Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa IHR, Târgoviște - 18.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ca de obicei, un turneu reusit, cu multe meciuri frumoase, din care sunt multe de invatat.
    Am avut deosebita placere sa joc atat cu dl. Adi Lazaroiu, cat si cu dl. Manoiu.... jucatori buni, de clasa. Sper sa ne mai intalnim.
    Puiul la jar a fost bun, dar s-a ferit destul de mult din calea topspinului meu...poate data viitoare...
    Felicitari castigatorilor si onoare participantilor.
    Seara buna!

    Comentariu


    • Finala O/E in format 4K (cand s-o gandi YT sa dea drumul la rezolutie...) :

      Comentariu



      • Blade - Timo Boll ZLF - OFF
        FH - Xiom Sigma II Pro
        BH- Xiom Sigma II Pro

        Comentariu



        • image hosting
          Blade - Timo Boll ZLF - OFF
          FH - Xiom Sigma II Pro
          BH- Xiom Sigma II Pro

          Comentariu


          • Mulțumim tuturor participanților!!!
            Ne bucurăm să avem parte de oameni de calitate, care ne fac să punem mai mult suflet în organizarea acestor turnee!!!
            Să ne revedem sănătoși, dragi amaturisti!!!
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • Multumiri Manoiu si Darmaz pentru organizare, nu au fost timpi morti, chiar daca s-a inceput la 14 s-a terminat in timp util (cel putin pt. mine si cat pot duce eu). Atmosfera calda de toamna, foarte frumos ca de fiecare data la Targoviște, eu m-am simtit bine. Ramane un singur regret pentru mine, al "puiului cald la jar" care ar fi avut alt gust la fata locului decat mancat acasa. Multumesc pe calea asta lui Cristi Docan care s-a de la o vreme mananca sendvish pe rever , asa ca mi-a cedat mie puiul cumparat de el si care tocmai a fost sacrificat in farfurie cu o bere in fata + pozele de la turneu + finala filmata de la O/E. Bravo finalistilor, un joc foarte bun, felicitari Secu pentru taria de caracter de a ramane in meci pana la ultima minge (ma refer la ultimele 3 meciuri inclusiv finala )

              Comentariu


              • Mulțumesc pentru încurajări. Azi am avut mult noroc. Felicitări organizării, Claudiu și Darmaz o treaba foarte profi. La mai multe

                Comentariu


                • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
                  Mulțumim tuturor participanților!!!
                  Ne bucurăm să avem parte de oameni de calitate, care ne fac să punem mai mult suflet în organizarea acestor turnee!!!
                  Să ne revedem sănătoși, dragi amaturisti!!!
                  Când organizatorii sunt oameni de calitate și participanții se străduiesc să fie pe măsură. Oameni de valoare. Sa joc la Targoviște (inclusiv Fieni ) e o mare placere pentru mine, indiferent de rezultat. Țineți-o tot asa.

                  Comentariu


                  • Subscriu la cele de mai sus .Felicitari tuturor***

                    Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Finala amatori/Hobby Baicu Claudiu - Dorin Pătrașcu Filmare



                      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                      Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                      FH: Donic Bluefire JP 01 max
                      BH:Yasaka Rakza X max

                      Comentariu


                      • Postat în original de ivamaistru Vezi post
                        Finala amatori/Hobby Baicu Claudiu - Dorin Pătrașcu Filmare



                        Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
                        Am vazut finalul LIVE si va asigur ca meciul a fost super ! Pentru cei din categorie si nu numai merita urmarita !

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X