Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri fata BH

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri fata BH

    Doresc sa imi schimb fata actuala de BH (Donic Coppa X1 Platin). As dori o fata cu Throw Angle medium spre high, buretele sa aiba duritate medium spre hard si viteza putin mai mica ca si fata amintita adineaori. Astept pareri.

  • #2
    Ati descris Tenergy-ul 05 dar o varianta mai buna la pret e DONIC ACUDA S1
    Ultima editare de Cosnic; 19.iun.2012, 15:44.
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

    Comentariu


    • #3
      nu prea agreez fetele de la butterfly (prea piperate pentru ce ofera). M-am gandit la un rakza 7 , xiom omega 4 europe, acuda s1.
      Un factor important in alegerea fetei este felul in care se comporta la condens.

      Comentariu


      • #4
        Coppa X1 Platin are viteza muuuuult mai mica decat Acuda S1. (verificat din proprie experienta). Deci Acuda S1 ar iesi din ecuatie. Ti-as recomanda xiom Vega Pro. Medium High throw angle, burete medium tare, viteza mai mica decat x1 platin.

        Comentariu


        • #5
          pana acum am jucat doar cu fete max (2.2). M-ar tenta un 2.0 pentru BH. Sunt diferente mari intre 2.2 si 2.0?

          Comentariu


          • #6
            insesizabile (dupa parerea mea) Singura diferenta pe care am simtit-o este la capace si smashuri. grosimea 2.0 este mai iertatoare la capace si smashurile merg mai bine!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Vass Alexander Vezi post
              Doresc sa imi schimb fata actuala de BH (Donic Coppa X1 Platin). As dori o fata cu Throw Angle medium spre high, buretele sa aiba duritate medium spre hard si viteza putin mai mica ca si fata amintita adineaori. Astept pareri.
              DONIC BARACUDA se incadreaza la cerintele tale.

              Comentariu


              • #8
                am avut baracuda big slam pe bh si nu m-am putut impaca deloc cu ea. Nu mai doresc baracuda cat traiesc. )

                Comentariu


                • #9
                  Donic Accuda S2 sau S3.
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    donic traction ms pro... nu s-a mai amintit de fata asta... superba ... toata lumea cu acuda ca e mai noua :P ... sau traction ms soft pt bh e superba
                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                    Comentariu


                    • #11
                      Palio Thors se apropie si nu e excesiv de scumpa.
                      http://www.tabletennisdb.com/rubber/palio-thors.html
                      Blitz e si ea foarte buna; putin mai rapida decat Thors, dar tot binisor sub X1 Turbo Platin.
                      http://www.tabletennisdb.com/rubber/palio-blitz.html
                      DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
                      Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

                      Comentariu


                      • #12
                        Sunt confuz, mie X1 turbo imi pare destul de lenta si fara spin... cu Blitz dau mult mai tare, o fi de la mine...
                        Si ca sa nu poluez topicul, cauta de proba un Sigma Euro. Sau de ce nu Rakza7
                        Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                        BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X