Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "Nicușor Bulubașa", Comănești (BC) - 9.10.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dyux Vezi post
    Am și eu o întrebare pentru organizatori.Cand se actualizează listele de înscrieri? Am făcut câteva înscrieri duminică și nu se mișcă nimic încă după 3 zile .Suntem probabil pe lista de așteptare sau nu să știm cum ne organizăm.
    Bună dimineața! ...abia astăzi voi posta listele după ultima actualizare a clasamentului!...datorită unor erori/bug-uri din fișierul excel prin intermediul căruia se introduc datele și se actualizează înscrierile, nu am mai urcat pe forum listele actualizate deoarece acestea nu se afișau corect!..până spre seară veți vedea pe forum toate listele cu cei înscriși de la toate categoriile!...între timp unii oameni mai și muncesc!....iar unii au chiar două job-uri, așa ca mine!...deci sunt zile în care nu am mai avut timpul să mă ocup de aceste actualizări ale listelor de înscriși!....toți cei care v-ați înscris după postul 169 unde am urcat listele sub formă de poze, vă veți regăsi pe listele actualizate de astăzi!...vă rog să aveți răbdare și astfel totul va fi în regulă!....vă doresc tuturor mult succes și vă așteptăm cu drag la turneul de la Comănești!
    [ SILVIU BULIGA - (nu doar) organizator tehnic ]
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

    Comentariu


    • Salutare!!! Intrebare: de ce Elitul nu beneficiază de grupe superioare??? Păi dacă faci turneul fără grupe superioare, il faci pt toate cele patru categorii , nu așa este corect??? Observ că două dintre categorii au iar celelalte două, Nu.
      PS: Dacă vă hotăr?ți să introduceți superioare la Elite, mă voi înscrie și eu.
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • IANOS VALENTIN, din Suceava, la avansați. Mulțumesc.

        Comentariu


        • Buna dimineata ! Nazaret Alexandru din Bacău inscris la postarea 163 , avansati nu apare pe listele actualizate ! Poate se poate rectifica ! Multumesc !

          Comentariu


          • Se înscrie Drăgănescu Ștefan Bogdan din Pașcani la avansați.

            Comentariu


            • O mică greseala ...înscrierea cu nr 194 (din câte știu eu ) ,este înaintea nr 195 ..numai ca pe lista de așteptare la elite este tocmai invers ..multumim si va rog sa refafaceti lista de așteptare ..

              Comentariu


              • Se retrage Marin Bogdan Mihail Hobby. Mulțumesc

                Comentariu


                • Albu Constantin ,Cotoara Toader,suceava,avansati daca o mai fi loc multumim

                  Comentariu


                  • Moldovan Horvath Csaba -Tg Mureș la elite
                    lemn Primorac carbon
                    fete Andro Rasanter R42 ultramax

                    Comentariu


                    • Se inscrie Finna Gabor - Targu Secuiesc - Elite

                      Comentariu


                      • Mirt Alexandru - Pascani - Open

                        Comentariu


                        • Moca Vasile, București, Open

                          Comentariu


                          • Se retrage Bucurel Claudiu-H
                            Blade-Xiom Stradivarius
                            Fh+Bh Tenergy 05

                            Comentariu


                            • Corbu Darius Elite

                              Sent from my GM1900 using Tapatalk

                              Comentariu


                              • Buna seara,
                                P?rvu Cornel - Avansați P?rvu Patrick - Hobby

                                Comentariu



                                • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
                                  Ca urmare a noilor reglementări introduse de Guvernul României care fac referire la desfășurarea competițiilor sportive, precizăm că turneele se pot desfășura în continuare, fără spectatori, conform legislației în vigoare și în conformitate cu ratele de incidență din fiecare localitate organizatoare după cum urmează:
                                  a) sub 6, accesul tuturor (personal administrativ și jucători) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
                                  - prezentarea certificatului verde;
                                  - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
                                  - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției (În cazul în care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea în sală);
                                  b) peste 6, pot participa exclusiv persoanele care posedă certificat verde.
                                  Vă reamintim că în interiorul sălilor de sport, precum și în alte încăperi, este obligatorie purtarea măștilor de protecție, cu excepția persoanelor care se află la masa de joc.


                                  Comentariu


                                  • Organizatorii au decis să mai adauge 4 mese și să suplimenteze fiecare categorie cu încă o grupă de 6.

                                    Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

                                    Blade: Xiom Strato
                                    FH: Tenergy 05
                                    BH: Tenergy 05

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Miklos Botond - Avansati, M-ciuc.

                                      Comentariu


                                      • Buna ziua ! Nu stiu de ce sau cum Nazaret Alexandru tot coboara pe lista de asteptare avansati . Daca iin postarea dvs. 169 el era in urma lui Apostu Lucian , intre timp a mai coborat vreo 7 locuri !

                                        Comentariu


                                        • Se retrage din Bacău , Nazaret Alexandru - avansati ! Mult succes tuturor !

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Leteanu Marius, din Bacău.
                                            Nittaku Acoustic
                                            FH - Xiom Omega V Tour
                                            BH - Xiom Omega V Tour

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Petho Mihaly JR de pe lista de asteptare din categoria Open, Racosul de Sus.

                                              Comentariu


                                              • Referitor la cei care au nevoie de teste rapide, detinem noi și desigur avem personal calificat.Toată lumea trebuie să fie în regulă referitor la normele Covid. Nu uitați documentele doveditoare legate de această regulă. Mulțumesc

                                                Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

                                                Blade: Xiom Strato
                                                FH: Tenergy 05
                                                BH: Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • Buna ziua
                                                  Se retrage Eusebiu Lovin - OPEN.
                                                  Mulțumesc!

                                                  Comentariu


                                                  • Sunt bune și testele cu 72 de ore înainte de turneu?
                                                    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                                    fh tenergy 05
                                                    bh rakza 7 soft

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X