Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dumbrăvița (TM) - 06.11.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk


    Ultima editare de cara; 03.nov.2021, 12:51.

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de Matei Alin Vezi post

      Imi cer scuze ca insist dar este vorba despre Istrate Cristian, Nr. 1 la Open care s-a inscris ieri la ora 14:00 ! Nu cred ca nu apare in clasament. In plus nu s-a mai inscris nici o alta persoana cu acest nume.
      Inscrierile se fac in felul urmator:
      “nume prenume, oras, categorie”.
      Acesta este motivul pt care un jucator inscris in modul “ prenume nume” este neidentificabil in clasament , si implicit, trecut cu mp 0.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • #78
        Dospinescu George - Sibiu - Open

        Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Matei Alin Vezi post

          Imi cer scuze ca insist dar este vorba despre Istrate Cristian, Nr. 1 la Open care s-a inscris ieri la ora 14:00 ! Nu cred ca nu apare in clasament. In plus nu s-a mai inscris nici o alta persoana cu acest nume.
          Nu cred că s-a înscris Istrate Cristian, poate s-a înscris Cristian Istrate, care probabil o fi una si aceiași persoană cu cel care mi-a spus că mereu se înscrie invers si nu avem ce sa-i facem, iar eu i-am spus că mereu o să aibă probleme.

          Mai este cineva la acest turneu care s-a inscris invers? ...si daca ar fi, omul mai greseste, dar nu o face cu intentie.

          Cristian Istrate (jucator nou) nu are drept de joc decat la Hobby sau o categ mai sus. Vad ca este inscris corect, la avansati. Mai rau este ca daca la sala este identificat ca Istrate Cristian, nu joacă nici la avansati, joaca pe CFR.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de GeluBv Vezi post

            Nu cred că s-a înscris Istrate Cristian, poate s-a înscris Cristian Istrate, care probabil o fi una si aceiași persoană cu cel care mi-a spus că mereu se înscrie invers si nu avem ce sa-i facem, iar eu i-am spus că mereu o să aibă probleme.

            Mai este cineva la acest turneu care s-a inscris invers? ...si daca ar fi, omul mai greseste, dar nu o face cu intentie.

            Cristian Istrate (jucator nou) nu are drept de joc decat la Hobby sau o categ mai sus. Vad ca este inscris corect, la avansati. Mai rau este ca daca la sala este identificat ca Istrate Cristian, nu joacă nici la avansati, joaca pe CFR.
            Va multumesc pentru lamuriri atat dumneavostra cat si lui dani 0205. Faptul ca este obligatoriu sa te inscrii cu nume si prenume si nu invers, este un detaliu foarte important pe care eu cel putin, nu l-am stiut, chiar daca tot timpul m-am inscris corect, probabil mai sunt persoane care nu stiu cat de important este ca atunci cand te inscrii, sa te inscrii cu "Nume Prenume" si nu invers. Cum am spus, faptul ca l-am vazut inscris la Avansati si nu la Open, mi-a atras atentia si am crezut ca este o greseala, nu am incercat sa fiu avocatul lui, nu-l cunosc personal, insa acum, am inteles ca nu este nici o greseala ! Imi cer scuze inca o data daca am creat vreo stare neplacuta cuiva ! O zi buna tuturor si sa ramanem toti sanatosi !

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de Matei Alin Vezi post

              .... Faptul ca este obligatoriu sa te inscrii cu nume si prenume si nu invers, este un detaliu foarte important pe care eu cel putin, nu l-am stiut, chiar daca tot timpul m-am inscris corect, probabil mai sunt persoane care nu stiu cat de important este ca atunci cand te inscrii, sa te inscrii cu "Nume Prenume" si nu invers. ....i !
              Tot raul spre bine, asa afla si altii ca inscrierea se face cu numele exact cum este inscris in clasament. Pe ici pe colo se mai ratacesc cateva nume, dar pana la Istrate nu am auzit pe nimeni sa-i fie rusine cu numele in fata.
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #82
                Ma retrag Fulop Attila Aiud avansat
                Un turneu reusit si sanatate multaaa va doresc.

                Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #83
                  se retrage Dobinda Dinu si Dobinda Alexandru..Avansati..lipsa vaccin..

                  Comentariu


                  • #84
                    Susman Dan - Alba Iulia- Avansati
                    Susman Alexandru - Alba Iulia - Hobby

                    Comentariu


                    • #85
                      Se retrage Dinu Gheorghe / București / Open. Succes participantilor !

                      Comentariu


                      • #86
                        Din păcate a intervenit ceva și sunt nevoit să mă retrag: Dospinescu George - Open.

                        Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #87
                          se retrage Moca Vasile, open

                          Comentariu


                          • #88
                            Se (re)inscrie Boznea Daniel din Deva la open.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #89
                              Vuca Adrian/Berzovia/Open

                              Comentariu


                              • #90
                                Se retrage Jurje Alex - Almasu Mare - Elite
                                In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                Dalai Lama

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de dani 0205 Vezi post
                                  Se (re)inscrie Boznea Daniel din Deva la open.


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Ankar Wasim..Timișoara.. avansati

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Stoica Mihai-Hateg-open
                                      Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                      FH:Xiom Vega Japan
                                      BH:Xiom Vega Europe

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Bozosan Petre avansați

                                        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de Kralizec Vezi post
                                          Cristian Istrate nu apare in clasament, de asta e trecut ca nou. Apare, insa, altcineva care ar trebui sa aiba bunul simt si sa ne respecte pe toti si sa se inscrie asa cum o facem toti ceilalti, adica nume si prenume.
                                          Pacat ca te cobori atat de jos.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de Matei Alin Vezi post

                                            Va multumesc pentru lamuriri atat dumneavostra cat si lui dani 0205. Faptul ca este obligatoriu sa te inscrii cu nume si prenume si nu invers, este un detaliu foarte important pe care eu cel putin, nu l-am stiut, chiar daca tot timpul m-am inscris corect, probabil mai sunt persoane care nu stiu cat de important este ca atunci cand te inscrii, sa te inscrii cu "Nume Prenume" si nu invers. Cum am spus, faptul ca l-am vazut inscris la Avansati si nu la Open, mi-a atras atentia si am crezut ca este o greseala, nu am incercat sa fiu avocatul lui, nu-l cunosc personal, insa acum, am inteles ca nu este nici o greseala ! Imi cer scuze inca o data daca am creat vreo stare neplacuta cuiva ! O zi buna tuturor si sa ramanem toti sanatosi !
                                            Salut dl Alin, tu a-i sesizat perfect,
                                            nu sunt inscris "corect" pentru ca unii din "conducerea" amatur ( daca acesta conducere se ocupa de astfel de lucruri minore e foarte trist) care au cutitul in mana incearca sa te "faulteze" ! De ce fac acest lucru ? simplu... pentru CA POT. Este o rautate de-a dlor. V. V. sa intelegi mai bine despre ce este vorba. In rest sa ne auzim sanatosi. Se retrage ISTRATE de la acest turneu... care ISTRATE ? ...pai ISTRATE cel din fotografie ! Le doresc colegilor un turneu reusit !

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Bucur Dan din Cisnadie-open

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de Kralizec Vezi post
                                                Cristian Istrate nu apare in clasament, de asta e trecut ca nou. Apare, insa, altcineva care ar trebui sa aiba bunul simt si sa ne respecte pe toti si sa se inscrie asa cum o facem toti ceilalti, adica nume si prenume.
                                                Pacat ca te cobori atat de jos.
                                                Buna seara.
                                                Un pic in afara topic-ului.
                                                De-a lungul timpului (inclusiv la turneele din anul 2021) am vazut o multime de inscrieri de genul "vin si io", care nu au fost "sanctionate" nici de organizatorii locali si nici de catre conducerea Amatur.
                                                Nu sunt un sustinator al d-lui Istrate, dar corect este ca regulile sa fie aplicate tuturor participantilor, fara discriminare.
                                                Altfel, cu parere de rau ca nu pot participa, am convingerea ca va fi un turneu cel putin la fel de frumos ca cele la care am reusit sa particip in acest an,
                                                Multa sanatate tuturor!

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Inscrieri Elite (06.11.2021, ora 08:00) - 19:43:57 - v5.3 / cls_2021-nov

                                                  1. Mutrescu Eugen, Timișoara, 2 - 48,82 - EW
                                                  2. Roman Bogdan, Arad, 35 - 46,31 - E
                                                  3. Savu Cristian, Oradea, 23 - 40,91 - E
                                                  4. Put Gabriel, Oravita, 107 - 40,29 - E
                                                  5. Pavel Calin, Hunedoara, 191 - 38,89 - E
                                                  6. Craciun Calin, Oradea, 32 - 37,79 - E
                                                  7. Verdet Adrian, Timișoara, 42 - 37,2 - EW
                                                  8. Curut Gabriel, Timișoara, 203 - 36,88 - E
                                                  9. Frunza Alexandru, Timișoara, 56 - 36,8 - E
                                                  10. Tic Ioan, Oradea, 15 - 36,66 - E
                                                  11. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 94 - 36,16 - E
                                                  12. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 33 - 36,03 - E
                                                  13. Codau Vlad, Oradea, 182 - 35,66 - E
                                                  14. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 321 - 34,54 - E
                                                  15. Grubacichi Marius, Timișoara, 186 - 33,61 - E
                                                  16. Mihalescu Dinu, Timișoara, 43 - 33,37 - EW
                                                  17. Vaida Sorin, Oradea, 45 - 33,22 - EW
                                                  18. Drinceanu Lilian, Oravita, 270 - 28,62 - O


                                                  Inscrieri Open (06.11.2021, ora 08:00) - 19:47:02 - v5.3 / cls_2021-nov

                                                  1. Jurescu Sorin, Timișoara, 27 - 32,66 - OW
                                                  2. Mirza Sorin, Arad, 744 - 32,6 - O
                                                  3. Dumitru Florin, Arad, 75 - 32,46 - O
                                                  4. Busu Romulus, Hunedoara, 670 - 32,22 - O
                                                  5. Turburan Ion, Resita, 220 - 31,36 - O
                                                  6. Szemciuk Istvan, Deva, 545 - 31,3 - O
                                                  7. Ardelean Raul, Arad, 382 - 30,18 - O
                                                  8. Popovici Ciprian, Hunedoara, 921 - 30,05 - O
                                                  9. Boznea Daniel, Deva, 289 - 30,03 - O
                                                  10. Hancig Mircea, Timișoara, 112 - 28,38 - O
                                                  11. Ispas Dan, Timișoara, 334 - 28,22 - O
                                                  12. Daroti Florin, Lipova, 248 - 28,17 - O
                                                  13. Lacatis Ghita, Arad, 91 - 27,96 - O
                                                  14. Csaky Tiberiu, Resita, 228 - 27,86 - OW
                                                  15. Shehabi Amer, Timișoara, 1112 - 27,6 - O
                                                  16. Cecan Vasile, Timișoara, 178 - 26,06 - O
                                                  17. Tamsa Titus, Resita, 523 - 26,04 - O
                                                  18. Stoica Mihai, Hateg, 306 - 25,98 - O
                                                  19. Ticu Sorin, Lugoj, 391 - 25,5 - O
                                                  20. Bucur Dan, Cisnadie, 409 - 25,1 - OW
                                                  21. Neamț Doru, Arad, 356 - 24,99 - OW
                                                  22. Gherman Romulus, Arad, 282 - 24,75 - O
                                                  23. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 24,48 - O
                                                  24. Kramarsic Milos, Belgrad, 538 - 24,34 - O
                                                  25. Curpas Ioan, Oradea, 426 - 23,88 - OW
                                                  26. Tanc Florin, Oradea, 443 - 23,64 - O
                                                  27. Vuca Adrian, Berzovia, 979 - 23,63 - O
                                                  28. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 218 - 23,33 - O
                                                  29. Fekete Istvan, Arad, 280 - 19,28 - AW
                                                  30. Dani Leo, Arad, 813 - 17,73 - AD
                                                  31. Caraus Sorin, Deva, 579 - 11,67 - A


                                                  Inscrieri Avansati (06.11.2021, ora 11:30) - 19:47:14 - v5.3 / cls_2021-nov

                                                  1. Herteg Dorinel, Arad, 390 - 19,89 - A
                                                  2. Chiscan Bogdan, Arad, 317 - 19,86 - A
                                                  3. Popescu Radu, Arad, 184 - 19,81 - A
                                                  4. Bozosan Petre, Sibiu, 167 - 19,7 - AW
                                                  5. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 101 - 19,4 - A
                                                  6. Balaj Roland, Arad, 201 - 19,35 - A
                                                  7. Leric David, Lipova, 505 - 18,32 - A
                                                  8. Orban Marius, Lugoj, 304 - 17,26 - A
                                                  9. Ankar Wasim, Timișoara, 753 - 17,11 - A
                                                  10. Dusan Marcel, Arad, 2242 - 17 - A
                                                  11. Matei Dumitru, Deva, 229 - 15,7 - AW
                                                  12. Mates Flavius, Arad, 1895 - 15,55 - A
                                                  13. Cobzaru Radu, Deva, 264 - 15,13 - A
                                                  14. Gipsy King, Hunedoara, 487 - 14,64 - AW
                                                  15. Lascu Marius, Timișoara, 809 - 14,52 - A
                                                  16. Pop Alexandru, Oradea, 638 - 14,33 - A
                                                  17. Clesiu Florin, Deva, 1268 - 13,85 - A
                                                  18. Budiu Lorin, Timișoara, 3104 - 13,6 - A
                                                  19. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1085 - 13,13 - A
                                                  20. Naghi Vlad, Hunedoara, 1394 - 13,05 - A
                                                  21. Seniuc Radu, Arad, 2097 - 12,23 - A
                                                  22. Lascu Mihai, Timișoara, 2384 - 11,4 - A
                                                  23. Badea Catalin, Dumbravita, 2012 - 11,1 - A
                                                  24. Tasedan Adrian, Arad, 1221 - 10,86 - A
                                                  25. Susman Dan, Alba Iulia, 614 - 10,31 - A
                                                  26. Faur Lucian, Jimbolia, 1461 - 7,64 - HW
                                                  27. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 806 - 5,7 - H


                                                  Inscrieri Hobby (06.11.2021, ora 11:30) - 19:47:25 - v5.3 / cls_2021-nov

                                                  1. Buie Laurentiu, Arad, 901 - 9,63 - H
                                                  2. Vrinceanu Vladut, Caransebeș, 1087 - 9,35 - H
                                                  3. Matei Alin, Arad, 1098 - 9,12 - H
                                                  4. Baltat Sebastian, Arad, 1513 - 8,78 - H
                                                  5. Negru Marius, Deva, 1400 - 8,32 - H
                                                  6. Birtalan Attila, Crasna, 987 - 6,89 - H
                                                  7. Susman Alexandru, Alba Iulia, 3850 - 5 - H
                                                  8. Seiche Lucian, Oravita, 2425 - 4,75 - H
                                                  9. Vlad Florin, Arad, 6001 - 0
                                                  10. Bozga Dan, Arad, 6002 - 0
                                                  11. Pascutiu Adrian, Arad, 6003 - 0


                                                  IMPORTANT
                                                  Avand in vedere rata de incidenta a comunei Dumbravita, la acest turneu pot participa EXCLUSIV persoanele care poseda certificat verde cu cod QR.
                                                  Va reamintim ca in interiorul salilor de sport, precum si in alte incaperi, este obligatorie purtarea mastilor de protectie, cu exceptia persoanelor care se afla la masa de joc.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de razvan.cristofor Vezi post
                                                    Buna seara.
                                                    Un pic in afara topic-ului.
                                                    De-a lungul timpului (inclusiv la turneele din anul 2021) am vazut o multime de inscrieri de genul "vin si io", care nu au fost "sanctionate" nici de organizatorii locali si nici de catre conducerea Amatur.
                                                    Nu sunt un sustinator al d-lui Istrate, dar corect este ca regulile sa fie aplicate tuturor participantilor, fara discriminare.
                                                    Altfel, cu parere de rau ca nu pot participa, am convingerea ca va fi un turneu cel putin la fel de frumos ca cele la care am reusit sa particip in acest an,
                                                    Multa sanatate tuturor!
                                                    Nu comparați pe unul care spune nu vreau cu altul care nu cunoaste.
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X