Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand: Adeziv/Fete/Lemne

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Acuda S3 neagra mai e de vanzare?
    Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

    Comentariu


    • Da este
      - - - Actualizat - - -
      Stiga Calibra LT Sound negru 155/148 - 50 lei


      Vandut!!!
      - - - Actualizat - - -
      Donic Acuda S3 negru 154/146 - 30 lei

      VANDUT!!!
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • Din nou reduceri mari la PRODUSE !!!

        Valabil ... - Click AICI
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • doresc paleta la 140 de lei rezervata !

          Comentariu


          • Postat în original de dragos98 Vezi post
            doresc paleta la 140 de lei rezervata !
            Ai MP...
            - - - Actualizat - - -
            Stiga Rosewood NCT V - ST - (doar probat cateva minute) Reducere: 270 lei la super-OFERTA

            VANDUT!!
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • Salut Radu, ai mp.

              Comentariu


              • Postat în original de AndyM Vezi post
                Salut Radu, ai mp.
                Salut...am raspuns.

                - - - Actualizat - - -

                Actualizare !

                Valabil ... - Click AICI
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • Salut Radu,ai mp.
                  FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                  Comentariu


                  • Ceau. Fain Viscaria ai! Cate grame are si la ce pret il lasi? Multumesc.
                    Blade: Mizutani ZLC
                    FH Nittaku Fastarc G1
                    BH Xiom Sigma II Euro

                    Comentariu


                    • Deocamdata nu mai este de vanzare... daca il pun la vanzare o sa discutam... nu stiu cate grame are
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • La lemnul Timo Boll ALC modificat, ce dimensiuni finale are capul fetei si ce greutate are lemnul? Multumesc.
                        Blade: Mizutani ZLC
                        FH Nittaku Fastarc G1
                        BH Xiom Sigma II Euro

                        Comentariu


                        • Multumesc Domnul Radu pentru fetele tenergy 05.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                            La lemnul Timo Boll ALC modificat, ce dimensiuni finale are capul fetei si ce greutate are lemnul? Multumesc.
                            Lemnul nu mai este valabil...nustiu unde a-ti citit despre el ca unde este scrie ca s-a scos de la vanzare...deci doar ce este in primul post este VALABIL, in rest nimic...
                            - - - Actualizat - - -
                            Postat în original de dragos98 Vezi post
                            Multumesc Domnul Radu pentru fetele tenergy 05.
                            Cu mare placere...
                            - - - Actualizat - - -
                            Adaugate PRODUSE !!!

                            Valabil ... - Click AICI
                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                            Comentariu


                            • Domnule Radu,fara sa va supar lemnul primorac clasic este 157 de lei nou la dumneavoastra este 170,lemnul este varianta japoneza?

                              Comentariu


                              • Postat în original de Gulas Adrian Vezi post
                                Domnule Radu,fara sa va supar lemnul primorac clasic este 157 de lei nou la dumneavoastra este 170,lemnul este varianta japoneza?
                                Habar nu am ce varianta este pentru ca nu este lemnul meu...este exact cel din poza de aici de pe site-ul de la bistrita: http://www.tt-shop.ro/off-/61-butter...-primorac.html ...tipul l-a luat mai scump, dar am vb cu el acuma si a zis atunci sa-l las sub pretul de pe site...Nu este nicio suparare d-le Adrian Gulas, daca mai gasiti preturi care depasesc limita va rog sa ma anuntati...dar si in caz contrar, daca gasiti lemne sau produse care sunt sub limita pretului cu zeci de lei sa ma anuntati ...(glumesc)

                                - - - Actualizat - - -

                                Paleta Tenis stare buna - formata din lemn Timo Boll Forte cu fete: Tibhar Genius(stare foarte buna)+Donic Gallardo(stare buna) - 140 lei


                                Vanduta!
                                - - - Actualizat - - -
                                VISCARIA - 520 LEI CU TRANSPORT INCLUS



                                VANDUT!!!
                                Ultima editare de Radu668; 29.mai.2013, 10:24.
                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                Comentariu


                                • Salut ma intereseaza Andro Rasant negru 155/150 - 30 lei si lemnul Joola Chen Defender - AN - jucat 2 antrenamente - 120 lei pret total 150 lei (cu transport inclus), daca esti de acord. Astept raspuns.

                                  Comentariu


                                  • Salut, un flacon de 250, ecolex pe baza de apa, cred ca ai numele meu si adresa.
                                    Am mai cumparat de la tine si sunt multumit de adeziv.
                                    blade: Zhang Jike Super ZLC
                                    fh: Butterfly Tenergy 05
                                    bh: Dr. Neubauer Killer

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de costel64 Vezi post
                                      Salut, un flacon de 250, ecolex pe baza de apa, cred ca ai numele meu si adresa.
                                      Am mai cumparat de la tine si sunt multumit de adeziv.
                                      Buna seara...din pacate nu mai am adresa dv-stra...mi-o puteti lasa pe MP...Va multumesc!
                                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                      Comentariu


                                      • Radu ai PM si banii in cont ...deja
                                        Thx Cristake
                                        Ultima editare de cristake; 31.mai.2013, 20:38.
                                        Mizutani ZLC | MX-S

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de cristake Vezi post
                                          Radu ai PM si banii in cont ...deja
                                          Thx Cristake
                                          Multumesc...sunteti de cuvant...astept adresa sa va pun produsul...Stima!
                                          - - - Actualizat - - -
                                          Killerspin Diamond CQ - FL - Reducere: 240 lei



                                          Tibhar Texo C7 - FL - Reducere: 170 lei - Lemnul este jucat 2 antrenamente


                                          Vandute!!!
                                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                          Comentariu


                                          • Vrei un DHS PG 7 la schimb cu Butterfly Kreanga Powerspin+Diferenta ?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de dragos98 Vezi post
                                              Vrei un DHS PG 7 la schimb cu Butterfly Kreanga Powerspin+Diferenta ?
                                              din pacate nu, Dragos...ca am destule...nu demult am avut si eu un PG-7...iti doresc BAFTA!
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Din nou reduceri la unele PRODUSE !!!

                                              Valabil ... - Click AICI
                                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                              Comentariu


                                              • Buna seara, ma interseaza și pe mine fețele Stiga Boost TC roșu + Stiga Boost TS negru. Mai sunt disponibile?
                                                Mulțumesc.
                                                Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                                                Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                                                Comentariu


                                                • Reduceri !!!

                                                  Valabil ... - Click AICI
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Killerspin Diamond TX - FL - Reducere: 200 lei



                                                  Stiga Boost TC rosu 160/153 - 40 lei



                                                  Stiga Boost TS negru 156/148 - 50 lei


                                                  Vandute!!!
                                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Radu668 Vezi post
                                                    Habar nu am ce varianta este pentru ca nu este lemnul meu...este exact cel din poza de aici de pe site-ul de la bistrita: http://www.tt-shop.ro/off-/61-butter...-primorac.html ...tipul l-a luat mai scump, dar am vb cu el acuma si a zis atunci sa-l las sub pretul de pe site...Nu este nicio suparare d-le Adrian Gulas, daca mai gasiti preturi care depasesc limita va rog sa ma anuntati...dar si in caz contrar, daca gasiti lemne sau produse care sunt sub limita pretului cu zeci de lei sa ma anuntati ...(glumesc)
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Paleta Tenis stare buna - formata din lemn Timo Boll Forte cu fete: Tibhar Genius(stare foarte buna)+Donic Gallardo(stare buna) - 140 lei

                                                    Vanduta!
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    VISCARIA - 520 LEI CU TRANSPORT INCLUS

                                                    VANDUT!!!
                                                    Radule,multumesc pentru pozele care m-au facut sa cumpar lemnul de la tine...,esti un tip de treaba.
                                                    La fel si provenienta lemnului(...Danemarca se confirma)...,este acelasi lemn ca si in adresa de mai jos...,in a 7-a postare de catre userul...Giangt
                                                    http://www.tabletennisdaily.co.uk/fo...FL-(ZJK-Blade)http://postimg.cc/image/f88ix4ogf/
                                                    Multumesc!
                                                    Ultima editare de nelu mutiu; 03.iun.2013, 22:15.
                                                    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X