Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenis de Masa Zalău - ofera parteneri de antrenament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenis de Masa Zalău - ofera parteneri de antrenament

    Sala de Tenis de Masa din Zalău ofera pe tot parcursul programului zilnic parteneri de antrenament la pretul de 20 RON/h
    Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati siteul nostru www.zalautenis.ro
    sau la telefon: Ciupe Alin - 0745 776 286, Ciupe Cristian - 0745 261 595. Rezervari: 0749 478 068

    Butterfly Korbel SK7 - ST
    Tenergy 05-fx

  • #2
    La multi Ani!
    Ma scuzati, noi suntem vecini, dar totusi eu nu am inteles nimic din anuntul de pe pagina ZalăuTENIS.RO. As fi putut sa sun dar nefiind anuntul la concursuri nationale eu l-am vazut cam tarziu nu m-am prins care-i treaba...
    Azi e concurs clar, cine poate participa, e numai pentru campionatul ala propriu???
    E concurs pe echipe sau individual si noi putem participa ? Daca da ce sa facem cu punctele respective (am inteles ca-s duble)?
    Sau poate va deranjeaza sa vina jucatori din alte judete (din pozele alea cu paletele pentru reparat eu sigur nu as vrea sa vin neinvitat).
    Ultima editare de D.D.; 15.aug.2012, 15:12.

    Comentariu


    • #3
      dane nu fi rautacios !!lemnele rupte nu au nici o legatura aici !!!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #4
        Eu am cerut niste precizari iar faza cu lemnele era o gluma nu-i rautate.
        Deci tu stiai de turneul de azi de la Zalău si nu ai spus nimic?

        Comentariu


        • #5
          referitor la turneu:
          Nu a fost un turneu anuntat la rubrica concursuri nationale pentru ca doar de cateva zile am intrat in contact cu siteul www.tenisdemasa.ro (anuntul fiind publicat cu cateva zile in urma)
          Punctele respective sunt pentru clasamentul propriu, clasament individual pentru jucatorii care au participat la turneele organizate de noi, iar din aceleasi motive specificate mai sus dvs nu aveati de unde sa aflati de aceste turnee (deoarece nu eram pe www.tenisdemasa.ro), majoritatea jucatorilor fiind din judetul Salaj.
          Daca dvs nu ati inteles nimic din acel anunt (e normal sa nu fi inteles ce este cu punctele respective pentru ca nu ati participat la nici un concurs si nu aveati de unde sa stiti) NU TREBUIE SA FITI IRONIC.
          Ca sa va raspund la toate intrebarile: Nu ma deranjeaza ce fel de jucatori participa si nu ma deranjeaza judetul sau orasul din care provin (cu cat participa mai multi jucatori cu atat concursul este mai disputat si mai placut concurentilor) pentru ca eu nu particip la aceste concursuri (sunt organizator) si nici nu cred ca as avea nevoie sa particip la vreun concurs Amatur.
          O sa incepem sa organizam si Turneu Amatur B pentru ca avem deocamdata conditiile necesare doar pentru a organiza Amatur B si atunci cu siguranta o sa fiti informat despre turneu.
          Respect!

          Butterfly Korbel SK7 - ST
          Tenergy 05-fx

          Comentariu


          • #6
            Am vazut ca era aniversarea de un an a salii si de aceea v-am urat la multi ani!
            Multumesc pentru precizari acum totul este clar si abia asteptam turneul B.
            Mult succes in continuare!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X