Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, CLUB 11 Timișoara - Cupa Smiley, editia a 14-a, 11.08.2012.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Felicitari echipei Club 11 care au organizat acest turneu in conditii excelente!
    La Amatori finala a fost intre Szakacs Bela-Deva si Merai Janos - Oradea scor 3-2,
    La Open finala s-a jucat intre Roman Bogdan si Garduli Silviu - dar eu nu stiu inca rezultatul.

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de D.D. Vezi post
      Felicitari echipei Club 11 care au organizat acest turneu in conditii excelente!
      La Amatori finala a fost intre Szakacs Bela-Deva si Merai Janos - Oradea scor 3-2,
      La Open finala s-a jucat intre Roman Bogdan si Garduli Silviu - dar eu nu stiu inca rezultatul.
      ...la open a castigat Roman Bogdan cu 3-1...
      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

      Lume multa, oameni putini...

      Comentariu


      • #78
        Clasament Open

        Postat în original de axel Vezi post
        ...la open a castigat Roman Bogdan cu 3-1...
        Da asa e, am vazut clasamentul la Open l-a pus Bogy azi pe prima pagina!
        Felicitari si tuturor participantilor au fost meciuri frumoase.

        Comentariu


        • #79
          Celor care au avut retineri in a participa la turneu,vreau sa le spun ca au pierdut un turneu frumos, la care au participat jucatori buni si care a beneficiat de conditii foarte bune, datorita organizatorilor care s-au implicat total pentru a satisface pe toata lumea.
          Va multumim frumos !

          Comentariu


          • #80
            Multumim organizatorilor pt un turneu reusit si conditiile de joc excelente, oradenii s-au simtit foarte bine.
            TBS/T05

            Comentariu


            • #81
              felicitari Bogy pentru organizare,a fost un turneu reusit cu rezultate neasteptate din partea unor jucatori si felicit finalisti si totodata pe toti cei care au fost prezenti la acest turneu ........multumesc
              Blade: kiso hinoki VII
              Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
              tel.0741118700

              Comentariu


              • #82
                Tot caut pe-aici, dar nu gasesc niciunde clasamentul amatorilor ?!

                Comentariu


                • #83
                  Sigur o sa fie pe prima pagina unde e si cel de open.
                  "Aveti putintica rabdare!"
                  Multumim .
                  - - - Actualizat - - -
                  Dl. Titi acum ca ati vazut ca sunteti locul 7 la Amatori banuiesc ca din proprie initiativa trimiteti niste Hategana la Oradea (va dam pe MP adresa).
                  Multumim organizatorilor pentru ospitalitate si conditiile optime de joc, a fost un turneu exceptional si speram sa se reediteze curand!
                  Felicitari tuturor participantilor si mai ales castigatorilor !!!

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de mateidumitru Vezi post
                    Tot caut pe-aici, dar nu gasesc niciunde clasamentul amatorilor ?!
                    Am intirziat postarea clasamentului la amatori, pentru ca am tot calculat...si rascalculat de citeva ori...si tot nu-mi iesea locul 7
                    Tare mult am vrut sa ne intilnim la masa Titi, sa-mi iau revansa...si l-am rugat pe organizator sa ne puna in aceasi grupa
                    BLADE: Stiga Allround Classic
                    FH: Stiga Almana Sound
                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de petre poli Vezi post
                      felicitari Bogy pentru organizare,a fost un turneu reusit cu rezultate neasteptate din partea unor jucatori si felicit finalisti si totodata pe toti cei care au fost prezenti la acest turneu ........multumesc
                      Multam pentru aprecieri Petre, ne vedem la Smiley 15
                      BLADE: Stiga Allround Classic
                      FH: Stiga Almana Sound
                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                      Comentariu


                      • #86
                        Domnul Bogy,o mica precizare la clasamentul de la amatori NICU GHEORGHE este din DROBETA TURNU SEVERIN nu cum l-ati trecut,dumneavoastra din CLUJ.P.S Felicitari pt turneu am inteles ca a fost un super turneu.

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                          Domnul Bogy,o mica precizare la clasamentul de la amatori NICU GHEORGHE este din DROBETA TURNU SEVERIN nu cum l-ati trecut,dumneavoastra din CLUJ.P.S Felicitari pt turneu am inteles ca a fost un super turneu.
                          Da, asa este. Multumesc frumos pentru atentionare. Ramin dator cu o Timisoreana
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #88
                            Sper sa ne intalnim la un turneu in tara sau chiar la TIMISOARA,desi ne despart 330km si dau si eu o bere din Craiova adica GOLDEN BRAU.

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de crs2 Vezi post
                              Multumim organizatorilor pt un turneu reusit si conditiile de joc excelente, oradenii s-au simtit foarte bine.
                              M-am bucurat ca ati venit Cristi, dar mai mult ma bucur daca v-ati simtit bine. Sper sa ne vedem cit mai des prin vestul tarii
                              BLADE: Stiga Allround Classic
                              FH: Stiga Almana Sound
                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de D.D. Vezi post
                                Sigur o sa fie pe prima pagina unde e si cel de open.
                                "Aveti putintica rabdare!"
                                Multumim .
                                - - - Actualizat - - -
                                Dl. Titi acum ca ati vazut ca sunteti locul 7 la Amatori banuiesc ca din proprie initiativa trimiteti niste Hategana la Oradea (va dam pe MP adresa).
                                Multumim organizatorilor pentru ospitalitate si conditiile optime de joc, a fost un turneu exceptional si speram sa se reediteze curand!
                                Felicitari tuturor participantilor si mai ales castigatorilor !!!
                                Da de ce ? ca eu nu am cumparat nici un meci. Am luptat pentru fiecare punct, la fel cum au luptat si adversarii mei, doar ca eu am avut mai mult noroc si am cistigat ( pina la un punct, cind am dat peste un jucator mult mai bun decit mine si nu mai putea sa ma ajute nici norocul ). Partea proasta este ca, atunci cind cistigi meciuri, iti cistigi si dusmani
                                Berea o putem bea, atunci cind meciul se termina la egalitate

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de D.D. Vezi post
                                  Felicitari echipei Club 11 care au organizat acest turneu in conditii excelente!
                                  La Amatori finala a fost intre Szakacs Bela-Deva si Merai Janos - Oradea scor 3-2,
                                  La Open finala s-a jucat intre Roman Bogdan si Garduli Silviu - dar eu nu stiu inca rezultatul.
                                  Multumesc Dane si sper sa ne intilnim la competitii cit mai des in partea de vest a tarii.
                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                  FH: Stiga Almana Sound
                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Bogy Vezi post
                                    Am intirziat postarea clasamentului la amatori, pentru ca am tot calculat...si rascalculat de citeva ori...si tot nu-mi iesea locul 7
                                    Tare mult am vrut sa ne intilnim la masa Titi, sa-mi iau revansa...si l-am rugat pe organizator sa ne puna in aceasi grupa
                                    Si eu trebuie sa-mi iau revansa...la masa de restaurant
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Postat în original de Bogy Vezi post
                                    Am intirziat postarea clasamentului la amatori, pentru ca am tot calculat...si rascalculat de citeva ori...si tot nu-mi iesea locul 7
                                    Tare mult am vrut sa ne intilnim la masa Titi, sa-mi iau revansa...si l-am rugat pe organizator sa ne puna in aceasi grupa
                                    P.S. De aia l-ai bagat la inaintare pe Radu ?

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      La cald vorbind, pot spune ca a fost un concurs reusit, fara a iesi cu nimic in evidenta, fata alte turnee A. S-au notat (si retinut) atit partile bune, cit si micile scapari organizatorice, care, probabil au fost sesizate si trecute cu vederea de citiva jucatori.
                                      Va multumesc tuturor pentru prezenta, felicit cistigatorii celor doua categorii si sper ca in 20 octombrie sa ne vedem din nou la Timișoara, daca tot e propus un turneu A in calendar.

                                      http://www.opiniatimisoarei.ro/forta...oto/11/08/2012
                                      BLADE: Stiga Allround Classic
                                      FH: Stiga Almana Sound
                                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de mateidumitru Vezi post


                                        P.S. De aia l-ai bagat la inaintare pe Radu ?
                                        Asa au iesit grupele, conform clasamentului. Mi-a fost o ciuda pe Radu de nu pot sa-ti spun
                                        BLADE: Stiga Allround Classic
                                        FH: Stiga Almana Sound
                                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Lasa Bogy am prins eu grupa lui Dl Titi si am castigat primul set , dar nu si urmatoarele seturi.
                                          Mie personal nu mi s-a parut foarte deranjanta iarba si nici nu prea am experienta contra lor.
                                          Cat despre dusmanie nu cred ca a batut cineva atata drum ca sa se enerveze,noi am mers ca sa jucam si sa ne simtim bine si chiar am reusit cu ajutorul vostru.
                                          Ultima editare de D.D.; 14.aug.2012, 12:18.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Mai sunt si alte poze in afara de cele din opinia timisoarei ca am vazut ca au fost si fotografi.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de jhonyqz Vezi post
                                              Mai sunt si alte poze in afara de cele din opinia timisoarei ca am vazut ca au fost si fotografi.
                                              Pe prima pagina, postul nr. 2.
                                              BLADE: Stiga Allround Classic
                                              FH: Stiga Almana Sound
                                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X