Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

timo boll tricarbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • timo boll tricarbon

    Buna ziua,as vrea sa stiu daca este buna aceasta conbinatie de fete pe un lemn bty timo boll tricarbon off+ : pe backhand-yasaka markV soft,forehand:dhs hurricane 3.As dori niste pareri de la persoanele care au incercat acest lemn si aceste fete,multumesc anticipat.
    Butterfly Jonyer-h OFF
    FH: Butterfly Bryce Speed
    BH: Xiom Omega IV pro

  • #2
    Ti-as propune ceva mai lent pe rever.Lemnul este foarte rapid si greu de controlat!

    Comentariu


    • #3
      pai markV soft cred ca e destul de lenta nu?
      Butterfly Jonyer-h OFF
      FH: Butterfly Bryce Speed
      BH: Xiom Omega IV pro

      Comentariu


      • #4
        V-as sugera si eu un lemn tot cu carbon dar mai soft si cu mai mult control,deoarece daca nu aveti o tehnica impecabila este apropae imposibil de controlat acel lemn in timpul unui meci.
        Exista alternative mult mai bune care se potrivesc cu fetele enumerate de dumneavoastra:Ma Lin Carbon,Ma lin Soft Carbon,Donic Burn Off-,Sau Off,Donic Ovtcharov Soft Carbon,Balsa Carbon X5,Nittaku Septear,si lista poate continua
        Oricum in concluzie o paleta trebuie sa fie echilibrata,atat a vitezei lemnului cat si a duritatii buretelui fetelor.
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Depinde de stil, dar in mod normal lemnul este incontrolabil.

          Comentariu


          • #6
            pai o tehnica impecabila nu am,dar cred ca as putea sa ma obisnuiesc.Am asamblat paleta,este destul de echilibrata in greutate.O sa incerc asa,iar daca nu o sa imi placa,o sa tin cont de sfaturile voastre,multumesc
            Butterfly Jonyer-h OFF
            FH: Butterfly Bryce Speed
            BH: Xiom Omega IV pro

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X