Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 04/05.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se retrage Gheorghe Nicolae Open București. Multumesc!

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

    Comentariu


    • #77
      - Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, Open

      Comentariu


      • #78
        craiu catalin open
        Lemn Michael Maze ALC
        Forehand Dignics 09c
        Backhand: Tenergy 19

        Comentariu


        • #79
          Dobrin Adrian - Targoviște

          Comentariu


          • #80
            Fratea Aurel, Leolea Andrei - Constanța - Elite

            Comentariu


            • #81
              Ziua buna,

              Mircea, dupa cum vazusi, soarta imi fu potrivnica si m-a readus la valoarea.mea, la hobyy. Lista de asteptare in clasament la open vad ca inca nu exista...poate vb cu cei din CD.
              Inscrie-ma te rog la Avansati, sa nu-mi las colegul Ciprian Enache singur acum cand a sarit si el parleazul, invers fata de mine

              Multumesc.

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
                Ziua buna,

                Mircea, dupa cum vazusi, soarta imi fu potrivnica si m-a readus la valoarea.mea, la hobyy. Lista de asteptare in clasament la open vad ca inca nu exista...poate vb cu cei din CD.
                Inscrie-ma te rog la Avansati, sa nu-mi las colegul Ciprian Enache singur acum cand a sarit si el parleazul, invers fata de mine

                Multumesc.
                Știi că pe vremuri, pe când făceam noi armata, erau niște gradați ( valori!) ,care mai aveau și funcția de încheietori de pluton, ne mai sacrificăm și noi din când în când ( mai des), că altfel rămâne clasamentul neînchis!
                Acum, c-ai apucat să guști din "cupa gloriei", te trec la .... avansați, asta ?nseamnă performanță!

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de meme6513 Vezi post

                  Știi că pe vremuri, pe când făceam noi armata, erau niște gradați ( valori!) ,care mai aveau și funcția de încheietori de pluton, ne mai sacrificăm și noi din când în când ( mai des), că altfel rămâne clasamentul neînchis!
                  Acum, c-ai apucat să guști din "cupa gloriei", te trec la .... avansați, asta ?nseamnă performanță!
                  Am vazut ceva locuri la elit . la cat de mult se pregateste la Mangalia cred ca prinde un loc pe podium !

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                    Am vazut ceva locuri la elit . la cat de mult se pregateste la Mangalia cred ca prinde un loc pe podium !
                    Nea Gigi, mai adu un baiat care joacă la fel ca dumneata, să trec și eu de inferioare, poate și Iulică,te rog!

                    Comentariu


                    • #85
                      Vad ca va e greu cu mine . NU pot sa iau bataie de la toti !!!

                      Comentariu


                      • #86
                        Iulica fuge sa ma prinda pe mine la avansati ! la Hobby nu bate pe nimeni

                        Comentariu


                        • #87
                          Eu vreau cu Fusca in inferioare (in superioare e un tel mult prea inalt ) , sa jucam cu Tricoul pe masa !!!!

                          Comentariu


                          • #88
                            Salutare tuturor
                            Migo Caranfilian - București, hobby
                            Multumesc

                            Comentariu


                            • #89
                              Mănoiu Claudiu - Elite
                              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                              FH - Xiom Sigma II Pro
                              BH- Xiom Sigma II Pro

                              Comentariu


                              • #90
                                Mocanu Adrian, Targoviște, avansați

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de meme6513 Vezi post
                                  Mocanu Adrian, Targoviște, avansați
                                  Zice că-l doare cotul de vreo lună jumate dar așa ne păcălește el mereu...

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de meme6513 Vezi post

                                    Zice că-l doare cotul de vreo lună jumate dar așa ne păcălește el mereu...
                                    ATENTIE ! E MANA MOARTA se baga sa faca cartile , a bulversat grupele

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Ce-mi place mie la turneele de la Targoviște este ca, pe forum, se comenteaza mult si umorul este la el acasa....e o placere de citit!
                                      Iti vine sa te inscrii numai ca sa participi la discutii!
                                      In alta ordine de idei, atentie , Mircea! Nu se poate inscrie nimeni sarind 2 categorii .... daca intelegi ce vreau sa spun...

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Govoreanu Florin-Cisnadie-Elite

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de armani Vezi post
                                          Ce-mi place mie la turneele de la Targoviște este ca, pe forum, se comenteaza mult si umorul este la el acasa....e o placere de citit!
                                          Iti vine sa te inscrii numai ca sa participi la discutii!
                                          In alta ordine de idei, atentie , Mircea! Nu se poate inscrie nimeni sarind 2 categorii .... daca intelegi ce vreau sa spun...
                                          Dom' profesor mi-a promis că- n vreo două, trei zile mai crește vreo 4 sutimi, n-am motive să nu-l cred!

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Hmmm....care o fi reteta secreta?? ....o vreau si eu, ca tot merg in jos, nu in sus...

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Lazar Dumitru - Mizil - Avansati
                                              Bine, eu vin mai mult sa mananc... bataie... Paine si sare cre'ca mai am de data trecuta...

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Se reinscrie Gheorghe Nicolae Open București Multumesc!

                                                Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Se retrage Loghin Florin...open

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
                                                    Lazar Dumitru - Mizil - Avansati
                                                    Bine, eu vin mai mult sa mananc... bataie... Paine si sare cre'ca mai am de data trecuta...
                                                    Băiat modest ca-ntotdeauna...sfatul meu ar fi să nu te mai vaiți atâta pentru că am văzut că atunci când iți pui priceperea și ambiția în joc pleci din inferioare fără să te uiți înapoi! Nu știu ce se-ntâmplă cu tine de la o vreme, zici că ești nea Gigi Stoicescu sau Vraști ( nu contează care dintre ei) sau ......eu!! Chiar de vei lua bătaie , te țin pe p?ine și sare ( bere, spriț) , de o sa creadă lumea din Mizil că tragi pentru cupă de-ajungi așa târziu acasă!
                                                    Ce mai știu este că toți cei "pomeniți " în comment-ul ăsta știu de glumă!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X