Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand: Adeziv/Fete/Lemne

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lista actualizata!!!

    Adaugate multe LEMNE si FETE !!!

    Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
    - - - Actualizat - - -
    Andro Hexer (pereche) - neagra 1.7, rosia 1.9 - Dimensiuni: L=152, l=148 - REDUCERE 45 lei/buc


    Husa de paleta Butterfly impreuna cu burete donic si 2 folii de protectie butterfly - 50 lei



    VANDUTE!
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • vreau si eu un adeziv la 15 lei,daca mai aveti?

      Comentariu


      • Postat în original de Gulas Adrian Vezi post
        vreau si eu un adeziv la 15 lei,daca mai aveti?
        Lasati-mi adresa sa va expediez sau un numar de telefon pe privat...Stima!
        - - - Actualizat - - -
        Butterfly Tenergy 64 - 2.1mm - Rosie - Dimensiuni: L=153mm, l=150mm - stare foarte buna...este piscata la margine...nu afecteaza jocul -Reducere: 75 lei


        Andro Temper Tech Off+ - AN(anatomic) - Reducere: 140 lei


        Vandute!!!
        - - - Actualizat - - -
        Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

        Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • Ai MP.
          Timo Boll ALC
          FH: Tenergy 05 2.1
          BH: Tenergy 05 FX 2.1

          Comentariu


          • Postat în original de floppy Vezi post
            Ai MP.
            Am raspuns...Stima!
            - - - Actualizat - - -
            Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

            Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • Ai MP.
              Timo Boll ALC
              FH: Tenergy 05 2.1
              BH: Tenergy 05 FX 2.1

              Comentariu


              • Dr.Neubauer Bulldog - ST(drept) - 66 grame - stare impecabila - mai multe despre acest lemn aici: https://www.drneubauer.com/shop.php?...&lid=us&pid=67 - Reducere: 125 lei


                Vandut !!!

                - - - Actualizat - - -

                Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • A ajuns comanda la Călărași...lemnul arata excelent, copie fidela la Stiga Ebenholz NCT V , inclusiv la saritura si simt...
                  H3-ul e la boostat...
                  S-auzim numai de bine, Sarbatori fericite!
                  Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                  Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                  Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                  Comentariu


                  • Postat în original de gabikr Vezi post
                    A ajuns comanda la Călărași...lemnul arata excelent, copie fidela la Stiga Ebenholz NCT V , inclusiv la saritura si simt...
                    H3-ul e la boostat...
                    S-auzim numai de bine, Sarbatori fericite!
                    ce ftze ai pus pe el??
                    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                    Comentariu


                    • Postat în original de gabikr Vezi post
                      A ajuns comanda la Călărași...lemnul arata excelent, copie fidela la Stiga Ebenholz NCT V , inclusiv la saritura si simt...
                      H3-ul e la boostat...
                      S-auzim numai de bine, Sarbatori fericite!
                      S-al folositi sanatos d-le Gabi...Sarbatori fericite si dv-stra!Stima!
                      - - - Actualizat - - -
                      Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                      Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • Postat în original de viorel.andrei Vezi post
                        ce ftze ai pus pe el??
                        Vorbim pe mp...
                        Joola X-plode sensitive si Acuda S3
                        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                        Comentariu


                        • Xiom Zetro Quad - FL - Jucat un singur antrenament(nou) - Reducere : 325 lei


                          Vandut !!!
                          - - - Actualizat - - -
                          Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                          Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                          - - - Actualizat - - -
                          SANWEI Hc6 - FL - Lemn din HINOKI si carbon...de mare viteza si control...Viteza: 12 - Control : 10 - OFF++ - Reducere: 125 lei/buc


                          Vandut !!!
                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                          Comentariu


                          • sal vreau si eu 1 buc. Flacon solutie 250 ml eco-lex tel 0769857706

                            Comentariu


                            • Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                              Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                              - - - Actualizat - - -
                              MULTE PRODUSE NOI ! ACTUALIZAT
                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                              Comentariu


                              • Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                                Mai multe amanunte in primul post - Click AICI

                                MULTE PRODUSE NOI ! ACTUALIZAT

                                La Multi Ani !!! Sarbatori fericite !!!
                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                Comentariu


                                • salut accepti schomburi la Butterfly Timo Boll ALC ala jucat de macelar am o fata joola sesitive ap noua de 1.8 si o baracuda de 2 tot neagra care agata ff bine??

                                  Comentariu


                                  • nu multumesc... dupa cum vezi am destule materiale si in plus lemnul a fost vandut acum voi actualiza
                                    - - - Actualizat - - -
                                    DHS Hurricane 3 - Provincial(versiunea UPGRADE) - Neagra - Dimensiuni: L=161mm, l=155mm - jucata cca. 3 saptamani - Reducere: 70 lei


                                    Butterfly Timo Boll ALC - ST jucat de un macelar, trebuie doar dat cu rasini pe margine si va merge ft bine, doar cu esteticul are probleme in rest e ft bun : 150 lei


                                    Vandute!!!
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                                    Mai multe amanunte in primul post - Click AICI

                                    Craciun Fericit !!!
                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                    Comentariu


                                    • Buna ziua.
                                      Sunteti sigur ca lemnul pe care il aveti la vanzare, Nittaku Violin, nu este o replica?
                                      Am stat mult si am analizat si cred ca lemnul din pozele dumneavoastra seamana izbitor cu cel din acest link:
                                      http://item.taobao.com/item.htm?id=1..._3k5_151839816 - care este la pretul de 50 lei
                                      si mult mai putin cu cel autentic din:
                                      http://item.taobao.com/item.htm?id=1...3k4_1257046107 - pretul de 400 lei
                                      Diferentele sesizate de mine sunt urmatoarele:
                                      - pe replica scrisul de pe lama are culoarea rosie, pe cel original maroniu
                                      - nuanta culorii de pe maner este diferita, de asemenea
                                      - aspectul siglei din capatul manerului total diferit
                                      Nu va acuz de nimic, este posibil sa ma insel, sper sa ma insel. Insa as dori sa analizeze si alt membrii cu experienta mai mare ca a mea. Pentru a inlatura orice dubiu. Am investigat putin subiectul pentru ca un foarte bun prieten de-al meu ERA interesat sa cumpere acest lemn.
                                      cateva poze comparative:
                                      1. SIGLA
                                      lemnul dumneavoastra:
                                      lemn replica la 50 lei:
                                      lemn original:
                                      2. CULOARE SCRIS:
                                      lemnul dumneavoastra:
                                      lemn replica:
                                      lemn original:
                                      3. culoare manel:
                                      lemnul dumneavoastra:
                                      lemn replica:
                                      lemn original:
                                      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                      Aristotle



                                      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                      Comentariu


                                      • Ia uita-te mai atent la sigla... unde e J-ul din JTTAA pus la original si la al meu... pui nishte afirmatii sa imi compromiti vanzarile asa aiurea sau ai ceva? Are legatura cu faptul ca nu ti-am trimis poze cu ALC-ul? Ce e clona e clona... scrie clar clona de bla bla... cum am luat clona de ALC... violinul, acusticul, un viscaria, tibhar samsonov force pro, 2 fete stiga calibra lt spin, tibhar 1q sunt cumparate de la magazinul Contra pt care am si factura... vezi-ti de treaba te rog
                                        - - - Actualizat - - -
                                        http://vttcshop.blogspot.ro/2009/06/nittaku-violin.html
                                        la astia tot clona e?
                                        Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                        Comentariu


                                        • Nu, la ei nu este clona, poti observa urmatorul lucru din: Culoarea manerului este de o nuanta sensibil asemanatoare cu cea a scrisului. Scrisul fiind Maroniu! nu rosu . ca aici:
                                          Mai reflecteaza putin si la stratul de cristale de pe suprafata lemnului Stiga CC5, care este de culoare alba, slab-matuit, ca aici: sau aici:
                                          Nici de cum ca la al dumneavoastra:
                                          Iar dunga colorata de pe maner nu este albastru-turcoaz ca cel de aici: http://item.taobao.com/item.htm?id=1..._410_128960295 (replica la 40 de lei) ci GRI-verzui ca la cel autentic: http://mytabletennis.net/forum/forum...TID=55808&PN=1
                                          Daca-mi tot spui sa-mi vad de treaba, nu mai provoca... Las-o ca poate merge asa!
                                          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                          Aristotle



                                          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                          Comentariu


                                          • Re: Vand: Adeziv/Lemne/Fete/Imbracaminte

                                            Culoarea aia alba, a cristalelor, e data de unghiul din care e facuta poza, e scoasa in evidenta prin tehnica foto, iar la celalat lemn problema culorilor este cauzata de iluminarea diferita.
                                            GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

                                            Comentariu


                                            • Salut, Radu! Daca nu vinzi fetele acelea la pachet, le poti aduce sambata sa le vedem si noi?
                                              Cu multumiri, fratii Gavrilovici.

                                              Comentariu


                                              • Da, le aduc. Sa veniti in numar cat mai mare ca va fi frumos
                                                - - - Actualizat - - -
                                                HRT Huaruite Rosewood NCT VII 7 - FL - (clona perfecta a lemnului Stiga Rosewood NCT VII - s-a folosit acelasi material) - 160 lei


                                                Stiga Carbo Crystal V - CC5 - FL - 400 lei


                                                Vandute !
                                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                Comentariu


                                                • Am primit ieri lemnul. Este impecabil si...original...din toate punctele de vedere. Am avut ocazia sa il confrunt cu alt exemplar de violin (Silviu Stanciu). Identic ca simt, saritura, compozitie. Diferit ca nuanta a manerului si scrisului de pe lama, dar nu cred ca asta este un amanunt de luat in seama. Simtul este identic. Pana si sunetul topspinului de FH (05FX pe ambele lemne) este identic. Concluzia: Lemnul nu este o facatura. Are acelasi simt cu unul jucat 5 ani de zile (cu emblema neagra, cumparat din Germania).

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                                                    Am primit ieri lemnul. Este impecabil si...original...din toate punctele de vedere. Am avut ocazia sa il confrunt cu alt exemplar de violin (Silviu Stanciu). Identic ca simt, saritura, compozitie. Diferit ca nuanta a manerului si scrisului de pe lama, dar nu cred ca asta este un amanunt de luat in seama. Simtul este identic. Pana si sunetul topspinului de FH (05FX pe ambele lemne) este identic. Concluzia: Lemnul nu este o facatura. Are acelasi simt cu unul jucat 5 ani de zile (cu emblema neagra, cumparat din Germania).
                                                    Va multumesc pentru confirmare ! Sa-l folositi sanatos si la cat mai multe victorii cu el...Sarbatori Fericite si La multi Ani!
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Nittaku Violin - FL - 400 lei


                                                    Dat la schimb d-lui Claudiu84...
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Lista Actualizata !!!

                                                    Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Joola Topspin - 2.0mm - Rosie - 100 lei


                                                    Joola Topspin - 2.0mm - Neagra - Dimensiuni: L=161mm, l=150mm - Probata 3-4 seturi -90 lei


                                                    Vandute!!!
                                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X