Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Callatis 2012-Editia I - 30 iunie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Asta e... Te prind eu!!
    Ai o bere de la Dl. Dinu Gheorghe.

    Comentariu


    • asta este Dragos...., poate in Septembrie bem o bere cu toti...
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • Se retrage si Lungu Cosmin

        Comentariu


        • Se tot retrag jucatorii... la fel face, cu regret, si Constantinescu Marius... Eu pe cine mai bat?
          Iulian Toma

          Comentariu


          • Boaca Valentin open
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu


            • aloha dragilor.......de ce mama zmeului m-i sa stricat baza de calculator tocmai acum,cind ,,,eu stiind ca un turneu A are cel putin 160 de locuri,ma trezesc in afara listei aproape la jumatatea listei...adica pe afara..,,Astept turneul asta de un an si teapa,,,exact ca Gioana la prezidentiale...Eu sint intr-o deruta totala..presupunind ca se vor retrage cinci din lista, iar asta se intimpla joi sau vineri nu mai am cum pleca,,,de obicei imi iau biletele de drum si cazarea inainte cu o saptamina,..Daca conducerea superioara are in vedere ceva locuri libere ca la orice turneu anunta-ti si doritorii.Daca nu asta e ne-om vedea in Septembrie daca nu intervine cine stie ce ....dar ma gindesc ca pina atunci e gata si Olimpiada....Dragilor de departe din Ardeal,,acelas salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL

              Comentariu


              • Postat în original de andu Vezi post
                se inscrie: Teodorescu andu - Curtea de Argeș.
                Multumesc.
                Geo Zavricescu nu-i cert ca participare,as dori sa stiu daca in acest caz(de neparticipare) locul lui poate fi inlocuit de Andu Teodorescu..tot Curtea de Argeș.
                Multumesc.

                Comentariu


                • Chiar si doua. De preferat la cetatea Mariei Sale (NORDIANA)... Multumiri pentru promptitudine.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cosmin L Vezi post
                    Se retrage si Lungu Cosmin
                    Te asteptam in septembrie.
                    Acum, in locul tau, Philippe Lesprit

                    Comentariu


                    • Postat în original de dr.Toma Vezi post
                      Se tot retrag jucatorii... la fel face, cu regret, si Constantinescu Marius... Eu pe cine mai bat?
                      Pe...Migea Cornel. El il inlocuieste pe Dl. Constantinescu.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                        Geo Zavricescu nu-i cert ca participare,as dori sa stiu daca in acest caz(de neparticipare) locul lui poate fi inlocuit de Andu Teodorescu..tot Curtea de Argeș.
                        Multumesc.
                        Salut, Vali!
                        Inlocuirile se fac strict in ordinea listei de asteptare.
                        Va asteptam!

                        Comentariu


                        • Postat în original de gipsy king Vezi post
                          aloha dragilor.......de ce mama zmeului m-i sa stricat baza de calculator tocmai acum,cind ,,,eu stiind ca un turneu A are cel putin 160 de locuri,ma trezesc in afara listei aproape la jumatatea listei...adica pe afara..,,Astept turneul asta de un an si teapa,,,exact ca Gioana la prezidentiale...Eu sint intr-o deruta totala..presupunind ca se vor retrage cinci din lista, iar asta se intimpla joi sau vineri nu mai am cum pleca,,,de obicei imi iau biletele de drum si cazarea inainte cu o saptamina,..Daca conducerea superioara are in vedere ceva locuri libere ca la orice turneu anunta-ti si doritorii.Daca nu asta e ne-om vedea in Septembrie daca nu intervine cine stie ce ....dar ma gindesc ca pina atunci e gata si Olimpiada....Dragilor de departe din Ardeal,,acelas salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL
                          Fiind al 6-lea pe lista de asteptare, eu zic ca puteti juca.
                          Deja au inceput retragerile...

                          Comentariu


                          • Se retrage:
                            Zavricescu George-Curtea de Argeș

                            Comentariu


                            • Postat în original de amedeo Vezi post
                              Cam in halul asta arata sala...[ATTACH=CONFIG]2616[/ATTACH]
                              mulțumesc pentru poza!....iar am un „cui” în inima... nu știu zau cum l-oi scoate

                              Comentariu


                              • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                Se retrage:
                                Zavricescu George-Curtea de Argeș
                                In locul lui, Presura Eugen.

                                Comentariu


                                • Postat în original de gipsy king Vezi post
                                  aloha dragilor.......de ce mama zmeului m-i sa stricat baza de calculator tocmai acum,cind ,,,eu stiind ca un turneu A are cel putin 160 de locuri,ma trezesc in afara listei aproape la jumatatea listei...adica pe afara..,,Astept turneul asta de un an si teapa,,,exact ca Gioana la prezidentiale...Eu sint intr-o deruta totala..presupunind ca se vor retrage cinci din lista, iar asta se intimpla joi sau vineri nu mai am cum pleca,,,de obicei imi iau biletele de drum si cazarea inainte cu o saptamina,..Daca conducerea superioara are in vedere ceva locuri libere ca la orice turneu anunta-ti si doritorii.Daca nu asta e ne-om vedea in Septembrie daca nu intervine cine stie ce ....dar ma gindesc ca pina atunci e gata si Olimpiada....Dragilor de departe din Ardeal,,acelas salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL
                                  ar trebui ca organizatorii sa mareasca numarul de participanti.anumite persoane ar putea avea o cadere nervoasa neavand loc la masa si isi pot trage un glonte in fular pe sezlon.
                                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de gipsy king Vezi post
                                    aloha dragilor.........,,Astept turneul asta de un an si teapa,,,exact ca Gioana la prezidentiale.......LONG LIVE ROCK AND ROLL
                                    Sa fie vreo Mihaela la mijloc ?


                                    Gipsy king, se vor mai retrage cativa intre timp si probabilitatea e mare ca sa prinzi un locusor la acest concurs... SA NE REVEDEM !!!
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Oanes Gabi din Focșani.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Sorin Iancu Vezi post
                                        Cu speranta unui loc in plus ...Sorin Iancu - SIBIU - Open (sau Amatori)
                                        Reminder " amedeo "
                                        Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                        DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                        Just do it !

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                                          Se retrage Oanes Gabi din Focșani.
                                          OK! In locul lui, Presura Marian.

                                          Comentariu


                                          • Verificam si corectam listele... Daca ne scapa ceva, spuneti-ne!

                                            Comentariu


                                            • Pe 22.06.2012 Dl.Enciu Alexandru l-a inscris pe Mihalcea Dumitru la ''open''.Prin urmare, pe lista de asteptare, Mihalcea este inaintea lui Lesprit si a lui Migea Cornelus-cel mai mare bataus.
                                              Cu scuzele cuvenite, facem urmatoarele corectii:
                                              -in locul lui Lungu Cosmin, joaca Mihalcea Dumitru;
                                              -in locul lui Constantinescu Marius, joaca Philippe Lesprit.
                                              Cand apare Bila pe aici, ii transmit ''felicitarile'' Dumneavoastra. Azi ne apara de pe mare...

                                              Comentariu


                                              • Marin Floricel se retrage ,probleme de serviciu,un turneu cu multe reusite!

                                                Comentariu


                                                • Las si eu locul unei tinere sperante. Matei Dumitru se retrage.

                                                  Comentariu


                                                  • S-ar inscrie si Roca Marian-CT, care apare vineri din voiaj... nu stiu care mai este situatia cu locurile disponibile la amatori, sa stiu ce-i transmit!
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X