Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021


    AmaTur: Turneu A - Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc"- Etapa a III-a

    LOCALITATEA: Ploiesti
    DATA: Duminica 21 Noiembrie 2021
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati, Hobby

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Elite+Open - orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;
    Avansati+Hobby - orele 13:00/13:30 validare inscrieri, la ora 14:00 incep meciurile;

    SALA: COMPLEX SPORTIV "TEL GEORGE JUNIOR"




    LOGISTICĂ: 21 mese Donic aprobate ITTF;


    INDICAȚII DE ACCES: Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino nr.332 (langa Kaufland Vest), jud. Prahova

    SPAȚIU DE JOC: 1200 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: gerflor si parchet;

    FACILITĂȚI: parcare, vestiare, terasa fastfood;

    TAXA:
    50 lei adulti;
    25 lei pentru copii sub 14 ani;
    0 lei pentru persoane cu dizabilitati;
    Se asigura apa plata 2l + sandwich;



    https://www.recisicalde.ro/
    ​​



    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-2-3-4 – cupe speciale "hand made" + medalii + diplome;
    - locurile 5 - 8 diplome;

    Trofeul Ploiestean "Paleta de la Bloc"


    Prin acest trofeu se doreste sa se readuca in actualitatea Prahoveana, sub o alta forma si denumire, fostul trofeul ploiestean "Paleta de Argint", proiectat si creat in anul 1970 de dl. PAUL CONSTANTINESCU.
    Comitetul Director al Asociatiei Judetene de Tenis de Masa Prahova - A.J.T.M. era format din:

    Presedinte - Alexandru Moise
    Vicepresedinte - George Iancu
    Secretar - Paul Constantinescu
    Membru - Vasile Daniel
    Membru - Mircea Vrasti



    Denumirea cat si materialul din care este confectionat trofeul, au fost alese astfel inca sa simbolizeze ceva simplu si unic in acelasi timp, respectiv "Paleta de la Bloc" ce se folosea pe mesele de beton din parcuri si in jurul blocului pe tot felul de mese improvizate si ca material s-a ales placa de traforaj, ce se folosea la orele de practica din scoala generala din regimul comunist.
    Trofeul transmisibil este format dintr-o paleta si mingie in marime naturala vopsita in auriu, asezate pe o masa de tenis in miniatura, format A4.
    Masa va avea pe cele 4 laturi, data si numele castigatorului fiecarei etape. (etapele vor fi anuntate pe forum in functie de calendarul zonei)
    Pentru locul I vor fi inmanate 4 trofee transmisibile "Paleta de la Bloc", cate unul pentru fiecare categorie Hobby, Avansati, Open si Elite.
    Trofeul va fi gazduit de catre castigatorul locului I pana la urmatoarea etapa a acestui concurs, cand il va aduce pentru a fi inmanat urmatorului castigator, ce poate fi acelasi.
    La finalul tuturor etapelor din primul sezon/an, trofeul competitiei va fi pastrat de catre organizatori.

    Pe langa acest trofeul transmisibil, castigatorii locului I de la fiecare categorie vor primi o copie pe un suport mai mic, ce va ramane definitiv la ei.
    De asemenea medaliile vor fi confectionate din acelasi material, placa de traforaj, avand la mijloc o mingie vopsita in culoarea locului castigat, aur, argint sau bronz.
    "Paleta de la Bloc" va avea 4 etape, respectiv Iulie - August - Noiembrie - Decembrie

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragereSambata 20 Noiembrie 2021, ora 21:00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple)

    SISTEMUL DE JOC***:

    - Elite - maxim 13 participanti + 2 wild carduri;
    - Open - maxim 58 participanti + 2 wild carduri;.
    - Avansati - maxim 58 participanti + 2 wild carduri;
    - Hobby - maxim 33 participanti + 2 wild carduri;.
    ACTUALIZARE 19 Noiembrie 2021

    Hobby - maxim 43 participanti + 2 wild carduri;

    ACTUALIZARE 20 Noiembrie 2021

    Open - maxim 63 participanti + 2 wild carduri;;

    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5/6 jucatori, se califica primii 3/4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;

    *** In functie de dinamica inscrierilor, orele de desfasurare precum si numarul de locuri alocate unei categorii pot fi modificate. Eventualele schimbari vor fi anuntate in timp util. Multumim pentru intelegere.

    ORGANIZATORI:
    - Vrasti Iulian - 0723 658 505


    ACTUALIZARE 15 Noiembrie 2021

    MATERIALE SPORTIVE:

    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir, reprezentant XIOM și NITTAKU.



    www.tenismasa.ro
    IMPORTANT:
    Ca urmare a noilor reglementari introduse de Guvernul Romaniei care fac referire la desfasurarea competitiilor sportive. precizam ca turneele se pot desfasura in continuare fara spectatori conform legislatiei in vigoare in conformitate cu ratele de incidenta din fiecare localitate organizatoare dupa cum urmeaza:
    a) sub 6, accesul tuturor (personal administrativ si jucatori) in sala de sport se face cu una dintre urmatoarele variante:
    - prezentarea certificatului verde;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h inaintea competitiei;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h inainta competitiei (inj cazul in care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea in sala);
    b) peste 6, pot participa exclusiv persoanele care poseda cerficat verde cu cod QR.
    ACTUALIZARE 17 Noiembrie 2021

    IMPORTANT !

    In conformitate cu reglementarile in vigoare cu privire la starea de alerta pe teritoriul Romaniei, la acest concurs pot participa doar persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.


    VA RUGAM SA NU VA UITATI ACTUL DE IDENTITATE !

    ACTUALIZARE 18 Noiembrie 2021


    Din respect pentru cei care au dreptul sa joace, va rog sa mutam discutiile aici:

    https://www.tenisdemasa.ro/forum/nod...476#post948476

    Imi ingreunati urmarirea si gestionarea celor care sunt inscrisi conform hotararii luate.

    Multumesc anticipat !

    Va reamintim ca in interiorul salilor de sport precum si in alte incaperi, este obligatorie purtarea mastilor de protectie, cu exceptia persoanelor care se afla la masa de joc.
    Ultima editare de iulian.vrasti; 20.nov.2021, 08:10.
    Johnny Plaiasu, adilazaroiu and 4 others like this.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    IMPORTANT !


    In conformitate cu reglementarile in vigoare cu privire la starea de alerta pe teritoriul Romaniei, la acest concurs pot participa doar persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

    ACTUALIZARE Rev.13 (fara ghinion )

    Elite + Open - 80 locuri - 69 inscrisi

    Inscrieri Elite (21-Nov-21) - 01:06:17 - v5.3 / cls_2021-nov

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 49.22 - E - Cert.QR
    2. Neculai Alexandru, Tulcea, 44 - 44.51 - E - Cert.QR
    3. Dinca Dorinel, Calarasi, 362 - 38.89 - EW - Cert.QR
    4. Pantelimon Andi, București, 157 - 37.64 - E - Cert.QR
    5. Grigore Alexandru, Campina, 10 - 36.96 - E - Cert.QR
    6. Dumitru Gheorghe, București, 52 - 36.34 - ED - Cert.QR
    7. Totpal Marius, Busteni, 59 - 35.19 - E - Cert.QR
    8. Dracea Gabriel, Sinaia, 73 - 34.29 - E - Cert.QR
    9. Balan Mihai, Ploiesti, 519 - 33.88 - E - Cert.QR
    10. Florescu Eleodor, Deva, 1593 - 33.85 - E - Cert.QR
    11. Spoiala Cristinel, Focsani, 312 - 33.1 - E - Cert.QR

    Inscrieri Open (21-Nov-21) - 01:24:01 - v5.3 / cls_2021-nov

    1. Dinca Alexandru, Calarasi, 882 - 32.65 - O - Cert.QR
    2. Gherasim Iulian, Tulcea, 39 - 32.46 - OB - Cert.QR
    3. Gheorghe Nicolae, București, 24 - 32.1 - O - Cert.QR
    4. Dumitrescu Cornel, București, 72 - 31.78 - OW - Cert.QR
    5. Istrate Cristian, București, 8 - 31.68 - OW - Cert.QR
    6. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 55 - 31.59 - OW - Cert.QR
    7. Avram Nicolae, Nedelea, 64 - 31.13 - O - Cert.QR
    8. Catana Claudiu, București, 40 - 31.11 - O - Cert.QR
    9. Cazacu Valentin, Pitesti, 1226 - 31.03 - O - Cert.QR
    10. Mihaila Nicolae, Breaza, 227 - 30.35 - OW - Cert.QR
    11. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 30 - 29.79 - O - Cert.QR
    12. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 520 - 29.31 - O - Cert.QR
    13. Simulescu Adrian, Focsani, 1949 - 28.5 - O - Cert.QR
    14. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 74 - 28.41 - OW - Cert.QR
    15. Darmaz Ion, Targoviste, 48 - 28.24 - OW - Cert.QR
    16. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 128 - 28.12 - O - Cert.QR
    17. Ilie Octavian Marius, Brasov, 192 - 27.91 - O - Cert.QR
    18. Zamfir Ionel, București, 872 - 27.8 - OW - Cert.QR
    19. Voin Doru, București, 96 - 27.73 - O - Cert.QR
    20. Trocan Nicolae, Mioveni, 87 - 27.36 - OW - Cert.QR
    21. Ivan Valentin, Campina, 234 - 27.08 - OW - Cert.QR
    22. Sorescu Mircea, Paulesti, 122 - 26.98 - OW - Cert.QR
    23. Munteanu Octavian, Tecuci, 133 - 26.94 - OW - Cert.QR
    24. Bivolaru Marius, Ploiesti, 307 - 26.64 - O - Cert.QR
    25. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 98 - 26.58 - O - Cert.QR
    26. Nitu Serban, Paulesti, 119 - 26.06 - OW - Cert.QR
    27. Paul Cosmin Sebastian, București, 610 - 25.23 - O - Cert.QR
    28. Sursilov Constantin, București, 114 - 25.1 - O - Cert.QR
    29. Neamt Doru, Arad, 356 - 24.99 - OW - Cert.QR
    30. Pancrat Cristian, Tulcea, 481 - 24.8 - O - Cert.QR
    31. Lita Gabriel, București, 705 - 24.79 - O - Cert.QR
    32. Nitescu Horia, Ploiesti, 1271 - 24.6 - O - Cert.QR
    33. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 24.48 - O - Cert.QR
    34. Loghin Florin, Brasov, 149 - 24.42 - O - Cert.QR
    35. Campean Adrian, București, 215 - 23.61 - OW - Cert.QR
    36. Plaiasu Ion, Plopeni, 279 - 23.55 - O - Cert.QR
    37. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 342 - 23.44 - O - Cert.QR
    38. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 218 - 23.33 - O - Cert.QR
    39. Caranda Alexandru, București, 630 - 23.21 - O - Cert.QR
    40. Sterczer Sandor, Sanzieni, 127 - 22.75 - O - Cert.QR
    41. Marandici Ion, București, 1842 - 22.7 - O - Cert.QR
    42. Petrov Dan, Dobroesti, 181 - 22.15 - OW - Cert.QR
    43. Popescu Valentin, București, 1422 - 21.95 - O - Cert.QR
    44. Botoc Ovidiu, Paulesti, 311 - 21.57 - O - Cert.QR
    45. Marandici Vasile, București, 1921 - 21.35 - O - Cert.QR
    46. Socaci Sorin, Panciu, 233 - 21.2 - OW - Cert.QR
    47. Croitoru Alin, Brasov, 1449 - 20.33 - O - Cert.QR
    48. Kis Istvan, Brasov, 210 - 20.3 - OW - Cert.QR
    49. Ene Florin, Ploiesti, 129 - 19.84 - A - Cert.QR
    50. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 101 - 19.4 - A - Cert.QR
    51. Stan Catalin, Curtea de Arges, 257 - 18.73 - AW - Cert.QR
    52. Croitoru Adrian Nicolae, Brasov, 1503 - 18.73 - A - Cert.QR
    53. Bratescu Adrian, Targoviste, 560 - 17.03 - AW - Cert.QR
    54. Visan Victor, Slobozia, 281 - 15.66 - A - Cert.QR
    55. Boboc Viorel, Slobozia, 605 - 14.99 - A - Cert.QR
    56. Bran Florin, Tulcea, 782 - 12.22 - A - Cert.QR
    57. Trandafir Catalin, Slobozia, 973 - 12 - A - Cert.QR
    58. Stoica Dragos, București, 6006 - 0 - Cert.QR

    Avansati + Hobby - 105 locuri - 93 inscrisi

    Inscrieri Avansati (21-Nov-21) - 01:12:12 - v5.3 / cls_2021-nov

    1. Popescu Radu, Arad, 184 - 19.81 - A - Cert.QR
    2. Vasiloiu Mihai, Focsani, 1180 - 19.68 - A - Cert.QR
    3. Nicolae Ionut, Ploiesti, 1954 - 19.07 - A - Cert.QR
    4. Orban Marius, Lugoj, 304 - 17.26 - A - Cert.QR
    5. Cotet Nicolae, Braila, 336 - 17.11 - AW - Cert.QR
    6. Dinu Gheorghe, București, 194 - 17.03 - AW - Cert.QR
    7. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 706 - 16.95 - A - Cert.QR
    8. Stoica Mihai, Mioveni, 247 - 15.96 - AW - Cert.QR
    9. Radu Adrian, Ploiesti, 2127 - 15.3 - A - Cert.QR
    10. Cobzaru Radu, Deva, 264 - 15.13 - A - Cert.QR
    11. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1171 - 15.08 - A - Cert.QR
    12. Rausche Valentin, Tulcea, 958 - 14.37 - A - Cert.QR
    13. Serban Nicolae, Slobozia, 1043 - 14.11 - A - Cert.QR
    14. Coclea Ionel, Braila, 578 - 14.11 - AW - Cert.QR
    15. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 532 - 14.04 - A - Cert.QR
    16. Stoli Nicu, Tulcea, 1125 - 13.93 - A - Cert.QR
    17. Movileanu Neculae, Brasov, 518 - 13.48 - A - Cert.QR
    18. Iancu Marius, Brasov, 1121 - 13.25 - A - Cert.QR
    19. State Orlando, București, 2358 - 13.17 - A - Cert.QR
    20. Constantin Eduard, București, 603 - 13.17 - A - Cert.QR
    21. Badescu Andrei, București, 1041 - 13.1 - A - Cert.QR
    22. Gagiu Remus, Pitesti, 1366 - 12.7 - A - Cert.QR
    23. Lazar Dumitru, Mizil, 283 - 12.64 - A - Cert.QR
    24. Popescu George, București, 1390 - 12.3 - AW - Cert.QR
    25. Tical Nicusor, Otopeni, 1017 - 12.1 - A - Cert.QR
    26. Constantin Mihaela, București, 583 - 12.05 - AF - Cert.QR
    27. Botezatu Nicusor, Focsani, 2124 - 11.95 - A - Cert.QR
    28. Popa Gelu, Focsani, 1383 - 11.75 - A - Cert.QR
    29. Panait Adrian, Braila, 368 - 11.49 - AW - Cert.QR
    30. Enache Ciprian, Ploiesti, 1488 - 11.39 - A - Cert.QR
    31. Ianovici Florin, Brasov, 1254 - 11.33 - A - Cert.QR
    32. Vaireanu Danut Ionel, București, 699 - 11.21 - AW - Cert.QR
    33. Babes Razvan, Brasov, 1350 - 10.85 - A - Cert.QR
    34. Banuta Dumitru, Ploiesti, 533 - 10.84 - A - Cert.QR
    35. Burcea Daniel, București, 1485 - 10.67 - A - Cert.QR
    36. Fusca Georgian, Targoviste, 592 - 10.53 - A - Cert.QR
    37. Constantin Filip, Sinaia, 720 - 10.46 - A - Cert.QR
    38. Cristescu Cristian, București, 553 - 10.22 - AW - Cert.QR
    39. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 495 - 9.7 - H - Cert.QR
    40. Moraru Constantin, București, 1936 - 9.4 - HW - Cert.QR
    41. Vrasti Iulian, Ploiesti, 839 - 9.19 - H - Cert.QR
    42. Anghel Alexandru, Brasov, 2485 - 9.1 - H - Cert.QR
    43. Ionescu Mihai, București, 2219 - 9.07 - H
    44. Stir Andrei, Baicoi, 3158 - 8.9 - H - Cert.QR
    45. Sandu Adrian, Calarasi, 1952 - 8.75 - H - Cert.QR
    46. Tanase Adelina, București, 2712 - 8.45 - HB
    47. Craciun Mihaita, Brasov, 2144 - 7.65 - H - Cert.QR
    48. Stoica Patricia, București, 2876 - 6.75 - HB
    49. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 2121 - 6.6 - H - Cert.QR
    50. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 806 - 5.7 - H - Cert.QR
    51. Barbu Alexandru, București, 4455 - 0 - A - Cert.QR

    Inscrieri Hobby (21-Nov-21) - 01:24:52 - v5.3 / cls_2021-nov

    1. Iordan Andrei, Tulcea, 982 - 9.65 - H - Cert.QR
    2. Popescu Horia, Sinaia, 866 - 9.62 - H - Cert.QR
    3. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 838 - 9.1 - H - Cert.QR
    4. Minca Gabriel, Videle, 1716 - 8.97 - H - Cert.QR
    5. Radu Ciprian, Brasov, 1309 - 8.26 - H - Cert.QR
    6. Caranfilian Migo, București, 683 - 8.26 - HW - Cert.QR
    7. Nedelcu Marian, Sinaia, 896 - 8.16 - H - Cert.QR
    8. Vasile Victor, Videle, 1633 - 7.85 - H - Cert.QR
    9. Tonciu Costin, București, 1437 - 7.58 - H - Cert.QR
    10. Negulescu Cristi, Sinaia, 772 - 7.56 - H - Cert.QR
    11. Dumitru Florin, Slobozia, 1358 - 7.5 - H - Cert.QR
    12. Maladoi George, Tulcea, 1886 - 7.45 - HJ - Cert.QR
    13. Stanciu Constantin, Brasov, 1064 - 7.22 - H - Cert.QR
    14. Voicu Mihai, Ploiesti, 2611 - 6.63 - H - Cert.QR
    15. Botosneanu Ion, Videle, 1969 - 6.61 - H - Cert.QR
    16. Constantin Valentin, Ploiesti, 2601 - 6.05 - H - Cert.QR
    17. Georgescu Robert Stefan, București, 1901 - 6.01 - H - Cert.QR
    18. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1332 - 5.95 - H - Cert.QR
    19. Irimia Marian, Ploiesti, 1369 - 5.55 - H - Cert.QR
    20. Cocan Mircea, București, 2882 - 5.4 - H - Cert.QR
    21. Petre Corina, Ploiesti, 2178 - 5.23 - HF - Cert.QR
    22. Drapac Gheorghe, Brasov, 1200 - 5.21 - H - Cert.QR
    23. Manu Matei, Boldesti Scaeni, 3234 - 5.2 - H
    24. Dumitrescu Robert Nicolae, București, 2942 - 5.17 - H - Cert.QR
    25. Magura Larian, Constanța, 2371 - 5.13 - H
    26. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 3252 - 5.1 - H
    27. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 3237 - 5.1 - H - Cert.QR
    28. Marias Robert, Ploiesti, 2002 - 5.04 - H - Cert.QR
    29. Damian Sebastian, Paulesti, 2550 - 5.04 - H - Cert.QR
    30. Minca Liviu, Videle, 2656 - 5.03 - H - Cert.QR
    31. Iancu Marius, Videle, 3539 - 5 - H - Cert.QR
    32. Anghel Liviu, Ploiesti, 3260 - 5 - H - Cert.QR
    33. Magura Casian, Constanța, 2398 - 4.9 - H
    34. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2320 - 4.07 - H - Cert.QR
    35. Manescu Andrei, Ploiesti, 4162 - 4 - H
    36. Ionescu Ioana, București, 4025 - 4 - HF
    37. Tanase Antonia, București, 6007 - 0
    38. Codreanu Daria, București, 6008 - 0
    39. Manescu Emilian Costin, Ploiesti, 6004 - 0 - Cert.QR
    40. Galca Andrei, București, 6005 - 0 - Cert.QR
    41. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 6010 - 0
    42. Vulpe Alex Adrian, Ploiesti, 6011 - 0 - Cert.QR
    Ultima editare de iulian.vrasti; 21.nov.2021, 01:25.
    Johnny Plaiasu, ADN and 5 others like this.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Rezultate / Clasament

      Inscrieri Elite (21-Nov-21) - 09:36:34 - v5.3 / cls_2021-nov

      1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 49.22 - E - Cert.QR
      2. Neculai Alexandru, Tulcea, 44 - 44.51 - E - Cert.QR
      3. Dinca Dorinel, Calarasi, 362 - 38.89 - EW - Cert.QR
      4. Pantelimon Andi, București, 157 - 37.64 - E - Cert.QR
      5. Grigore Alexandru, Campina, 10 - 36.96 - E - Cert.QR
      6. Dumitru Gheorghe, București, 52 - 36.34 - ED - Cert.QR
      7. Totpal Marius, Busteni, 59 - 35.19 - E - Cert.QR
      8. Dracea Gabriel, Sinaia, 73 - 34.29 - E - Cert.QR
      9. Balan Mihai, Ploiesti, 519 - 33.88 - E - Cert.QR
      10. Florescu Eleodor, Deva, 1593 - 33.85 - E - Cert.QR
      11. Spoiala Cristinel, Focsani, 312 - 33.1 - E - Cert.QR

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 PANTELIMON ANDI - București
      1-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      2-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      5
      4 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      0-3
      3-1
      1-3
      3-2
      2
      2
      5 BALAN MIHAI - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DINCA DORINEL - Calarasi
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 DUMITRU GHEORGHE - București
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      2
      4 TOTPAL MARIUS - Busteni
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      5
      5 FLORESCU ELEODOR - Deva
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      6 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DUMITRU GHEORGHE - București
      0-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4
      3 PANTELIMON ANDI - București
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4 FLORESCU ELEODOR - Deva
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      5 TOTPAL MARIUS - Busteni
      0-3
      3-0
      3-1
      0-3
      2
      3
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-1
      3-1
      2-3
      3-2
      3
      1
      4
      2 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      1-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -4
      3 DINCA DORINEL - Calarasi
      1-3
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      3
      1
      1
      1
      4 BALAN MIHAI - Ploiesti
      3-2
      3-0
      0-3
      0-3
      2
      4
      -2
      -6
      0
      5 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      1
      5
      2
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Fratila Robert
      ------------------------- Fratila Robert 3-0
      8. Balan Mihai
      ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
      5. Totpal Marius
      ------------------------- Totpal Marius 3-0
      4. Grigore Alexandru
      -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
      3. Florescu Eleodor
      ------------------------- Dinca Dorinel 2-3
      6. Dinca Dorinel
      ----------------------------------- Neculai Alexandru 2-3
      7. Dumitru Gheorghe
      ------------------------- Neculai Alexandru 0-3
      2. Neculai Alexandru

      Clasament Elite

      1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      2. Neculai Alexandru - Tulcea
      3 -- 4
      Totpal Marius - Busteni
      Dinca Dorinel - Calarasi
      5 -- 8
      Balan Mihai - Ploiesti
      Dumitru Gheorghe - București
      Grigore Alexandru - Campina
      Florescu Eleodor - Deva
      9 -- 10 1v gr.sup.
      Pantelimon Andi - București
      Dracea Gabriel - Sinaia
      11 -- 0v gr.inf.
      Spoiala Cristinel - Focsani



      Inscrieri Open (21-Nov-21) - 09:37:43 - v5.3 / cls_2021-nov

      1. Dinca Alexandru, Calarasi, 882 - 32.65 - O - Cert.QR
      2. Gherasim Iulian, Tulcea, 39 - 32.46 - OB - Cert.QR
      3. Gheorghe Nicolae, București, 24 - 32.1 - O - Cert.QR
      4. Dumitrescu Cornel, București, 72 - 31.78 - OW - Cert.QR
      5. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 55 - 31.59 - OW - Cert.QR
      6. Avram Nicolae, Nedelea, 64 - 31.13 - O - Cert.QR
      7. Catana Claudiu, București, 40 - 31.11 - O - Cert.QR
      8. Cazacu Valentin, Pitesti, 1226 - 31.03 - O - Cert.QR
      9. Mihaila Nicolae, Breaza, 227 - 30.35 - OW - Cert.QR
      10. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 30 - 29.79 - O - Cert.QR
      11. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 520 - 29.31 - O - Cert.QR
      12. Simulescu Adrian, Focsani, 1949 - 28.5 - O - Cert.QR
      13. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 74 - 28.41 - OW - Cert.QR
      14. Darmaz Ion, Targoviste, 48 - 28.24 - OW - Cert.QR
      15. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 128 - 28.12 - O - Cert.QR
      16. Ilie Octavian Marius, Brasov, 192 - 27.91 - O - Cert.QR
      17. Zamfir Ionel, București, 872 - 27.8 - OW - Cert.QR
      18. Voin Doru, București, 96 - 27.73 - O - Cert.QR
      19. Trocan Nicolae, Mioveni, 87 - 27.36 - OW - Cert.QR
      20. Ivan Valentin, Campina, 234 - 27.08 - OW - Cert.QR
      21. Munteanu Octavian, Tecuci, 133 - 26.94 - OW - Cert.QR
      22. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 98 - 26.58 - O - Cert.QR
      23. Nitu Serban, Paulesti, 119 - 26.06 - OW - Cert.QR
      24. Paul Cosmin Sebastian, București, 610 - 25.23 - O - Cert.QR
      25. Sursilov Constantin, București, 114 - 25.1 - O - Cert.QR
      26. Neamt Doru, Arad, 356 - 24.99 - OW - Cert.QR
      27. Pancrat Cristian, Tulcea, 481 - 24.8 - O - Cert.QR
      28. Lita Gabriel, București, 705 - 24.79 - O - Cert.QR
      29. Nitescu Horia, Ploiesti, 1271 - 24.6 - O - Cert.QR
      30. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 24.48 - O - Cert.QR
      31. Loghin Florin, Brasov, 149 - 24.42 - O - Cert.QR
      32. Campean Adrian, București, 215 - 23.61 - OW - Cert.QR
      33. Plaiasu Ion, Plopeni, 279 - 23.55 - O - Cert.QR
      34. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 342 - 23.44 - O - Cert.QR
      35. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 218 - 23.33 - O - Cert.QR
      36. Caranda Alexandru, București, 630 - 23.21 - O - Cert.QR
      37. Sterczer Sandor, Sanzieni, 127 - 22.75 - O - Cert.QR
      38. Marandici Ion, București, 1842 - 22.7 - O - Cert.QR
      39. Petrov Dan, Dobroesti, 181 - 22.15 - OW - Cert.QR
      40. Popescu Valentin, București, 1422 - 21.95 - O - Cert.QR
      41. Botoc Ovidiu, Paulesti, 311 - 21.57 - O - Cert.QR
      42. Marandici Vasile, București, 1921 - 21.35 - O - Cert.QR
      43. Socaci Sorin, Panciu, 233 - 21.2 - OW - Cert.QR
      44. Croitoru Alin, Brasov, 1449 - 20.33 - O - Cert.QR
      45. Kis Istvan, Brasov, 210 - 20.3 - OW - Cert.QR
      46. Ene Florin, Ploiesti, 129 - 19.84 - A - Cert.QR
      47. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 101 - 19.4 - A - Cert.QR
      48. Stan Catalin, Curtea de Arges, 257 - 18.73 - AW - Cert.QR
      49. Croitoru Adrian Nicolae, Brasov, 1503 - 18.73 - A - Cert.QR
      50. Bratescu Adrian, Targoviste, 560 - 17.03 - AW - Cert.QR
      51. Visan Victor, Slobozia, 281 - 15.66 - A - Cert.QR
      52. Boboc Viorel, Slobozia, 605 - 14.99 - A - Cert.QR
      53. Bran Florin, Tulcea, 782 - 12.22 - A - Cert.QR
      54. Trandafir Catalin, Slobozia, 973 - 12 - A - Cert.QR
      55. Stoica Dragos, București, 6006 - 0 - Cert.QR


      Gr.inferioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
      3-1
      3-0
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      1-3
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 NITU SERBAN - Paulesti
      0-3
      3-2
      2-3
      2-3
      1
      4 CROITORU ALIN - Brasov
      2-3
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      4
      5 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      1-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
      3-1
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      3
      3 PAUL COSMIN SEBASTIAN - București
      1-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      4 SOCACI SORIN - Panciu
      1-3
      3-2
      2-3
      0-3
      1
      5 ENE FLORIN - Ploiesti
      2-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GHEORGHE NICOLAE - București
      1-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 IVAN VALENTIN - Campina
      3-1
      3-1
      3-2
      3-2
      4
      1
      3 SURSILOV CONSTANTIN - București
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      4 MARANDICI VASILE - București
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      5 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
      2-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DUMITRESCU CORNEL - București
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      0-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      3
      3 NEAMT DORU - Arad
      2-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      0-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      5 STAN CATALIN - Curtea de Arges
      1-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      3-0
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      1
      2 VOIN DORU - București
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
      0-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      4 POPESCU VALENTIN - București
      1-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 CROITORU ADRIAN NICOLAE - Brasov
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      3-2
      3-0
      2-3
      3-2
      3
      2
      4
      0
      1
      2 ZAMFIR IONEL - București
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      5
      1
      1
      3 LITA GABRIEL - București
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      4 PETROV DAN - Dobroesti
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      3
      3
      2
      -1
      1
      5 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      2-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CATANA CLAUDIU - București
      3-2
      3-1
      1-3
      3-1
      3
      2
      2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      2-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 NITESCU HORIA - Ploiesti
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 MARANDICI ION - București
      3-1
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      1
      5 BOBOC VIOREL - Slobozia
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CAZACU VALENTIN - Pitesti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
      1-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 BRAN FLORIN - Tulcea
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      3-1
      3-1
      3-1
      1-3
      3
      1
      2 DARMAZ ION - Targoviste
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 LOGHIN FLORIN - Brasov
      1-3
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      4 CARANDA ALEXANDRU - București
      1-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      5 TRANDAFIR CATALIN - Slobozia
      3-1
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
      3-2
      3-2
      2-3
      0-3
      2
      3
      3 CAMPEAN ADRIAN - București
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      4 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
      1-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      2
      5 STOICA DRAGOS - București
      2-3
      3-0
      0-3
      2-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NICOARA OVIDIU - Curtea de Arges
      3-2
      2-3
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
      2-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 PLAIASU ION - Plopeni
      3-2
      0-3
      0-3
      3-0
      2
      4
      4 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      5 VISAN VICTOR - Slobozia
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      2 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      3 MARANDICI VASILE - București
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 ENE FLORIN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 VOIN DORU - București
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 SURSILOV CONSTANTIN - București
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IVAN VALENTIN - Campina
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      2 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      2
      4 STAN CATALIN - Curtea de Arges
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DUMITRESCU CORNEL - București
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 CATANA CLAUDIU - București
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3 PETROV DAN - Dobroesti
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      1
      4 POPESCU VALENTIN - București
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      2
      2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      2-3
      3-1
      2-3
      1
      4 LITA GABRIEL - București
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ZAMFIR IONEL - București
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 DARMAZ ION - Targoviste
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4 NITESCU HORIA - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MARANDICI ION - București
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 TRANDAFIR CATALIN - Slobozia
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CAZACU VALENTIN - Pitesti
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      2
      2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      3 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4 CARANDA ALEXANDRU - București
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      3 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      4 CAMPEAN ADRIAN - București
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      3-1
      3-1
      2-3
      2
      2
      2 PAUL COSMIN SEBASTIAN - București
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      3 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      4 PLAIASU ION - Plopeni
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NICOARA OVIDIU - Curtea de Arges
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      1
      2 GHEORGHE NICOLAE - București
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4 CROITORU ALIN - Brasov
      3-2
      1-3
      1-3
      1
      -

      Eliminatorii Open

      1. Marandici Vasile
      ------------------------- Marandici Vasile 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Marandici Vasile 3-1
      17. Zamfir Ionel
      ------------------------- Zamfir Ionel 3-0
      16. Marandici Ion
      -------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-1
      9. Mihaila Nicolae
      ------------------------- Mihaila Nicolae 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Mihaila Nicolae 3-1
      25. Bye
      ------------------------- Caranda Alexandru 0-3
      8. Caranda Alexandru
      ----------------------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-2
      5. Lita Gabriel
      ------------------------- Lita Gabriel 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Gheorghe Nicolae 1-3
      21. Gherasim Iulian
      ------------------------- Gheorghe Nicolae 1-3
      12. Gheorghe Nicolae
      -------------------------------------------------- Gheorghe Nicolae 3-2
      13. Popescu Apreotesei Mihai
      ------------------------- Pancrat Cristian 1-3
      20. Pancrat Cristian
      ----------------------------------- Petrov Dan 1-3
      29. Bye
      ------------------------- Petrov Dan 0-3
      4. Petrov Dan

      -------------------------------------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-1

      3. Avram Nicolae
      ------------------------- Avram Nicolae 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Avram Nicolae 3-1
      19. Dumitrescu Cornel
      ------------------------- Campean Adrian 1-3
      14. Campean Adrian
      -------------------------------------------------- Avram Nicolae 3-2
      11. Nicoara Ovidiu
      ------------------------- Dinca Alexandru 1-3
      22. Dinca Alexandru
      ----------------------------------- Dinca Alexandru 3-1
      27. Bye
      ------------------------- Darmaz Ion 0-3
      6. Darmaz Ion
      ----------------------------------------------------------------- Avram Nicolae 3-1
      7. Negrea Olimpiu
      ------------------------- Negrea Olimpiu 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Negrea Olimpiu 3-1
      23. Bye
      ------------------------- Plaiasu Ion 0-3
      10. Plaiasu Ion
      -------------------------------------------------- Cazacu Valentin 0-3
      15. Cazacu Valentin
      ------------------------- Cazacu Valentin 3-2
      18. Panaitescu Stefan
      ----------------------------------- Cazacu Valentin 3-2
      31. Bye
      ------------------------- Voin Doru 0-3
      2. Voin Doru

      Clasament Open

      1. Marandici Vasile - București
      2. Avram Nicolae - Nedelea
      3 -- 4
      Gheorghe Nicolae - București
      Cazacu Valentin - Pitesti
      5 -- 8
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Dinca Alexandru - Calarasi
      Petrov Dan - Dobroesti
      Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
      9 -- 16
      Zamfir Ionel - București
      Campean Adrian - București
      Lita Gabriel - București
      Voin Doru - București
      Caranda Alexandru - București
      Darmaz Ion - Targoviste
      Pancrat Cristian - Tulcea
      Plaiasu Ion - Plopeni
      17 -- 22
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
      Marandici Ion - București
      Dumitrescu Cornel - București
      Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
      23 -- 38 1v gr.sup.
      Catana Claudiu - București
      Simulescu Adrian - Focsani
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Vasilescu Remus - Curtea de Arges
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Paul Cosmin Sebastian - București
      Sursilov Constantin - București
      Orban Alexandru - Lugoj
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Popescu Valentin - București
      Croitoru Alin - Brasov
      Kis Istvan - Brasov
      Ene Florin - Ploiesti
      Stan Catalin - Curtea de Arges
      39 -- 44 0v gr.sup.
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Ivan Valentin - Campina
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Botoc Ovidiu - Paulesti
      Trandafir Catalin - Slobozia
      45 -- 49 1v gr.inf.
      Nitu Serban - Paulesti
      Neamt Doru - Arad
      Loghin Florin - Brasov
      Socaci Sorin - Panciu
      Stoica Dragos - București
      50 -- 55 0v gr.inf.
      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
      Croitoru Adrian Nicolae - Brasov
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Visan Victor - Slobozia
      Boboc Viorel - Slobozia
      Bran Florin - Tulcea





      Inscrieri Avansati (21-Nov-21) - 09:38:32 - v5.3 / cls_2021-nov

      1. Popescu Radu, Arad, 184 - 19.81 - A - Cert.QR
      2. Vasiloiu Mihai, Focsani, 1180 - 19.68 - A - Cert.QR
      3. Nicolae Ionut, Ploiesti, 1954 - 19.07 - A - Cert.QR
      4. Orban Marius, Lugoj, 304 - 17.26 - A - Cert.QR
      5. Cotet Nicolae, Braila, 336 - 17.11 - AW - Cert.QR
      6. Dinu Gheorghe, București, 194 - 17.03 - AW - Cert.QR
      7. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 706 - 16.95 - A - Cert.QR
      8. Stoica Mihai, Mioveni, 247 - 15.96 - AW - Cert.QR
      9. Radu Adrian, Ploiesti, 2127 - 15.3 - A - Cert.QR
      10. Cobzaru Radu, Deva, 264 - 15.13 - A - Cert.QR
      11. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1171 - 15.08 - A - Cert.QR
      12. Rausche Valentin, Tulcea, 958 - 14.37 - A - Cert.QR
      13. Serban Nicolae, Slobozia, 1043 - 14.11 - A - Cert.QR
      14. Coclea Ionel, Braila, 578 - 14.11 - AW - Cert.QR
      15. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 532 - 14.04 - A - Cert.QR
      16. Stoli Nicu, Tulcea, 1125 - 13.93 - A - Cert.QR
      17. Movileanu Neculae, Brasov, 518 - 13.48 - A - Cert.QR
      18. Iancu Marius, Brasov, 1121 - 13.25 - A - Cert.QR
      19. State Orlando, București, 2358 - 13.17 - A - Cert.QR
      20. Constantin Eduard, București, 603 - 13.17 - A - Cert.QR
      21. Badescu Andrei, București, 1041 - 13.1 - A - Cert.QR
      22. Gagiu Remus, Pitesti, 1366 - 12.7 - A - Cert.QR
      23. Lazar Dumitru, Mizil, 283 - 12.64 - A - Cert.QR
      24. Popescu George, București, 1390 - 12.3 - AW - Cert.QR
      25. Tical Nicusor, Otopeni, 1017 - 12.1 - A - Cert.QR
      26. Constantin Mihaela, București, 583 - 12.05 - AF - Cert.QR
      27. Botezatu Nicusor, Focsani, 2124 - 11.95 - A - Cert.QR
      28. Popa Gelu, Focsani, 1383 - 11.75 - A - Cert.QR
      29. Panait Adrian, Braila, 368 - 11.49 - AW - Cert.QR
      30. Enache Ciprian, Ploiesti, 1488 - 11.39 - A - Cert.QR
      31. Ianovici Florin, Brasov, 1254 - 11.33 - A - Cert.QR
      32. Vaireanu Danut Ionel, București, 699 - 11.21 - AW - Cert.QR
      33. Babes Razvan, Brasov, 1350 - 10.85 - A - Cert.QR
      34. Banuta Dumitru, Ploiesti, 533 - 10.84 - A - Cert.QR
      35. Burcea Daniel, București, 1485 - 10.67 - A - Cert.QR
      36. Fusca Georgian, Targoviste, 592 - 10.53 - A - Cert.QR
      37. Constantin Filip, Sinaia, 720 - 10.46 - A - Cert.QR
      38. Cristescu Cristian, București, 553 - 10.22 - AW - Cert.QR
      39. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 495 - 9.7 - H - Cert.QR
      40. Moraru Constantin, București, 1936 - 9.4 - HW - Cert.QR
      41. Vrasti Iulian, Ploiesti, 839 - 9.19 - H - Cert.QR
      42. Anghel Alexandru, Brasov, 2485 - 9.1 - H - Cert.QR
      43. Ionescu Mihai, București, 2219 - 9.07 - H
      44. Stir Andrei, Baicoi, 3158 - 8.9 - H - Cert.QR
      45. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1951 - 8.78 - H
      46. Sandu Adrian, Calarasi, 1952 - 8.75 - H - Cert.QR
      47. Tanase Adelina, București, 2712 - 8.45 - HB
      48. Craciun Mihaita, Brasov, 2144 - 7.65 - H - Cert.QR
      49. Stoica Patricia, București, 2876 - 6.75 - HB
      50. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 2121 - 6.6 - H - Cert.QR
      51. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 806 - 5.7 - H - Cert.QR
      52. Barbu Alexandru, București, 4455 - 0 - A - Cert.QR

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 GAGIU REMUS - Pitesti
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 LAZAR DUMITRU - Mizil
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 STIR ANDREI - Baicoi
      0-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      5 IONESCU CRISTI - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VASILOIU MIHAI - Focsani
      3-1
      3-0
      3-1
      1-3
      3
      1
      2 BADESCU ANDREI - București
      1-3
      3-2
      1-3
      3-2
      2
      3
      3 POPESCU GEORGE - București
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      4 IONESCU MIHAI - București
      1-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      2
      5 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-1
      2-3
      3-0
      2-3
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NICOLAE IONUT - Ploiesti
      3-2
      3-1
      3-0
      2-3
      3
      2
      2 CONSTANTIN EDUARD - București
      2-3
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      3
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      4 ANGHEL ALEXANDRU - Brasov
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 TANASE ADELINA - București
      3-2
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ORBAN MARIUS - Lugoj
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 STATE ORLANDO - București
      0-3
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      2
      3 CONSTANTIN MIHAELA - București
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      4 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      5 CRACIUN MIHAITA - Brasov
      0-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 COTET NICOLAE - Braila
      3-1
      3-0
      3-1
      0-3
      3
      2
      2 IANCU MARIUS - Brasov
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      3 BOTEZATU NICUSOR - Focsani
      0-3
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      3
      4 MORARU CONSTANTIN - București
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 STOICA PATRICIA - București
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - București
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      3 POPA GELU - Focsani
      1-3
      3-1
      3-1
      2-3
      2
      3
      4 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      0-3
      3-1
      1-3
      2-3
      1
      4
      5 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      0-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
      0-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      3
      2
      -2
      1
      2 STOLI NICU - Tulcea
      3-0
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      5
      1
      1
      3 PANAIT ADRIAN - Braila
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      5
      1
      1
      4 CRISTESCU CRISTIAN - București
      2-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 STOICA MIHAI - Mioveni
      3-0
      1-3
      3-0
      1-3
      2
      3
      2 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
      0-3
      3-0
      1-3
      0-3
      1
      3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-1
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      2
      4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
      0-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      4
      5 BARBU ALEXANDRU - București
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RADU ADRIAN - Ploiesti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 COCLEA IONEL - Braila
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 IANOVICI FLORIN - Brasov
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4
      4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      3
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 COBZARU RADU - Deva
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      2 SERBAN NICOLAE - Slobozia
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      2
      3 VAIREANU DANUT IONEL - București
      3-2
      3-0
      2-3
      2
      1
      4 BURCEA DANIEL - București
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 BABES RAZVAN - Brasov
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      5 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GAGIU REMUS - Pitesti
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -6
      2 STATE ORLANDO - București
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      2
      2
      0
      1
      3 CONSTANTIN EDUARD - București
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      4 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-2
      3-2
      0-3
      2
      -1
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VASILOIU MIHAI - Focsani
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      1
      4
      1
      1
      2 COTET NICOLAE - Braila
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      1
      -1
      1
      3 CONSTANTIN MIHAELA - București
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -7
      4 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      2
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TANASE ADELINA - București
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3 BOTEZATU NICUSOR - Focsani
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ORBAN MARIUS - Lugoj
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 STOLI NICU - Tulcea
      3-2
      2-3
      2-3
      1
      3 POPA GELU - Focsani
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      4 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOICA PATRICIA - București
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - București
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      2 COCLEA IONEL - Braila
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      3 STOICA MIHAI - Mioveni
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 CRISTESCU CRISTIAN - București
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PANAIT ADRIAN - Braila
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 SERBAN NICOLAE - Slobozia
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      1
      4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BARBU ALEXANDRU - București
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      3 COBZARU RADU - Deva
      0-3
      0-3
      0
      4 IANOVICI FLORIN - Brasov
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RADU ADRIAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 POPESCU RADU - Arad
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4 BURCEA DANIEL - București
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VAIREANU DANUT IONEL - București
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 IONESCU MIHAI - București
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 STIR ANDREI - Baicoi
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 BABES RAZVAN - Brasov
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      1
      2 NICOLAE IONUT - Ploiesti
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BADESCU ANDREI - București
      3-0
      0-3
      2-3
      1
      4 LAZAR DUMITRU - Mizil
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -

      Eliminatorii Avansati

      1. Constantin Eduard
      ------------------------- Constantin Eduard 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Constantin Eduard 3-0
      17. Dinu Gheorghe
      ------------------------- Panait Adrian 1-3
      16. Panait Adrian
      -------------------------------------------------- Popescu Radu 0-3
      9. Popescu Radu
      ------------------------- Popescu Radu 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
      25. Bye
      ------------------------- Florea Marin 0-3
      8. Florea Marin
      ----------------------------------------------------------------- Nicolae Ionut 0-3
      5. Apopei Rares Gabriel
      ------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Nicolae Ionut 0-3
      21. Tical Nicusor
      ------------------------- Nicolae Ionut 2-3
      12. Nicolae Ionut
      -------------------------------------------------- Nicolae Ionut 3-1
      13. Vaireanu Danut Ionel
      ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
      20. Vrasti Iulian
      ----------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-1
      29. Bye
      ------------------------- Orban Marius 0-3
      4. Orban Marius

      -------------------------------------------------------------------------------- Nicolae Ionut 3-0

      3. Tanase Adelina
      ------------------------- Tanase Adelina 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Radu Adrian 2-3
      19. Iancu Marius
      ------------------------- Radu Adrian 1-3
      14. Radu Adrian
      -------------------------------------------------- Stoica Mihai 0-3
      11. Rausche Valentin
      ------------------------- Rausche Valentin 3-0
      22. State Orlando
      ----------------------------------- Stoica Mihai 0-3
      27. Bye
      ------------------------- Stoica Mihai 0-3
      6. Stoica Mihai
      ----------------------------------------------------------------- Stoica Mihai 3-0
      7. Fusca Georgian
      ------------------------- Fusca Georgian 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Ionescu Mihai 1-3
      23. Bye
      ------------------------- Ionescu Mihai 0-3
      10. Ionescu Mihai
      -------------------------------------------------- Ionescu Mihai 3-2
      15. Barbu Alexandru
      ------------------------- Barbu Alexandru 3-0
      18. Stoica Patricia
      ----------------------------------- Barbu Alexandru 3-2
      31. Bye
      ------------------------- Vasiloiu Mihai 0-3
      2. Vasiloiu Mihai

      Clasament Avansati

      1. Nicolae Ionut - Ploiesti
      2. Stoica Mihai - Mioveni
      3 -- 4
      Popescu Radu - Arad
      Ionescu Mihai - București
      5 -- 8
      Vaireanu Danut Ionel - București
      Radu Adrian - Ploiesti
      Constantin Eduard - București
      Barbu Alexandru - București
      9 -- 16
      Apopei Rares Gabriel - Brasov
      Rausche Valentin - Tulcea
      Florea Marin - Filipestii de Targ
      Fusca Georgian - Targoviste
      Orban Marius - Lugoj
      Tanase Adelina - București
      Panait Adrian - Braila
      Vasiloiu Mihai - Focsani
      17 -- 22
      Tical Nicusor - Otopeni
      Vrasti Iulian - Ploiesti
      Iancu Marius - Brasov
      Stoica Patricia - București
      State Orlando - București
      Dinu Gheorghe - București
      23 -- 24 2v gr.sup.
      Cotet Nicolae - Braila
      Sandu Adrian - Calarasi
      25 -- 34 1v gr.sup.
      Serban Nicolae - Slobozia
      Stoli Nicu - Tulcea
      Badescu Andrei - București
      Lazar Dumitru - Mizil
      Popa Gelu - Focsani
      Enache Ciprian - Ploiesti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Cristescu Cristian - București
      Stir Andrei - Baicoi
      Chirtoaca Ion - Ploiesti
      35 -- 44 0v gr.sup.
      Cobzaru Radu - Deva
      Coclea Ionel - Braila
      Gagiu Remus - Pitesti
      Constantin Mihaela - București
      Botezatu Nicusor - Focsani
      Ianovici Florin - Brasov
      Babes Razvan - Brasov
      Burcea Daniel - București
      Constantin Filip - Sinaia
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      45 -- 47 1v gr.inf.
      Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
      Movileanu Neculae - Brasov
      Craciun Mihaita - Brasov
      48 -- 52 0v gr.inf.
      Popescu George - București
      Moraru Constantin - București
      Anghel Alexandru - Brasov
      Ionescu Cristi - Ploiesti
      Stoicescu Gheorghe - Iedera



      Inscrieri Hobby (21-Nov-21) - 09:39:22 - v5.3 / cls_2021-nov

      1. Iordan Andrei, Tulcea, 982 - 9.65 - H - Cert.QR
      2. Popescu Horia, Sinaia, 866 - 9.62 - H - Cert.QR
      3. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 838 - 9.1 - H - Cert.QR
      4. Minca Gabriel, Videle, 1716 - 8.97 - H - Cert.QR
      5. Radu Ciprian, Brasov, 1309 - 8.26 - H - Cert.QR
      6. Caranfilian Migo, București, 683 - 8.26 - HW - Cert.QR
      7. Nedelcu Marian, Sinaia, 896 - 8.16 - H - Cert.QR
      8. Vasile Victor, Videle, 1633 - 7.85 - H - Cert.QR
      9. Tonciu Costin, București, 1437 - 7.58 - H - Cert.QR
      10. Negulescu Cristi, Sinaia, 772 - 7.56 - H - Cert.QR
      11. Dumitru Florin, Slobozia, 1358 - 7.5 - H - Cert.QR
      12. Maladoi George, Tulcea, 1886 - 7.45 - HJ - Cert.QR
      13. Stanciu Constantin, Brasov, 1064 - 7.22 - H - Cert.QR
      14. Voicu Mihai, Ploiesti, 2611 - 6.63 - H - Cert.QR
      15. Botosneanu Ion, Videle, 1969 - 6.61 - H - Cert.QR
      16. Constantin Valentin, Ploiesti, 2601 - 6.05 - H - Cert.QR
      17. Georgescu Robert Stefan, București, 1901 - 6.01 - H - Cert.QR
      18. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1332 - 5.95 - H - Cert.QR
      19. Irimia Marian, Ploiesti, 1369 - 5.55 - H - Cert.QR
      20. Cocan Mircea, București, 2882 - 5.4 - H - Cert.QR
      21. Petre Corina, Ploiesti, 2178 - 5.23 - HF - Cert.QR
      22. Drapac Gheorghe, Brasov, 1200 - 5.21 - H - Cert.QR
      23. Manu Matei, Boldesti Scaeni, 3234 - 5.2 - H
      24. Dumitrescu Robert Nicolae, București, 2942 - 5.17 - H - Cert.QR
      25. Magura Larian, Constanța, 2371 - 5.13 - H
      26. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 3252 - 5.1 - H
      27. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 3237 - 5.1 - H - Cert.QR
      28. Marias Robert, Ploiesti, 2002 - 5.04 - H - Cert.QR
      29. Damian Sebastian, Paulesti, 2550 - 5.04 - H - Cert.QR
      30. Minca Liviu, Videle, 2656 - 5.03 - H - Cert.QR
      31. Iancu Marius, Videle, 3539 - 5 - H - Cert.QR
      32. Anghel Liviu, Ploiesti, 3260 - 5 - H - Cert.QR
      33. Magura Casian, Constanța, 2398 - 4.9 - H
      34. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2320 - 4.07 - H - Cert.QR
      35. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 3676 - 4 - H
      36. Manescu Andrei, Ploiesti, 4162 - 4 - H
      37. Ionescu Ioana, București, 4025 - 4 - HF
      38. Tanase Antonia, București, 6007 - 0
      39. Codreanu Daria, București, 6008 - 0
      40. Manescu Emilian Costin, Ploiesti, 6004 - 0 - Cert.QR
      41. Galca Andrei, București, 6005 - 0 - Cert.QR
      42. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 6010 - 0
      43. Pelmus Simion, Ploiesti, 6012 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 IORDAN ANDREI - Tulcea
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 COJOCARU NICUSOR - Brasov
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 IRIMIA MARIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      4 MANESCU ANDREI - Ploiesti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 IONESCU IOANA - București
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 POPESCU HORIA - Sinaia
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - București
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 COCAN MIRCEA - București
      3-0
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      4 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 TANASE ANTONIA - București
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      2-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 PETRE CORINA - Ploiesti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 VRASTI IOAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 CODREANU DARIA - București
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MINCA GABRIEL - Videle
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 BOTOSNEANU ION - Videle
      3-1
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 MAGURA CASIAN - Constanța
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 MANESCU EMILIAN COSTIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RADU CIPRIAN - Brasov
      3-0
      3-2
      1-3
      1-3
      2
      3
      2 VOICU MIHAI - Ploiesti
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      3 MANU MATEI - Boldesti Scaeni
      2-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4
      4 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
      3-1
      3-1
      3-1
      2-3
      3
      2
      5 GALCA ANDREI - București
      3-1
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - București
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      3-2
      3-2
      0-3
      3-0
      3
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - București
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 IANCU MARIUS - Videle
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 GHEORGHE RADU ANDREI - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NEDELCU MARIAN - Sinaia
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 MALADOI GEORGE - Tulcea
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 MAGURA LARIAN - Constanța
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 MINCA LIVIU - Videle
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      5 PELMUS SIMION - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VASILE VICTOR - Videle
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 DUMITRU FLORIN - Slobozia
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      4 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - București
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4
      4 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      3
      5 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IORDAN ANDREI - Tulcea
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 MINCA GABRIEL - Videle
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 PETRE CORINA - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 COCAN MIRCEA - București
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      2 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      4 VRASTI IOAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      2 CARANFILIAN MIGO - București
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2
      -1
      1
      3 RADU CIPRIAN - Brasov
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      4 MAGURA CASIAN - Constanța
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -9
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BOTOSNEANU ION - Videle
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 MALADOI GEORGE - Tulcea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - București
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 MANU MATEI - Boldesti Scaeni
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GALCA ANDREI - București
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 VASILE VICTOR - Videle
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 MINCA LIVIU - Videle
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      4 IANCU MARIUS - Videle
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 PELMUS SIMION - Ploiesti
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NEDELCU MARIAN - Sinaia
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 COJOCARU NICUSOR - Brasov
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DUMITRU FLORIN - Slobozia
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 POPESCU HORIA - Sinaia
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3 IONESCU IOANA - București
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - București
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - București
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4 IRIMIA MARIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii Hobby

      1. Minca Gabriel
      ------------------------- Minca Gabriel 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Minca Gabriel 3-0
      17. Drapac Gheorghe
      ------------------------- Caranfilian Migo 2-3
      16. Caranfilian Migo
      -------------------------------------------------- Minca Gabriel 3-2
      9. Tonciu Costin
      ------------------------- Tonciu Costin 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Tonciu Costin 3-1
      25. Bye
      ------------------------- Dumitru Florin 0-3
      8. Dumitru Florin
      ----------------------------------------------------------------- Minca Gabriel 3-1
      5. Galca Andrei
      ------------------------- Galca Andrei 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Galca Andrei 3-0
      21. Bye
      ------------------------- Nedelcu Marian 0-3
      12. Nedelcu Marian
      -------------------------------------------------- Negulescu Cristi 2-3
      13. Negulescu Cristi
      ------------------------- Negulescu Cristi 3-0
      20. Bye
      ----------------------------------- Negulescu Cristi 3-1
      29. Bye
      ------------------------- Maladoi George 0-3
      4. Maladoi George

      -------------------------------------------------------------------------------- Vasile Victor 0-3

      3. Gita Dan
      ------------------------- Gita Dan 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Vasile Victor 0-3
      19. Bye
      ------------------------- Vasile Victor 0-3
      14. Vasile Victor
      -------------------------------------------------- Vasile Victor 3-0
      11. Ionescu Ioana
      ------------------------- Ionescu Ioana 3-0
      22. Bye
      ----------------------------------- Ionescu Ioana 3-2
      27. Bye
      ------------------------- Stanciu Constantin 0-3
      6. Stanciu Constantin
      ----------------------------------------------------------------- Vasile Victor 3-1
      7. Cojocaru Nicusor
      ------------------------- Cojocaru Nicusor 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Constantin Valentin 1-3
      23. Bye
      ------------------------- Constantin Valentin 0-3
      10. Constantin Valentin
      -------------------------------------------------- Iordan Andrei 0-3
      15. Botosneanu Ion
      ------------------------- Iordan Andrei 0-3
      18. Iordan Andrei
      ----------------------------------- Iordan Andrei 3-0
      31. Bye
      ------------------------- Anghel Liviu 0-3
      2. Anghel Liviu

      Clasament Hobby

      1. Vasile Victor - Videle
      2. Minca Gabriel - Videle
      3 -- 4
      Iordan Andrei - Tulcea
      Negulescu Cristi - Sinaia
      5 -- 8
      Ionescu Ioana - București
      Tonciu Costin - București
      Constantin Valentin - Ploiesti
      Galca Andrei - București
      9 -- 16
      Gita Dan - Sfantu Gheorghe
      Caranfilian Migo - București
      Anghel Liviu - Ploiesti
      Maladoi George - Tulcea
      Stanciu Constantin - Brasov
      Dumitru Florin - Slobozia
      Cojocaru Nicusor - Brasov
      Nedelcu Marian - Sinaia
      17 -- 18
      Botosneanu Ion - Videle
      Drapac Gheorghe - Brasov
      19 -- 2v gr.sup.
      Radu Ciprian - Brasov
      20 -- 27 1v gr.sup.
      Popescu Horia - Sinaia
      Georgescu Robert Stefan - București
      Dumitrescu Robert Nicolae - București
      Marias Robert - Ploiesti
      Minca Liviu - Videle
      Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
      Pelmus Simion - Ploiesti
      Cocan Mircea - București
      28 -- 36 0v gr.sup.
      Vrasti Ioan - Ploiesti
      Irimia Marian - Ploiesti
      Petre Corina - Ploiesti
      Manu Matei - Boldesti Scaeni
      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
      Cuciureanu Daniel - Ploiesti
      Damian Sebastian - Paulesti
      Iancu Marius - Videle
      Magura Casian - Constanța
      37 -- 43 0v gr.inf.
      Voicu Mihai - Ploiesti
      Magura Larian - Constanța
      Manescu Andrei - Ploiesti
      Tanase Antonia - București
      Codreanu Daria - București
      Manescu Emilian Costin - Ploiesti
      Gheorghe Radu Andrei - Ploiesti
      Ultima editare de iulian.vrasti; 23.nov.2021, 09:08.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Orban Alexandru
        Orban Alexandru-lugoj-open
        Orban marius-lugoj-avansati
        Scuze dar ati postat prea repede , inainte sa rezerv posturile pentru inscreri si clasament.
        V-am mutat aici, dupa...

        Multumesc.

        Comentariu


        • #5
          Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !
          MARIUS67, Brulea Petre and 2 others like this.

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie Sterczer Sandor din Sanzieni la categoria open
            lk22istvan, MARIUS67 and 5 others like this.

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie Voicu Ovidiu - la avansati? Din Strejnicu

              Comentariu


              • #8
                Loghin Florin...open...Brasov

                Comentariu


                • #9
                  Radu Ciprian, Hobby, Brasov, certificat verde

                  Multumesc

                  Comentariu


                  • #10
                    Iorgoiu Constantin, open

                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Iancu Marius... avansați...Brasov

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriu
                        Marchitan Marius, Hobby, Brasov
                        Iancu Marius, Avansati, Brasov
                        Multumim

                        Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Balan Mihai - Ploiesti - Elite

                          Comentariu


                          • #14
                            Babes Razvan, avansati, Brasov.
                            Multumesc.

                            Comentariu


                            • #15
                              Categoria Elite:
                              - Totpal Marius, Busteni
                              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                              George Bernard Shaw
                              https://www.youtube.com/user/megan1RO

                              Comentariu


                              • #16
                                IMPORTANT !
                                Va rugam sa tineti cont ca, rata de incidenta a cazurilor Covid-19 in Ploiești la data concursului s-a putea sa fie peste 6 si atunci vor avea voie sa participe exclusiv persoanele ce detin certificat verde cu cod QR.
                                In acest caz, persoanele ce detin certificat, sunt rugate sa il aduca printat pentru a ramane la sala in cazul unui eventual control.

                                Cei care au certificat verde sunt rugati sa ne comunice.

                                Multumim !
                                Ultima editare de iulian.vrasti; 07.nov.2021, 22:37.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscriu : Negulescu Cristi, Nedelcu Marian - Hobby/ Sinaia. Multumim!
                                  Blade Jhang Jike ALC
                                  FH Rakza 7
                                  BH Rakza 7 Soft

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Drapac Gheorghe, Hobby, Brasov, persoana cu dizabilitati, certificat verde

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Kis Istvan-Brasov-Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se înscrie Gita Dan din Sfântu Gheorghe la hobby, cu certificat verde

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Croitoru Adrian și Croitoru Alin...la open ...din Brasov

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Ianovici Florin /Brașov /Avansați
                                            Stanciu Constantin /Brașov /Hobby
                                            Cojocaru Nicușor /Brașov /Hobby_persoana cu dizabilități

                                            Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Am certificat

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Loghin, Iancu și frații Croitoru...au certificate verzi...o seara buna

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Orban Alexandru
                                                  Orban Alexandru-lugoj-open
                                                  Orban marius-lugoj-avansati

                                                  Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

                                                  Scuze dar ati postat prea repede , inainte sa rezerv posturile pentru inscreri si clasament.
                                                  V-am mutat aici, dupa...

                                                  Multumesc.
                                                  Avem si certificat verde

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X