Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Scoala de vara Tenis de masa-Cluj Napoca -Sambata si Duminica 04.08-05.08.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Scoala de vara Tenis de masa-Cluj Napoca -Sambata si Duminica 04.08-05.08.2012

    Scoala de vara Tenis de masa Cluj Napoca - liber la Tenis de masa
    Asociatia judeteana Tenis de masa Cluj, invita toti amatorii tenisului de masa in fiecare sambata si duminica la scoala de vara Cluj Napoca - proiect sustinut de Asociatia judeteana Tenis de masa Cluj, la sala sporturilor Horia Demian Cluj Napoca - Sala de Tenis de masa.
    Conditii bune: 4 mese Butterfly ITTF
    Programul pentru Sambata(04.08.12) si Duminica(05.08.12) va fi intre orele 10.00-15.00 .Toti amatorii Tenisului de masa clujean, in aceasta vara, au intrarea gratis la scoala de vara, in baza inscrierilor si a programarilor facute aici pe forum sau la sala.
    Sambata, 04.08.12 de la ora 10.30(in functie de participanti) vom organiza un concurs. Fara Diplome si fara CUPE! Doar pentru placerea de a juca TDM!
    Tinuta sportiva si disciplina obligatorie. Nu se admite intrarea in sala cu incaltaminte de strada.
    Participarea este GRATUITA!
    Ultima editare de Radu Serban; 02.aug.2012, 11:00.

  • #2
    Bravo, tenisul de masa clujean se misca in sens pozitiv!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Din Cluj - De?k Sandor

      Comentariu


      • #4
        Din Napoca, HAKAHAKA.

        Comentariu


        • #5
          Cluj, Tudor Precup
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

          Comentariu


          • #6
            Szabo Tamas, M-Ciuc

            Comentariu


            • #7
              Purcel Tiberiu Claudiu, Cluj
              Fodor Peter, Cluj
              Este o problema daca noi vom putea venii doar de duminica?
              Lemn: Butterfly OFF Kong Linghui
              FH: Donic Blue Fire M1
              BH: Donic Blue Fire M3

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de tiberiu.purcel Vezi post
                Purcel Tiberiu Claudiu, Cluj
                Fodor Peter, Cluj
                Este o problema daca noi vom putea venii doar de duminica?
                Nu este nici o problema, doar sa aveti echipament de joc.

                Comentariu


                • #9
                  Din Cluj Napoca : Rusu Calin antrenamente si meciuri C.s.m. si Rusu Stefan viitor tenismen.
                  Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    A fost o zi excelenta de tenis de masă cu jocuri palpitante. Am participat 18 sportivi. Ne-am incalzit cam 30 de minute, apoi am facut 2(doua) grupe, am jucat fiecare cu fiecare, dupa care am facut o grupa de 8, din cei mai buni, care au jucat din nou fiecare cu fiecare. Fara diplome, fara cupe, numai doar din placerea de a juca. Au participat:
                    Rusu Stefan
                    Sargu Mihai
                    Pop Mihai-12 ani
                    Nascu Horea
                    Sava Petru
                    Bartos Vlad
                    Szabo Tamas
                    Vari Bela
                    Victor Tarasescu
                    Tudor Precup
                    Costin Cristian
                    Purcel Tiberiu
                    Alin Treznai
                    Anitei Marcel
                    Pop Puiu
                    Preda Giani
                    Au mai fost 2(doi) sportivi care au venit mai tarziu si subsemnatul.
                    A-si vrea sa remarc pe sportivul Pop Mihai-12 ani care a castigat la Sargu Mihail, a progresat enorm de mult. Sincere felicitari!
                    Multumesc pe aceasta cale Asociatiei judeteane de Tenis de masa Cluj, dl. Presedinte Sipos Septimiu, care a pus totul la dispozitia noastra gratuit, inclusiv si mingile de joc!
                    Maine de la ora 10.00 ne intalnim din nou la sala de Tenis de Masa- CSM-Cluj-Napoca sa jucam din nou.
                    Ultima editare de Radu Serban; 05.aug.2012, 23:48.

                    Comentariu


                    • #11
                      Se poate juca si astazi de la ora 10 ?
                      BTY-----Fx 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de zolidavid Vezi post
                        Se poate juca si astazi de la ora 10 ?
                        Sigur. De la 10.00-15.00! Dar sa ai echipament, mai ales incaltaminte sport pt sala!

                        Comentariu


                        • #13
                          Facem si un turneu ?
                          BTY-----Fx 05

                          Comentariu


                          • #14
                            O rectificare, Pop Mihai are doar 11 ani, Rares are 12.
                            Postat în original de Radu Serban Vezi post
                            A fost o zi excelenta de tenis de masă cu jocuri palpitante. Am participat 18 sportivi. Ne-am incalzit cam 30 de minute, apoi am facut 2(doua) grupe, am jucat fiecare cu fiecare, dupa care am facut o grupa de 8, din cei mai buni, care au jucat din nou fiecare cu fiecare. Fara diplome, fara cupe, numai doar din placerea de a juca. Au participat:
                            Rusu Stefan
                            Sargu Mihai
                            Pop Mihai-12 ani
                            Nascu Horea
                            Sava Petru
                            Bartos Vlad
                            Szabo Tamas
                            Vari Bela
                            Victor Tarasescu
                            Tudor Precup
                            Costin Cristian
                            Purcel Tiberiu
                            Alin Treznai
                            Anitei Marcel
                            Pop Puiu
                            Preda Giani
                            Au mai fost 2(doi) sportivi care au venit mai tarziu si subsemnatul.
                            A-si vrea sa remarc pe sportivul Pop Mihai-12 ani care a castigat la Sargu Mihail, a progresat enorm de mult. Sincere felicitari!
                            Multumesc pe aceasta cale Asociatiei judeteane de Tenis de masa Cluj, dl. Presedinte Sipos Septimiu, care a pus totul la dispozitia noastra gratuit, inclusiv si mingile de joc!
                            Maine de la ora 10.00 ne intalnim din nou la sala de Tenis de Masa- CSM-Cluj-Napoca sa jucam din nou.

                            Comentariu


                            • #15
                              A fost din nou o zi excelenta de tenis de masă, organizare, conditii de joc bune, mingi, apa. S-a organizat un turneu de tenis de masă la care au participat 26 de jucatori. S-a jucat in sistem fiecare cu fiecare, dupa care am jucat grupe superioare fiecare cu fiecare, dupa care liber (fiecare cum doreste). Din nou remarc la fel ca si dl. Radu Serban existenta copiilor la joc (daca ieri au fost doar 2, astazi au fost deja 4 copilasi) si nu pot sa nu-l remarc pe sportivul Mihai POP legitimat la CSM Cluj Napoca, care a jucat foarte bine fiind in progres continuu la masa de joc (felicitari celor ce se ocupa de el). Multumim Asociatiei Judetene Tenis de Masa Cluj, care promoveaza acest sport frumos si printre cele mai bine vazute in Cluj Napoca si in Romania datorita rezultatelor facute de sportivii de la sectia de performanta, am inteles ca de maine incep antrenamentele si le dorim succes, mai ales ca numarul 1 in clasamentele nationale la seniori Ionut Seni este la noi la CSM Cluj Napoca.
                              Scoala de Vara Tenis de Masa Cluj Napoca continua saptamana viitoare, cand o sa va anunt programul. (am inteles ca ne asteapta si alte surprize din partea Asociatiei Judetene Tenis de Masa Cluj).

                              Comentariu


                              • #16
                                Ma alatur si eu lui Marcel pentru a le multumi celor ce au facut posibil acest eveniment, precum si participantilor. S-au jucat meciuri multe si frumoase, din care fiecare a avut ceva de castigat. Intalniri ca acestea contribuie din plin la crearea unei comunitati stransa a pasionatilor de tenis de masă si la legarea de prietenii.
                                (at)Marcel: asteptam anuntul pentru saptamana viitoare. Te ajut cu organizarea, daca ai nevoie.
                                DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
                                Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Maine postez anuntul pentru saptamana asta
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Scoala de Vara Tenis de Masa Cluj Napoca in colaborare cu AJTM Cluj si DJST Cluj, invita toti iubitorii acestui sport la tenis de masă, sambata si duminica 11.08.-12.08.2012, intre orele 12.30-20.00, la tenis de masă Sala Sporturilor Horia Demian - Sala de tenis de masă. Se va organiza si un turneu in functie de numarul de participanti, astfel incat fiecare sa poata juca cat mai multe meciuri. Intrarea este gratuita dar echipamentul este obligatoriu (nu cu incaltaminte de afara). Asteptam cat mai multi copii in vederea selectionarii la sectia de performanta a CSM Cluj Napoca. Locurile 1-8 vor primi diplome, iar locul I va primi cupa Scolii de Vara.
                                  P.S. performante 2012 CSM Cluj Napoca - 6 titluri de campioni nationali echipe, dublu si individual la Juniori III, Juniori II, Juniori I prin sportivii Rares SIPOS, Mihai POP, Vladimir ANCA, Octavian ANCA, Mihai MATHE, Robert BALAJ, Irina RUS, loc 5 Top 10 Europa U15, loc III - Openul Poloniei 2012, campioni balcanici 2012 - U15, iar Ionut SENI numarul 1 in Romania in clasamentele nationale este legitimat la CSM Cluj Napoca.
                                  Va asteptam cu drag !

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X