Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional - ''Ziua Nationala Amatur'' Zona 3 (B, IF, GR, TR) - București, 11-12.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna dimineata!
    Pentru ca imi place sa fiu corect si direct va scriu cateva randuri:

    "Datorita" voua nu am reusit sa ma trezesc la timp si am intarziat la sala tinand prietenii la usa.. imi cer scuze acestora si pe aceasta cale.
    Nu are rost sa va scriu cum ne simtim, ce simtim, ce ne doare, etc., cei cu experienta stiu despre ce vb.
    Azi noapte v-am scris pe repede inainte, ca de pe la ora 20:00 vedeam doar patul. La ora 02:00 am ajuns acasa, bucuros ca am duc acest turneu la bun final, am baut o nefiltrata si m-am pus in pat, adormind la 03:00 dupa o ora de ganduri referitoare la ceea ce s-a intamplat in aceste 2 zile, timp frumos petrecut cu voi, langa voi.
    Credeti-ma ca atat eu cat si Ionut si Radu, am avut 2 zile pline si cand zic plin ma refer la acel plin de la halba de bere cand da pe afara, consider ca am oferit tot ce ne-a stat in putinta (ce a tinut de noi) pentru ca voi sa va simtiti foarte bine, sa aveti cat mai putine motive de suparare, nu stiu cat s-a vazut, dar noi chiar ne-am straduit.
    Incepand de la mese noi, spatiu de joc generos inchis complet cu mantinele sa nu se alerge dupa minge si sa se intrerupa vecinii si colegii de joc, toalete curate cu absolut tot ce le trebuie, sponsori care au fost alaturi de voi (le mai multumesc eu odata ca nimeni nu a spus nimic) cu ce s-a putut (aici fac o paranteza deoarece mi-a ramas intiparit in minte un concurent spunand, citez "Dati cartoane?") i-am raspuns ca m-ar bucura sa vad la toate turneele ca se ofera cate ceva, fie ele cartoane.

    "Apa ce-a de toate zilele.."
    Vreau sa cred ca unii din dvs nu au citit anuntul turneului si din acest motiv problema cu apa.
    1. In anuntul turneului nu scria nicaieri ca oferim apa, sambata dupa ce am avut primele discutii pe aceasta problema, am scris imediat si intr-un post, chiar ingrosat ca nu dam apa si sa isi cumpere fiecare cata si ce apa vrea tocmai pentru a rezolva aceasta "problema".
    2. Eu sau colegii mei, oricat de mult va stimam si va apreciem am spus de la inceput ca nu vreau sa caram si 150 ape, nu s-a pus niciodata problema de bani sau altceva ci pur si simplu de efort. Am carat zic eu suficient toata logistica in 3 transporturi.
    3. Am avut o discutie cu un posibil partener pentru acest turneu, ce ne putea furniza apa cadou, acesta a tot incercat, dar vineri pe la pranz mi-a spus ca nu mai insista si ca pica treaba. In alta ordine de iei eu o puteam rezolva cu StockDay firma cu care colaboram la sala si care ne aduce apa unde avem nevoie, dar a fost prea tarziu.
    4. Magazinul era la 1 minut de mers pe jos, nu vrea sa cred ca s-a pus problema de 2-3 lei cat e o apa, ci pur si simplu de comoditatea ca nu a fost acolo.

    Propun C.D. sa puna in regulament aceasta problema cu apa, pentru a evita eventualele discutii.

    "Lumina ce-a de altadata.."
    Nu pot si nu voi putea sa compar o lumina dintr-o sala de sport cu ceea ce avem noi la sala! Ar fi ceva absurd! La noi lumina a fost facuta cu proiect de Consolight pe luxi/lumeni si cum si unde trebuie sa bata, dar aici la sala Hamburg chiar nu aveam ce sa fac in aceasta privinta, va zic sincer; totusi comparand cu toate turneele din tara, consider ca nu a fost cea mai rea lumina.
    A fost un prim turneu, intr-o locatie pur si simplu gasita la pas, din usa in usa, locatie care mi-a placut de cand am vazut-o si care are potential mare si pentru sportul nostru.
    (am discutat niste lucruri foarte interesante cu administratorul acesteia)
    Sa stiti ca noaptea se vedea foarte, foarte bine (a se vedea in postul #319), pacat ca am fost nevoiti sa jucam ziua nu stiu daca voi mai organiza un asemnea turneu, dar daca o voi mai face, va fi probabil tot aici, in conditii mai bune.

    In incheiere ca mi-am cam spus ofurile, doresc sa va multumesc in deosebi voua celor ce am reusit sa va multumim prin ce am facut si tuturor sponsorilor care au fost alaturi de noi cu premiile oferite castigatorilor si chiar daca respectul se castiga, nu se ofera, eu va rog sa incercati sa fiti mai ingaduitori cu cei ce chiar fac sau incearca sa faca ceva pentru acest sport!

    "Cartoanele" oferite de sponsorii nostrii:
    Keiser Romania / Vertical Jump - Locul 1 la fiecare categorie : 1x tricou personalizat cu acest turneu, 1x prosop inscriptionat cu logo Amatur, 1x pereche sosete bumbac
    Lesaffre Romania / Secretul bunicii - 1x sort bucatarie, 1x pix, 1x agenda, 1x mini agenda,1x bricheta, si locul 1 la fiecare categorie un binoclu semi-profi in valoare de 200 lei.
    Der Washkonig Romania - 1x gel de dus, 2x gel dezifectant maini, 1x punga capsule masina de spalat, 2x pudra spalat rufe/pachet
    Revista Constructiilor - 1x revista/pachet

    Multumesc inca odata sponsorilor pentru aceste "cartoane"!

    Sa ne revedem sanatosi!


    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • Salutare, vin și eu cu câteva lămuriri:

      - apa n-a fost, scria asta în anunț, nu a murit nimeni de sete, Profi era lângă
      - George a oferit cafea la liber, pentru mine 3-4
      espresso-uri au fost ca un doping, în multe momente am fost titirez la masă, deși sunt jucător leneș
      - lumina nu a fost excepțională, dar a fost bună, pot aduce dovezi video, cine se plânge că nu a văzut bine mingea probabil caută scuze pentru o zi mai slabă, întotdeauna ne place să găsim alibiuri pentru jocul nostru mai slab sau lipsa de inspirație

      Sper ca acest prim turneu de aici să fie startul pentru cât mai multe turnee mari in această locație, alta mai bună pentru turnee A nemaiexist?nd la ora actuală în București iar sudul, altădată fruntaș la numărul de turnee mari, duce lipsă acută de turnee A la ora actuală, spre deosebire de alte zone.

      Numai bine, să ne revedem, sper foarte curând, la o nouă cupă Pingpong Shop organizată în această locație.

      Comentariu


      • Salut, subscriu si eu, locatia a fost excelenta, sper la cat mai multe turnee aici, in momentul de fata aceasta sala pare sa fie singura solutie de a organiza A-uri si A+uri in capitala.
        Multumim George, Radu, Ionut pt organizarea impecabila si sponsorilor!

        Comentariu


        • Repet : Constantine use the phone ! ". Constat o atitudine permanetizat/necuviincioasa. Nu intelegi tema din mesajul meu, stai cuminte. Si pentru ca azi incep scolile, pana la viitoarea intalnire invata pe de rost '' Noapte de mai '' de Macedonski. Stiu ca nu pricepi mesajul. MAI LASA MA IN PACE !

          Comentariu




          • Postat în original de Categoria Incepatori Vezi post
            Salutare, vin și eu cu c�teva lămuriri:

            - apa n-a fost, scria asta �n anunț, nu a murit nimeni de sete, Profi era l�ngă
            - George a oferit cafea la liber, pentru mine 3-4
            espresso-uri au fost ca un doping, �n multe momente am fost titirez la masă, deși sunt jucător leneș
            - lumina nu a fost excepțională, dar a fost bună, pot aduce dovezi video, cine se pl�nge că nu a văzut bine mingea probabil caută scuze pentru o zi mai slabă, �ntotdeauna ne place să găsim alibiuri pentru jocul nostru mai slab sau lipsa de inspirație

            Sper ca acest prim turneu de aici să fie startul pentru c�t mai multe turnee mari in această locație, alta mai bună pentru turnee A nemaiexist�nd la ora actuală �n București iar sudul, altădată fruntaș la numărul de turnee mari, duce lipsă acută de turnee A la ora actuală, spre deosebire de alte zone.

            Numai bine, să ne revedem, sper foarte cur�nd, la o nouă cupă Pingpong Shop organizată �n această locație.
            Cafeaua nu a fost la liber; ca ai primit tu și alții fără bani a fost plăcerea noastră.

            Stau și ma gîndesc ca problema e și la mine ca vad si iau totul prea serios, pun accent prea mult pe profesionalism.

            ?n sensul ca eu nu ofer "mici și bere" nu sunt cu mese festive, etc. cu toate ca sunt concursuri pentru amatori si multora le place, si mie îmi place, dar consider ca, ca să progresam, trebuie sa punem accentul mai mult pe calitate și sa fim cât mai stricți în ceea ce ?nseamnă jocul, nu băutură și mîncarea , iar plăcerea sa fie cea de a socializa și de a avea meciuri tari în condiții cât mai bune cu putință.

            Acest turneu nu l-am orgabizat pentru bani, nu am făcut calcule exacte, dar pe repede înainte sunt pe minus vre-o 1000lei ci l-am orgabizat în primul rand pentru mine, sa îmi demonstrez ca putem și noi (eu, Ionuț și Radu) sa ducem un turneu mare la capat, singuri (am văzut echipe și de 10-15 oameni) pentru voi, ca nu cred ca se oferea sa facă cineva în București și pentru regretatul Marcel pentru ca datorita lui am început sa organizez turnee la noi la sala.


            O sa le mai analizez, acum e la cald, probabil o sa mai organizam, momentan trebuie sa ma liniștesc, sa ne odihnim și sa vedem ce ne rezerva viitorul asta pandemic.

            Va salut pe toți și sper sa nu fi supărat multă lume.
            Accept orice critica constructiva!

            Sa aveți un început de săptăm?na bun!






            Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk


            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • Salutare tuturor, in primul rand trebuie sa felicitam si sa incurajam, in continuare, echipa George, Radu si Ionut pentru curajul avut de a organiza un turneu de anvergura.
              Daca suntem corecti, putem observa ca, dupa disparitia TTA, Bucureștiul nu a mai reusit sa capteze atentia iubitorilor si practicantilor tenisului de masa, tocmai pentru ca nimeni nu si-a mai asumat raspunderea... Intr-adevar, mereu vom gasi mici lucruri care pot fi imbunatatite (asa cum, cu sinceritate, a remarcat si George) si am convingerea ca sunt neesentiale daca ne raportam la reusita finala...

              In concluzie, sper sa trecem peste acele "dorinte de a critica ceva", mai ales ca, cinstit, chiar au dus greul "in trei", fara ca noi sa contribuim cu ceva, in afara talentelor noastre de a ridica nivelul jocurilor din turnee... De aceea, imi doresc sa particip, alaturi de familia iubitorilor de tenis de masă, la cat mai multe turnee "A si A+" sprijinindu-i, cel putin moral, pe prietenii nostri George, Radu si Ionut, care isi vor asuma organizarea lor, din ce in ce mai performanta. Hai sa ne bucuram impreuna de tenis de calitate, fiecare dupa talent, putere si vointa!!!
              Cu prietenie si colegialitate, Virgil Ipate

              Comentariu


              • Gata și tricourile Campionilor!

                Felicitări băieți!

                Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk


                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                Comentariu


                • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                  Gata și tricourile Campionilor!

                  Felicitări băieți!

                  Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk
                  Felicitari, arata super!!!
                  Georgica, fa-i unul si lui nea Gigi Spin si ti-l platesc eu. Nu de alta dar nu o sa mai doarma noaptea de acum si pana la TF de grija lui Cristian Docan pt. ca ar putea sa-i sufle tricoul de campeon judetean. Macar sa ramana si el cu ceva. Se pare ca nu ai cum sa-l convingi ca unii oameni ar putea deveni campioni si din intamplare ... dar vorba unui lup: "Nea Gigi e greu de convins, că e mai mult spin.. și foarte rar gigea." (a se vedea si apropourile sale de prin anii trecuti, tot in preajma turneului final)

                  Nea Gigi, tu ce nu intelegi din ce ti-am spus acum ceva timp ca esti blocat in agenda de luni bune? Eu zic s-o lasi asa si sa iei tricoul ...

                  Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                  Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                  Fh: Butterfly Glayzer
                  Bh: Butterfly Glayzer 09C

                  Comentariu


                  • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                    Felicitari, arata super!!!
                    Georgica, fa-i unul si lui nea Gigi Spin si ti-l platesc eu. Nu de alta dar nu o sa mai doarma noaptea de acum si pana la TF de grija lui Cristian Docan pt. ca ar putea sa-i sufle tricoul de campeon judetean. Macar sa ramana si el cu ceva. Se pare ca nu ai cum sa-l convingi ca unii oameni ar putea deveni campioni si din intamplare ... dar vorba unui lup: "Nea Gigi e greu de convins, că e mai mult spin.. și foarte rar gigea." (a se vedea si apropourile sale de prin anii trecuti, tot in preajma turneului final)

                    Nea Gigi, tu ce nu intelegi din ce ti-am spus acum ceva timp ca esti blocat in agenda de luni bune? Eu zic s-o lasi asa si sa iei tricoul ...

                    Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk
                    Foarte frumos, domnule lup moralist care nu joacă cu,, strâmbi,, , trîntești meciurile în grupele superioare când pici cu,, materiale,, poate ?ți dă m?na să vorbești pe unde plătești mesele dar gura trebuie puțin astupata, alo domnii din amatur care vegheati la corectitudinea acestei competiții, unde se pare că există și reglementări referitoare la amendarea celor care fac postări similare cu cele ale tovarășului sursilov, poate luați măsuri!

                    Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Buna seara!
                      Frumos turneu, bine organizat, sala ok din aproape toate punctele de vedere.
                      Se simte bine prezenta unui profesionist in tenisul de masa al amatorilor.
                      Felicitari intregii echipe organizatoare! Va doresc sa va atingeti toate obiectivele propise.
                      Propunerea cu fara apa minerala la turnee, eu consider ca este una foarte buna. (fiecare se poate hidrata cu ce vrea).
                      Cu bine!
                      P.S.: chiar daca am facut reclama la faina aia cu 3 nule , a fost un turnei la care m-am simtit foarte bine.
                      blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                      Comentariu


                      • Se spune ca noaptea este un sfetnic bun.....aiurea.....abia incepe.Pentru ca ma vad direct vizat,am sa incerc un raspuns.Nimeni nu ne obliga sa venim la turnee,o facem pentru anumite motive nu are rost sa dezvoltam.Sunt de acord ca organizatorul isi pune pielea in bat ca totul sa iasa bine si ca exista carcotasi.Durerea mea este alta:comenteaza oameni care habar nu au ce este tenisul de masa,un fel de Yes-meni.Nu incerc sa ma scot pe mine in evidenta dar in februarie 2020 dupa nationalele de la polivalenta noi arbitrii am strans sala,la Izvorani top 12 seniori noi am strans sala,acum doua saptamani la Izvorani tot noi am strans totul.Romanul moare de foame nu si de sete....si apropo nu exista niciun "profi"in zona.Sa auzim numai de misto !

                        Comentariu


                        • Postat în original de florin guluta Vezi post
                          Foarte frumos, domnule lup moralist care nu joacă cu,, str�mbi,, , tr�ntești meciurile �n grupele superioare c�nd pici cu,, materiale,, poate �ți dă m�na să vorbești pe unde plătești mesele dar gura trebuie puțin astupata, alo domnii din amatur care vegheati la corectitudinea acestei competiții, unde se pare că există și reglementări referitoare la amendarea celor care fac postări similare cu cele ale tovarășului sursilov, poate luați măsuri!

                          Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                          Eu zic sa mai studiezi un pic problema inainte sa comentezi... da, sunt moralist si da, la 1-0 pt. Nea Gavrila am lasat paleta jos si am trecut 3-0 pt el pe foaie pt. ca imi era imposibil sa-i fac fata (cred ca e a treia oara). Daca pt. tine asta inseamna meci trantit atunci ai o problema ... cum ti-o rezolvi numai tu stii. Insa, daca mai intrebi un pic prin jurul tau poate vei afla ca am castigat cu 3-0 in fata unui jucator foarte bun care a iesit pe podium si am avut si 2-0 cu Viorel si a reusit sa ma intoarca cu multa ambitie de la acel scor. Repercursiunile au fost ca eu si Nea Gavrila am iesit din superioare si ceilalti doi au mers mai departe... unde vezi tu trantitul sau blatul in toata actiunea mea, numai tu stii ... Dar desi m-a luat capul in acel set cu nea Gavrila si am plecat plin de nervi de la masa de joc, imi aduc aminte ca mi-am cerut scuze fata de acesta dupa cateva minute si i-am explicat ca decat sa ma enervez pt. restul zilei prefer sa ma opresc si poate, poate, voi castiga celelalte meciuri ... si am fost aproape!
                          Asa ca Florine da si tu din gura cand ai o baza reala ca e satula tara asta de bagatori in seama care doar fac afirmatii nefondate.

                          Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                          Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                          Fh: Butterfly Glayzer
                          Bh: Butterfly Glayzer 09C

                          Comentariu


                          • " Stramb '' nu este DL. GaVRILA { Anti, ca si maestrul Simon Csaba ], nici '' Ierbarii'', cei care folosesc '' sandvich '' [ Otilia Badescu ], ETC. Sunt guralivii care se trezesc vorbind, '' CAND NIMIC NU AU A SPUNE ''. Se cred fete LIPICIOASE la public ! Costi ,te rog, nu te face de ras !

                            Comentariu


                            • Felicitări pentru organizare.
                              Totul a fost perfect!
                              La mai multe va doresc
                              Liviu Souca


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Liviu Souca
                              o722565616

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                Se spune ca noaptea este un sfetnic bun.....aiurea.....abia incepe.Pentru ca ma vad direct vizat,am sa incerc un raspuns.Nimeni nu ne obliga sa venim la turnee,o facem pentru anumite motive nu are rost sa dezvoltam.Sunt de acord ca organizatorul isi pune pielea in bat ca totul sa iasa bine si ca exista carcotasi.Durerea mea este alta:comenteaza oameni care habar nu au ce este tenisul de masa,un fel de Yes-meni.Nu incerc sa ma scot pe mine in evidenta dar in februarie 2020 dupa nationalele de la polivalenta noi arbitrii am strans sala,la Izvorani top 12 seniori noi am strans sala,acum doua saptamani la Izvorani tot noi am strans totul.Romanul moare de foame nu si de sete....si apropo nu exista niciun "profi"in zona.Sa auzim numai de misto !
                                Dl Cornel,

                                Nu trebuie sa va simțiți vizat, pur și simplu ati fost cel ce si-a exprimat un punctul de vedere, iar eu auzind de aproape 20 ori acestea am fost nevoit sa ofer un răspuns pentru toți.
                                Sincer din experienta dvs, care este nu mare ci foarte mare, nu ma așteptăm să vedeți acele lucruri ca f9iind probleme, mai ales ca va știu ca veniți de drag pentru noi și pentru acest sport socializand și fiind împreună.
                                Răm?neți aceeași persoana pe care o respect și o apreciez mai mult decât pe alții ca ma știți de cand eram kinder.
                                Au fost mulți care au discutat aceste "probleme" care eu am crezut ca sunt de înțeles, cel puțin cu lumina care chiar nu a ținut de mine cât și cu apa pe care am anuntat-o.

                                Va salut și îmi cer scuze! Chiar nu a fost și nu este nimic personal!

                                Offtopic:
                                Nea Gigi, Costi Sursilov, Florin Guluta, Cristi Docan, va rog sa va "spalati" lucrurile la voi în curte!

                                Noapte buna dragilor!

                                Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk


                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                  " Stramb '' nu este DL. GaVRILA { Anti, ca si maestrul Simon Csaba ], nici '' Ierbarii'', cei care folosesc '' sandvich '' [ Otilia Badescu ], ETC. Sunt guralivii care se trezesc vorbind, '' CAND NIMIC NU AU A SPUNE ''. Se cred fete LIPICIOASE la public ! Costi ,te rog, nu te face de ras !
                                  Mă adresez în continuare conducerii amatur pentru a lua atitudine față de comentariile lupului moralist, mă consider jignit când mă face cineva strâmb, de asemenea când tovarășul nu doarme de grija unui veteran al amaturului care consider că poate să-și facă ce socoteli dorește, încă o dată vă rog să luați măsuri.

                                  Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                    Bucurosi ca am finalizat cel mai mare concurs al nostru !
                                    Multumesc pentru tot baieti, ati fost ireprosabili, iar organizarea a fost pe masura turneului... doar statul la coada inutil de la inceputul turneului a fost un minus, numai 0 "infectati" la acest turneu !

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                      " Stramb '' nu este DL. GaVRILA { Anti, ca si maestrul Simon Csaba ], nici '' Ierbarii'', cei care folosesc '' sandvich '' [ Otilia Badescu ], ETC. Sunt guralivii care se trezesc vorbind, '' CAND NIMIC NU AU A SPUNE ''. Se cred fete LIPICIOASE la public ! Costi ,te rog, nu te face de ras !
                                      Pai tu te-ai facut de ras cu insinuari si figuri la adresa lui Cristi, ca a trantit meciuri ca sa iasa campion judetean. Mai uita-te odata si vezi ca esti campion ... dormi liniștit...
                                      Ps. Ma intreb cate sfori ai tras sa se afiseze acum clasamentul TF ... ca ai fi in stare
                                      Pacat de varsta pe care o ai ... fii sigur ca am sa te croiesc ori de cate ori o vei lua pe aratura ... trei sute si ceva de turnee nu iti scuza comportamentul de la masa de joc si insinuarile nefondate dar cu subinteles sau "destepte" cum le consideri tu ...

                                      Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                                      Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                                      Fh: Butterfly Glayzer
                                      Bh: Butterfly Glayzer 09C

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                        Dl Cornel,

                                        Nu trebuie sa va simțiți vizat, pur și simplu ati fost cel ce si-a exprimat un punctul de vedere, iar eu auzind de aproape 20 ori acestea am fost nevoit sa ofer un răspuns pentru toți.
                                        Sincer din experienta dvs, care este nu mare ci foarte mare, nu ma așteptăm să vedeți acele lucruri ca f9iind probleme, mai ales ca va știu ca veniți de drag pentru noi și pentru acest sport socializand și fiind �mpreună.
                                        Răm�neți aceeași persoana pe care o respect și o apreciez mai mult dec�t pe alții ca ma știți de cand eram kinder.
                                        Au fost mulți care au discutat aceste "probleme" care eu am crezut ca sunt de �nțeles, cel puțin cu lumina care chiar nu a ținut de mine c�t și cu apa pe care am anuntat-o.

                                        Va salut și �mi cer scuze! Chiar nu a fost și nu este nimic personal!

                                        Offtopic:
                                        Nea Gigi, Costi Sursilov, Florin Guluta, Cristi Docan, va rog sa va "spalati" lucrurile la voi �n curte!

                                        Noapte buna dragilor!

                                        Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk
                                        Scuze Georgica, ma opresc!

                                        Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                                        Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                                        Fh: Butterfly Glayzer
                                        Bh: Butterfly Glayzer 09C

                                        Comentariu


                                        • Nici eu nu ii voi raspunde [ NICI MACAR LA TELEFON ].

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                            Dl Cornel,

                                            Nu trebuie sa va simțiți vizat, pur și simplu ati fost cel ce si-a exprimat un punctul de vedere, iar eu auzind de aproape 20 ori acestea am fost nevoit sa ofer un răspuns pentru toți.
                                            Sincer din experienta dvs, care este nu mare ci foarte mare, nu ma așteptăm să vedeți acele lucruri ca f9iind probleme, mai ales ca va știu ca veniți de drag pentru noi și pentru acest sport socializand și fiind împreună.
                                            Răm?neți aceeași persoana pe care o respect și o apreciez mai mult decât pe alții ca ma știți de cand eram kinder.
                                            Au fost mulți care au discutat aceste "probleme" care eu am crezut ca sunt de înțeles, cel puțin cu lumina care chiar nu a ținut de mine cât și cu apa pe care am anuntat-o.

                                            Va salut și îmi cer scuze! Chiar nu a fost și nu este nimic personal!

                                            Offtopic:
                                            Nea Gigi, Costi Sursilov, Florin Guluta, Cristi Docan, va rog sa va "spalati" lucrurile la voi în curte!

                                            Noapte buna dragilor!

                                            Trimis de pe al meu SM-G988B folosind Tapatalk
                                            Si eu va iubesc.....dar fara apa nu se poate traii !

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                                              Eu zic sa mai studiezi un pic problema inainte sa comentezi... da, sunt moralist si da, la 1-0 pt. Nea Gavrila am lasat paleta jos si am trecut 3-0 pt el pe foaie pt. ca imi era imposibil sa-i fac fata (cred ca e a treia oara). Daca pt. tine asta inseamna meci trantit atunci ai o problema ... cum ti-o rezolvi numai tu stii. Insa, daca mai intrebi un pic prin jurul tau poate vei afla ca am castigat cu 3-0 in fata unui jucator foarte bun care a iesit pe podium si am avut si 2-0 cu Viorel si a reusit sa ma intoarca cu multa ambitie de la acel scor. Repercursiunile au fost ca eu si Nea Gavrila am iesit din superioare si ceilalti doi au mers mai departe... unde vezi tu trantitul sau blatul in toata actiunea mea, numai tu stii ... Dar desi m-a luat capul in acel set cu nea Gavrila si am plecat plin de nervi de la masa de joc, imi aduc aminte ca mi-am cerut scuze fata de acesta dupa cateva minute si i-am explicat ca decat sa ma enervez pt. restul zilei prefer sa ma opresc si poate, poate, voi castiga celelalte meciuri ... si am fost aproape!
                                              Asa ca Florine da si tu din gura cand ai o baza reala ca e satula tara asta de bagatori in seama care doar fac afirmatii nefondate.

                                              Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk
                                              Din ce citesc aici înteleg că ai abandonat un meci, si mai înțeleg că ai trecut de gr sup. Greșit! Abandonul unui meci se penalizează cu înfrângeri pe linie . Acum clasamentul este actualizat, nu mai putem face nimic. Costică, nu cred că nu cunoști regulamentul..
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                                                Eu zic sa mai studiezi un pic problema inainte sa comentezi... da, sunt moralist si da, la 1-0 pt. Nea Gavrila am lasat paleta jos si am trecut 3-0 pt el pe foaie pt. ca imi era imposibil sa-i fac fata (cred ca e a treia oara). Daca pt. tine asta inseamna meci trantit atunci ai o problema ... cum ti-o rezolvi numai tu stii. Insa, daca mai intrebi un pic prin jurul tau poate vei afla ca am castigat cu 3-0 in fata unui jucator foarte bun care a iesit pe podium si am avut si 2-0 cu Viorel si a reusit sa ma intoarca cu multa ambitie de la acel scor. Repercursiunile au fost ca eu si Nea Gavrila am iesit din superioare si ceilalti doi au mers mai departe... unde vezi tu trantitul sau blatul in toata actiunea mea, numai tu stii ... Dar desi m-a luat capul in acel set cu nea Gavrila si am plecat plin de nervi de la masa de joc, imi aduc aminte ca mi-am cerut scuze fata de acesta dupa cateva minute si i-am explicat ca decat sa ma enervez pt. restul zilei prefer sa ma opresc si poate, poate, voi castiga celelalte meciuri ... si am fost aproape!
                                                Asa ca Florine da si tu din gura cand ai o baza reala ca e satula tara asta de bagatori in seama care doar fac afirmatii nefondate.

                                                Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk
                                                Costi cred ca le dai prea multa atenție unor instigatori,avocati ai poporului,persoane cărora le plac divergentele si care se baga pe unde apuca doar doar sa stârnească o cearta ....toată lumea știe deja ca la orice conflict sau orice alta neînțelegere... la baza lor stau aceleași persoane .. lasă.i în plata domnului...e pierdere de timp!!

                                                Totodata Felicitări echipei Andro!!!
                                                Este o bucurie sa avem oameni care se implica și cu timpul toate vor fi mult mai bune,trebuie sa avem răbdare!
                                                Va salut,
                                                O zi faina !!

                                                Trimis de pe al meu SM-A515F folosind Tapatalk

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X