentariu


            • Bravo Cristi felicitari

              Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Felicitari Luca Ion nr1 Hoby

                Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Felicitari pt organizare echipei din Fagaras ,

                  Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
                    Felicitari Luca Ion nr1 Hoby

                    Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
                    Mulțumesc !


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • Felicitări Neluțu Luca și Marius Mitar!!

                      Comentariu


                      • Felicitari Szabolcs!!!

                        Comentariu


                        • Postat în original de RaduCtin Vezi post
                          Felicitări Neluțu Luca și Marius Mitar!!
                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • Mulțumesc organizatorilor.Totul a fost impecabil!Felicitari!!!

                            Comentariu


                            • Semifinala open :

                              Comentariu


                              • Semifinala open:

                                Comentariu


                                • Finala elite:

                                  Comentariu


                                  • Finala hobby:

                                    Comentariu


                                    • Finala avansati:

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Picaa Vezi post
                                        Finala avansati:

                                        Comentariu


                                        • Felicitari ptr organizare...totul la superlativ!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                            Felicitări Cristi!
                                            Obiectiv ca de fiecare dată. Poate nu știi că cel care a câștigat locul 1 la C.G. este de părere că :
                                            -mingea Joola Prime*** a sărit perfect , la fel nu știi că ai jucat si aici cu același model;
                                            -parchetul a fost impecabil, chiar dacă nu se potrivește tenisului de masă (stejar masiv, fără scame, etc);
                                            -mesele sunt aceleași, de la Emi. Mă bucur că ai jucat pe 4 mese si nu ți-ai dat seama.
                                            P.S. nu se poate acorda locul 1 la toată lumea. Poate numai atunci mingea sare perfect.
                                            Eu acum am vazut postarea asta acum iti raspund. Gresit, eu am jucat cu Gewo 3 stele care sunt inferioare mingiilor Jolla Prime, si ce sa ne mai ascundem dupa cires... sarea nasol din parchet acolo... cum sare nasal si in alte 20 de sali din cauza suprafetei de pe jos, asta e... ma supar pe moment imi trece merg mai departe, dar tu Nu... urgie, parca te-am injurat de mama asa ai reactionat la București. ...dar daca omul iti spune ceva o ei personal si ei foc. parca ai venit tu cu parchetul de acasa sau l-ai produs tu in garaj. Atata scandal a-i facut pentru o opinie... mare branza.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post

                                              Cine te-a pus? ... Să faci 3oo de turneeeee... Și, cu spitzu ' bine că o fo în kiur... Ce făceai dacă era în kuaieeee... ... "panflet"....
                                              Lu Gelutu vad ca-i place panfletul tau si mie imi place ca tin la glume chiar daca sunt nesarate si usor de budoar... Stau si ma intreb daca aceste cuvinte i le adresai lui... cred ca nu te mai scapa nici militia, vorba unui hatru comun !

                                              Comentariu


                                              • Felicitari Marius Mitar Tiberiu !

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                                  Felicitari Marius Mitar Tiberiu !
                                                  Respect / Multumesc! Succes pe mai departe! Sa ne revedem sanatosi!!

                                                  Comentariu


                                                  • Un turnir unic = multi cavaleri in armura [ APARATORI ] , fete frumoase , in arena si in tribune, bucatarese de anvergura [ transilvanence ], locatie racoroasa, organizatori primitori, cine a fost infrant se ridica usor, zambind, de la pamant ! Amatur este o familie si asa trebuie sa ramana , atatatimp cat avem oameni minunati care se ingrijesc sa le fie bine albinelor din stup ! Multumim drag FAGARAS !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X